Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lis 2007, 15:38

eve81, na pewno Szymek szybciutko wróci do zdrowia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


ja ide sie szykowac bo do moich rodziców dziś jedziemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 lis 2007, 16:24

kwiatunio, no to miłego weekendu życzę :-)

Szymuś dziś kończy 2 miesiące wiec z tej okazjiObrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 lis 2007, 20:57

buziaki dla Szymusia na 2 miesiączki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ja niedawno wróciłam z pracy i padam :ico_olaboga:
Ada się bawi i ani myśli o spaniu

[ Dodano: 2007-11-05, 22:41 ]
eve81 napisz jak tam wasze zdrówko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 lis 2007, 18:55

ale tu cisza nastała :ico_sorki: :ico_noniewiem: :ico_szoking: :ico_szoking:


ja juz po pracy,wypiłam kawusie,ziemniaczki sie gotuja na obiadek dla A...Julka prawie zdrowa jeszcze tylko troszke kaszle...

dziewczyny co tam u Was???????????????????

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 lis 2007, 09:09

justyna25, u nas dużo lepiej
po wizycie u lekarki powiedziała że Szymuś osłuchowo jest już ok, wczoraj dostał ostatnią dawke antybiotyku i teraz sam syropek mu podaje no i zapuszczam krople do noska.
Ja nadal na antybiotykach
Po wizycie u lekarki pojechalismy do biedronki i kupiłam małemu kombinezon zimowy za 30zł, ale wiecie co...jak chciałam mu go przymierzyć to okazało sie że jest za mały :ico_olaboga: paragon już wywaliłam do kosza, wiec zwrócic nie moglam wiec dzisiaj go wystawiłam na allegro i juz go sprzedałam :ico_brawa_01: za 30zł tak jak kupiłam wiec sie ciesze ze chociaz kasy nie straciłam :ico_sorki:

kwiatunio, dużo zdrówka dla Julci. Jak tam weekend sie udał???

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 lis 2007, 20:01

eve81, super zdjęcia małego w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

weekendzik sie udał,posiedzieliśmy z moimi rodzicami w sobotę do 24,pogadaliśmy,popiliśmy :ico_wstydzioch: było bardzo miło i sympatycznie...teraz jedziemy 24.11 do nich tez bo mój chrześniak będzie miał roczek wiec bedzie mała imprezka....

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 lis 2007, 20:27

kwiatunio pisze:posiedzieliśmy z moimi rodzicami w sobotę do 24,pogadaliśmy,popiliśmy :ico_wstydzioch:


kurde ale brakuje mi takiej imprezki :-D

Szymuś już po kąpieli
okąpaliśmy go wcześniej bo chciało mu sie juz spać a poza tym o 19.30 mają przyjsc znajomi zobaczyc małego, jak dla mnie to troche za pozna pora na odwiedziny no ale trudno mały spi wiec nie mam zamiaru świecic mu swiatla w pokoju tylko dlatego ze beda chcieli go zobaczyc :ico_nienie:
zasnął przy cycu, bo juz byl taki zmęczony chociaz nie wiem po czym :ico_olaboga:
przeciez w ciagu dnia dzisiaj tyle spał od 11-15 :ico_szoking:
mam nadzieje ze nic mu sie nie poprzestawialo i bedzie ladnie spal w nocy tak jak do tej pory :ico_sorki:

a właśnie miałam wam napisać przyszła mi z allegro karuzela
bardzo fajna i tylko 12zł kosztowała :-) no dobra z przesyłką wyszło 20zł :ico_oczko:
ale i tak sie opłacało, Szymuś dzis był nią bardzo zainteresowany ale oczywiście po jakims czasie mu sie znudziła i domagał sie wyjęcia z łóżeczka i wzięcia na rączki...ehhh ten mój synek rządziciel.
A tak sobie mowilam ze nie bedziemy go przyzwyczajac do noszenia, no ale przez ta chorobe to lekarka kazala go duzo nosic zeby mogl sie odksztuszac no i teraz juz mysli ze tak bedzie zawsze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 lis 2007, 12:00

Dzień dobry...

ja w domku bo weekendy mam wolne :ico_brawa_01: :ico_sorki: chyba będę piekła rogale na jutro :ico_oczko: chociaz nie zbyt mi się chce.....

eve81, nie którzy ludzie jakos pojęcia nie mają o której maja przyjść żeby takiego niemowlaczka zobaczyc :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

10 lis 2007, 12:22

kwiatunio pisze:chyba będę piekła rogale


chętnie bym zjadła takiego rogala....mniam mniam :ico_oczko:

kwiatunio pisze:którzy ludzie jakos pojęcia nie mają o której maja przyjść żeby takiego niemowlaczka


no dokładnie, posiedzieli do 22.00 a jak poszli to padłam ze zmęczenia

ja juz dzisiaj po zakupach
pojechalam do reala bo pampersy w promocji, wiec zrobilam zapas i jeszcze dla znajomej malucha tez kupowalam :-)
Szymuś zostal w tym czasie z M, oczywiście jak przyjechalam to maly uśpiony
jak tylko ja jade na jakies zakupki a maly zostaje z M to jak wracam maly zawsze śpi :ico_szoking:
ja nie wiem czy M działa na Szymcia usypiająco :ico_oczko:
Zadnych planow na weekend nie mamy, bedziemy pewnie siedziec w domu bo nie chce z Szymciem jeszcze wychodzic po tej chorobie, a wogole pogoda beznadziejna na spacer

[ Dodano: 2007-11-10, 11:24 ]
kwiatunio, mialam zapytac..nie planujecie rodzeństwa dla Julci>??? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-10, 11:27 ]
justyna25 a co u was?? jakie plany na weeknd?? co u Adusi słychać??

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 lis 2007, 13:23

eve81, co do takich gości to ja ich bym wszystkich :wpale: :503: :503: :503: :502:

co do rodzeństwa Julki to chcemy ale najpierw trzeba zrobić górę,(oj daleka droga przed nami) ja muszę mieć stałą pracę bo na razie jestem na umowie próbnej do końca listopada,Julka musi iść również do przedszkola bo musi mieć kontakt z innymi dziecmi....

za chwilkę kładę mała do spanka i biorę sie za te rogaliki,chociaż bardzo mi sie nie chce

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość