Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

10 lis 2007, 15:03

Maggie, narazie odłozyliśmy nocnikowanie na potem,bo przez te zęby mała jest strasznie nieznośna...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 lis 2007, 18:14

hej hej


przede wszystkim gratulacje dla Zuzanny ( uwielbia to imie ) za cudowne komunikowanie sie ... tzn. nocnikowanie :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

iza ... super suwaczek ciazowy :ico_brawa_01: to juz fasolka ma 5 tyg. :ico_szoking: alez sie ciesze ... a co do spania to moj mezczyzna minionej nocy obudzil sie i tak marudzil ...jak nigdy ... zachcialo sie jemu pojsc do kuchni :ico_olaboga: ...i mowil kuki kuni ( sam nie moze sie jeszcze zdecydowac jak powiedziec kuchnia ...naszczescie radze sobie z jego szyframi) ... zasnal po 2 godz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-10, 17:21 ]
i juz sobie popisalam ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

10 lis 2007, 19:27

diem, dziękuję !!!

Zdjęcie Twojego Smerfika w podpisie jest słodziutkie !!! Te włoski sa urocze !!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lis 2007, 20:24

cześć dziewczeta, ale mnie dzisiaj głowa boli, nie wiem co się dzieje ale chyba z głodu, bo sobie postanowilam zakurczyć żołądek, żeby mnej jesc :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

10 lis 2007, 20:49

Maggie, na zasuszenie żołądka dobra jest dieta kopenhaska...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 lis 2007, 21:30

elvira22 pisze:Zdjęcie Twojego Smerfika w podpisie jest słodziutkie !!! Te włoski sa urocze !!!


ja rowniez dziekuje :ico_haha_02: :ico_wstydzioch:

Maggie ... jesli moge sobie pozwolic ... nie glodz sie kochana, bo to predzej lub nawet pozniej przyniesie odwrotny efekt ... niestety tyle razy juz to przerabialam ... u mnie skutkuje jedzenie czesto,ale naprawde malych porcji ... i picie wody ... rozpocznij kazdy dzien od szklanki wody lub pomaranczowego soku ... a pozniej przed kazdym posilkiem szklanka lub dwie ... i slodycze w odstawke chyba,ze gorzka czek. ... tylko prosze nie glodz sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-10, 20:32 ]
dodam jeszcze,ze jedzenie mniejszych porcji zmniejsza czy tez zasusza pojemnosc zoladka w sposob stopniowy a nie tak drastyczny i nieskuteczny na dluzsza mete jak w przypadku glodowki ...


Aginka ... jak czuje sie Kapik?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 lis 2007, 21:39

witajcie!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Zuzanki
Mati jak zrobi kupe to podchodzi i macha rączką...fuuu..fuu..kochany!!!!
a z nocnikowaniem postępó nie ma..ale na wszystko przyjdzie czas...
a Kourosh jak super mowi.no no..nawet kuchnia powi po swojemu
mi sie z Matim niec hcialo spac...a teraz caly czas jestem zmeczona i taka roztargniona..nic mi sie nie chce...taka jakas do niczego jestem
maggie..i zero głodzenia tylko racjonalna dieta!!!

[ Dodano: 2007-11-10, 20:40 ]
Maggie, czekamy na fotki

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lis 2007, 21:40

elvira22 pisze:Maggie, na zasuszenie żołądka dobra jest dieta kopenhaska...

co to za dieta...proszę szczegóły...? :ico_oczko:

diem pisze:i slodycze w odstawke chyba,ze gorzka czek

to bedzie chyba najgorsze bo ja uwielbiam słodycze i nie umiem bez czekolady żyć... :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 lis 2007, 21:59

Maggie, oto dieta ....

Dieta kopenhaska


Nie jest to dieta odchudzająca, przeciwnie - dieta zwieksza przemiane materii i dlatego działa nawet po zakonczeniu kuracji. Jeżeli kuracje przeprowadza sie niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg).
Menu na przemiane materii
1 i 8 dzien - poniedziałek
• Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru.
• Lunch: 2 jajka na twardo gotowany szpinak (brokuła) 1 pomidor
• Obiad: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną
2 i 9 dzien - wtorek
• Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
• Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc
• Obiad: 1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego
3 i 10 dzien - środa
• Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy,1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka)
• Lunch: Gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc.
• Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryna
4 i 11 dzien - czwartek
• Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy,1 kostka cukru
• Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego
• Obiad: 1 mała puszka kompotu owocowego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego
5 i 12 dzien - piątek
• Śniadanie: 1 duża tarta marchew z cytryną
• Lunch: 1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia)
• Obiad: 1 duży befsztyk, sałata i brokuła
6 i 13 dzien - sobota
• Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka
• Lunch: 1 kurczak, sałata z olejem i cytryną
• Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew
7 dzien - niedziela
• Śniadanie: Kubek herbaty bez cukru
• Lunch: 1 kawałek chudego grillowanego miesa, 1 świeży owoc
• Obiad: NIC
Cenne rady
Lunch i obiad można zmieniaa nawzajem. Jeżeli bedzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniach możesz jeśa normalnie bez obaw tycia przez pierwsze 2 lata. Kuracje przeprowadza sie przez 13 dni, ani mniej ani wiecej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampke wina, piwa, zjesz słodycze, przerywasz kuracje od razu i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli przerwałeś przed upływem 6 dni możesz powtórzya ją po 3 miesiącach. Jeżelii przeprowadziło sie kuracje punkt po punkcie nie można jej absolutnie powtórzya wczesniej niż po roku. Zaleca sie, aby kuracje powtórzya po 2 latach, jeśli to potrzebne. Ze wzgledu na długośa kuracji trudno ją zaplanowaa, dlatego dobrze jest upewnia sie, czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni na obiad, urodziny lubinne przyjecia. Jeśli jesteś głodny wypij szklanke wody.
Pij co najmniej 2 litry wody dziennie.
Chuda ryba - dorsz, pstrag.
Gruby plaster - 10 dkg wedlina - ma być chuda, wedzona, gotowana.
Przyprawy - sól, pieprz.
Kawa - może bya rozpuszczalna, z expresu itp.


Szczerze Ci powiemże można wytrzymać choć jest cholernie ciężko ...ale są efekty ... niestety nie wolno stosować często

[ Dodano: 2007-11-10, 21:04 ]
Kapik - wyspał się w ciągu dnia od 10 do 14:30 :ico_szoking: - i przeszło mu (narazie) - zobaczymy co będzie działo się w nocy :ico_noniewiem: -dziękujemy za troske ...

Fotkę moich włosów w musze sobie dopiero zrobić więc wkleje przy okazji ....

Maggie, jak będziesz się decydowała na dietę daj znac - dołączę ... bo sama nie mogę się zdyscyplinować ... a wspólnie będzie "łatwiej"

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lis 2007, 22:41

Dobry wieczor
U nas wszystko ok,nocka minela ok chociaz wstawalam do malej ale juz przywyklam :ico_oczko: Pozatym bylismy dzisiaj na malych zakupach i kupilismy sliczny jednoczesciowy kombinezon na zime dla Nicolinki i do tego rozowy golfik i rozowy polarek :ico_brawa_01: I mamy zime :ico_brawa_01: jest tak bialo a dzisiaj to nasypalo tyle sniegu ze maz musial az dwa razy odgarniac snieg sprzed naszego domu :ico_oczko: :ico_szoking: Byli u nas dzisiaj tescie na kawie.. ale wypili kawei sie zmyli i dobrze :ico_oczko:.Moja dziewczynka sobie juz spi,miala male problemy z zasnieciem bo malej tez zeby ida i jak jej posmarowalam tym zelem to przeszlo i powoli zasnela.. wydawalo mi sie ze niechce spac ale byla juz zmeczona i wiedzialam ze chce i musi zasnac tylko moze za bardzo byla zmeczona i wszystko naraz jej przyszlo.. zeby zmeczenie.. ohh w kazdym razie zasnela i sobie spijusia spokojnie na boczku :ico_oczko:
A ja zaraz ide wziasc cieplutki prysznic i do spanka bo jestem tez zmeczona i jakas nie do zycia do niczego.. :ico_wstydzioch:

Maggie tez mysle ze nie powinnas sie glodzic.. lepiej mniej jesc a czesciej.. dziewczyny czytaja w moich myslach i ja mysle jak one :ico_oczko:

Aginka fajna dieta juz kiedys o niej slyszalam ale nigdy na sobie jeszcze :ico_oczko: nie probowalam ale kto wie moze kiedys sprobuje

Fajnie wasze dzieciaczki mowia jak zrobia cos w pampersa moja Nicole nie mowi jak cos do pampersa zrobi.. ja odrazu wyczuje niespodzianke i sama zmieniam :ico_oczko: I wielkie :ico_brawa_01: dla waszych dzidziusiow za nowe umiejetnosci i nowe slowka :ico_brawa_01:
Ja ide pod prysznic a pozniej do lozeczka.. mala wczesnie zasnela wiec wczesnie sie obudzi dobrej nocki paa do juterka

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość