Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 lis 2007, 14:29

Aga no jak najbardziej aktualne, niestraszne mi rzadne wichury i zamiecie (właśnie sypie śnieg :ico_zly: ) bedziemy :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

09 lis 2007, 14:52

no ja po spacerku z Maja. na szczescie zdazylysmy przed tym sniegiem i deszczem sie wyspacerowac :-D

Aga :-D stronka o ktora prosilas to: www.annapawleta.com lub www.annapawleta.blogspot.com

a moje dziecko to chyba elektrykiem zostanie bo najbardziej w domu to jej sie lampy podobaja a jeszcze jak swieca to juz jest cala szczesliwa he he :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 lis 2007, 17:14

Paulina - no dzieciaczki tak mają z tymi lampami. Moja też lubiła na nie patrzeć zaraz po urodzeniu. Terez już widzi lepiej więc ogląda wszystko obracajac głową z prędkością światła :-D

Dziewczyny to co z tym spotkaniem?? - pełna mobilizacja!!!!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 lis 2007, 19:06

Ale tutaj puściutko :ico_nienie:

Co do spotkania to ja czekam na konkrety czyli gdzie i kiedy :-D

Ale dzisiaj pogoda brrr.... Myślałam że może nas ta zima jeszcze oszczędzi ale chyba jednak nie... cóż trzeba się rozglądać za sankami dla dzieciaczków :ico_oczko:
Mojej Emi śnieżek bardzo się podoba. Jak jesteśmy na polu to otwiera dziubek i próbuje zlapać płatek :-)

Chyba jej zęby dają w kość bo nie bardzo mi chce jeść :ico_noniewiem:

A ja dzisiaj samotnie spędzam wieczór bo mój mąż na Mayday jedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 lis 2007, 19:32

Witam po tygodniowej przerwie.
Mam nadzieję że jeszcze o mnie nie zapomniałyście cie.

Ja po pierwszym tygodniu pracy no i nie jest za wesoło. Umowe mam na miesiąc i obawiam się że po tym miesiącu moja kariera w tej firmie dobiegnie końca. Poprostu atmosfera jest do d... a ja nei mam zamiaru codziennie rano się stresować i denerwować że znowu tam muszę isć. Ale nie bedę o tym pisac bo ma weekend

Emi w czwartek miała szczepienie. Tym razem mnie z nią nie było :ico_placzek: ale zniosła je dzielnie. Waży 7120g także ślicznie
Niestety od poniedziałku męczy ją okrutny katarek, mam nadzieję że w końcu jej to przejdzie bo biedna się męczy szczególnie w nocy.

Co do spotkania to ja jak najbardziej jestem za ale jedyny dzień jaki mi pasuje to sobota.

Co do spacerków, to ja teraz wogóle nie wychodzę z Emi na spacery dlatego że:
1 nie ma mnie w domu
2 ma ten nieszczęsny katar.
wcześniej też starałam się z nią wychodzić w miarę codziennie.

no to tyle.
teraz żadko będę do was zaglądać bo:
1 jak cały dzień w pracy siedze przed kompem to potem nie moge na kompa patrzeć
2 po porstu brak czasu bo i praca i dorywcza praca i angielski i jeszcze trzeba wykroić trochę czasu dal Emi i na ogarnięcie domu.

Także wywróciło mi się życie do góry nogami i moja rada, odwlekajcie powrót do pracy jak tylko możecie

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

10 lis 2007, 19:34

Dziewczyny czy ktoras z was wie gdzie w Bielsku robia usg 3d i za ile?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 lis 2007, 19:53

asiula26, współczuję Ci. Może jednak atmosfera się zmieni. Będę trzymać kciuki. A co do pracy to ja dalej siedzę w domu i póki co nie mam ochoty iść do pracy :ico_oczko:

zyrafa, USG 3D robią albo w klinice "Pod bukami" na kustronia albo na ulicy Dąbrowskiego w Bimedzie (nie pamiętam czy tak to się nazywało). W Bimedzie to USG wykonuje dr Baliś.
A cena takiego USG to około 200 zł ale nie pamiętam dokładnie :ico_oczko:

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

10 lis 2007, 21:50

Dzieki za informacje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 lis 2007, 22:48

zyrafa, nie ma sprawy. Co do tych cen to musisz się upewnić bo ja to rok temu tam byłam :-D

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

11 lis 2007, 12:06

Witam
zyrafa ja robiłam w Bimedzie u dr Balisia w sierpniu i kosztowało 150 zł.
Co z tym spotkaniem??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość