Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 lis 2007, 21:59

M0rD3CzKa pisze:a moze by tak cos znalesc


och, chcialabym rowniez :ico_wstydzioch:
a co facetą mozna przezywac przygody, a nam nie?

a wiecie , niedlugo przyjezza ten kolega z irlandii, co prawda na pare dni, ale D. juz niema na przeszkodzie. moze cos by tak ... :ico_wstydzioch:

jego matka, ona takze moja chrzestna, marzy zeby ja z nim zwiazala sie :-D


A gdzie Nikus? haloooooooooooooo, teskno bez Ciebie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 22:31

lulu81, no to na co czekac :ico_oczko: jak kolega fajny to dzialaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 lis 2007, 22:53

no co do tych bab z zonatymi facetami to sie nie do konca zgodze (dodam ze sa takie w srod nas ) ... oni czesto - przynajmniej tak mi sie wydaje - nie mowia na dzien dobry całej prady tej DRUGIEJ .. a dla mnie zdrada rodzi sie w głowie a sex czy oszustwa to juz tylko skutkni tej zdrady ... a baba zawsze sie jakas znajdzie .......

No w zakładzie karnym jest tak ze to Twoj "wychowawca" wyznacza Ci kiedy mozesz sobie hehe i to z dokladnoscia co do dnia i godziny hahah .......


a co do tego kochania to ja sama nie wiem ....... Nika juz kiedys napisała ,ze ja sie waham bo nie jestem pewna tego barana .... zobaczymy za 2 lata ha ha ha :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 lis 2007, 00:25

a ja uwazam ze .... nie jest winna ta baba ... ona czasem nawet nie wie albo facet mowi ze i tak jest prawie w trakcie rozwodu albo ze zle z zona mu sie uklada i wtedy tak wlasnie wychodzi.... W wiekszosci przypadkow wlasnie tak jest i kobieta wierzy facetowi ... no i sie zakochuje.... serce nie sluga... Ja cala wina obarczam mojego S. To on wiedzial co robi , to on powinien wiedziec i pamietac ze ma rodzine ... zapomnial...jego strata ... teraz niech zaluje...chociaz pewna nie jestem czy tak naprawde zaluje bo wlasnie dzis wyslal dzieciom swoje zdjecia z wycieczki na klify a tam... on w objeciach jakiejs bladyny...podobno to kolezanka ale na kazdym zdjeciu z nia jest i patrzy na nia jak w obrazek tak wiec ... :ico_noniewiem: ale niech sobie robi co chce i uklada swoje zycie jak chce ...mi juz nic do tego ...i dobrze!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 lis 2007, 13:00

a ja w poniedziłek sobie przypomne heheheh mam nadzieje ze nic nie wyskoczy nagle heheh

Mordeczka to nie zły z niego nonono jak takie zdjecia dzieciom wysyła ........ :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 lis 2007, 13:15

KUlka, on twierdzi ze te zdjecia sa normalne ...ze sa na nich jego znajomi tylko... :ico_puknij: ale jak ostatnio byl u dzieci i przejrzal moj komp, zobaczyl fotke ktora zrobila mi corka .a na niej jestem z kumplem ktory pomogl mi w przeprowadzce to mi zrobil awanture i powiedzial do dzieci ze absolutnie zabrania im na tego PANA mowic wujek...chociaz oni i tak mowia pan a mnie z nim absolutnie nic nie laczy ...nonono jeden :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-10, 12:36 ]
wiecie co... mam dzis dola... nie mam na nic sily..dzieciaki caly dzien sie kluca, maly marudzi, nie mam nawet czasu napic sie goracej kawy :ico_zly: Jak mi sie marzy jeden jedyny dzien bez dzieci :ico_placzek: Chcialabym sobie zostac sama w domu ... przelezalabym pol dnia w wannie a drugie pol siedzialabym na TT :-D No dobra wanny wystarczyloby godzinke :ico_oczko: Wkurza mnie juz to ze wszystko musze robic sama, Kacpi zawsze spal ladnie cala noc a teraz po zapaleniu oskrzeli budzi mi sie 3-4 razy :ico_zly: w dzien spi po 20 minut wiec nie mam nawet czasu zeby sie pozadnie umyc :ico_zly: tak sobie myslalam ze fajnie byloby kogos miec ...ale ... kto bedzie chcial babe z 4 dzieci :ico_puknij: a nawet jesli to co jego te moje dziecvi beda obchodzily :ico_puknij:
Kurcze ..chyba nie chce byc sama cale zycie :ico_placzek:
Zebym miala chociaz kolezanke z ktora moglabym pogadac ale .. takowej tez brak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 lis 2007, 18:32

Tak sejanko w poniedziałek mam widzonko z numerkiem ....

hehehe a co!! mam nadzieje ze dam rade bo to takie troche p-eszace w takim miejcu ale ok czego sie nie robi dla .......... dla sexu oczywiscie nie miłosci hehe

Mordeczko wiem dokładnie o czym piszesz ... ja zeby pojechac w poniedziałek musoiałam sie ostro nakombinowac .... heheh a i tak nikt nie wie gdzie jade bo jak tu komus wytułmaczyc ....... ???
a ktos yb sie przydal tak obok ... ktos kto pomoze bezinteresownie ... przytuli ........ ale takich brak ....

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

10 lis 2007, 19:48

mam na mysli kobiety ktore WIEDZA ze facet ma rodzine.. ..
a gadki ze mu sie nie uklada?? srutututu majtki z drutu...
to niech sie rozwiedzie..

zreszta nie chcialabym budowac swojego szczescia na nieszczesciu innej kobiety
nie i juz

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 lis 2007, 19:59

no ja tez bym nmie chciała , zreszta podobno sie nie da ........ hehehe

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lis 2007, 11:29

podobno nie... ale skoro moj S tak chcial niech tak ma... ostatnio mi plakal ze chce wrocic... zapytalam czy przemyslal to dobrze?.. powiedzial:przemyslalem wszystko i juz wiem co zkle robilem...wiec pytam co zle robil? a on ......ze zlego to nic bo chcial jej tylko pomoc ...i ze to wszystko wina tej kolezanki ktora dala mi loga z rozmowy z ta anią... bo gdyby sie nie wtrąciła to ja bym sie nie dowiedziala tych bzdur i bym z nim nadal byla :ico_puknij: ....Kazalam mu sie leczyc :ico_puknij: On jest jeb**** :ico_puknij:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość