julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lis 2007, 14:59

dla ilonki i gosi!!!!!!!!!!!
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

my czekamy na gosci pierwsza tura dzis maly mi usnal wiec bedzie w dobrym humorze ..mam nadzieje :ico_oczko:
wczoraj zniosl szczepionke bardzo ladnie krzyknal tylko ze zlosci jak mu pani igle wbila ale zabek nam idzie i noc byla do d... ale co tam jestem podjarana urodzinkami wiec jakos zyje :ico_haha_01:

maggie moja siostra jak rosla to miala straszne bole w kolanach i piszczelach i dopiero jak przeszla okres dojrzewania to przestalo ja bolec :ico_noniewiem:

buziaczki kochane

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 lis 2007, 15:02

Julie Nathanek pewnie laduje baterie przed imprezka!!!Wklej koniecznie fotki z urodzin!!Dzieki za przepyszny torcik!!! :-D
Maggie chwal sie co tam zakupilas? :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lis 2007, 15:15

julie, czekamy na fotki i relacje :ico_oczko:
ilonakk9 pisze:Maggie chwal sie co tam zakupilas? :-D

bluzkę, spodnie, pasek, majtosy hehe :-D
A chłopakom swoim po skarpetach :ico_haha_01:

julie pisze:maggie moja siostra jak rosla to miala straszne bole w kolanach i piszczelach i dopiero jak przeszla okres dojrzewania to przestalo ja bolec :ico_noniewiem:

matko, straszne, strasznie długo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-10, 14:18 ]
Ilonka wklej jakieś fotki Vinee... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lis 2007, 16:52

dziewczyny pisałam do Kasik bo sie matrwiłąm ze sie nie odzywa, ale pisała mi smska ze jutro chrzciny Vikuli, i ma pełne ręce roboty w kuchni, pozatym Viki drugi ząbek wyszedł :ico_brawa_01: , postara sie do nas zajrzeć koło wtorku :ico_oczko:
wiec spoko uspokoiłam sie uffff
dobra bede potem bo mój monsterek woła :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 lis 2007, 17:51

witam was
ja tylko na chwile....
jestesmy w niemczech u rodzinki
troche was poczytalam
lucy bierz sie za siebie kochana ,dla oliviera nic nie bedyie jak pojdzie na modyfikowane a napewno by chcial miec wesola mamusie.
gosia ale tomus to kluseczka.konrad wazy 13 kg i ma 94 cm

ilonka koniecznie musze zobaczyc zdjecia swojej synowej,mowisz ye tak wydoroslala.nie mozesy ty nam wkleic pare fotek z urodzin lenki.

no nic koncze,pozdrawiam was wszystkie z osobna, ale widze ze nie stesknilyscie sie za nami , bo nikt nie wspomnial o nas :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lis 2007, 18:01

kochane to trzeba miec z głową zeby szczoteczką do paznokci dywan czyścić nie???? no to ja mam z głową, nigdzie nie mogłam dostć śrubra ( szczotki do dywanów) i dzis sie poświeciłam a co tam 4 godziny na kolanach :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Fela ja tęskniłam za Toba :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lis 2007, 20:27

fela, pewnie ze tęsknimy za Tobą!

A mnie dzisiaj głowa boli straszliwie...już ze trzy paracetamole wzięłam i jakoś cienko przechodzi.
szukamy aktualnie szafy do sypialni bo jeszcze narazie w kartonach ciuchy trzymamy....
i jestem trochę zła na siebie bo przespałam aukcje na e-bay'u :ico_zly:
a super fajnaaaaaaaaa szafa poszła za Ł50 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

martuchafrost, no to się naszorowałas.... :ico_olaboga:

...ale ostatnio coś mało piszecie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lis 2007, 22:01

Maggie w soboty nigdy nikogo nie ma bo wszystkie nadrabiają zaległości w łóżkach ze swoimi ( lub cudzymi ) mężami :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a mój misiek dzis dostał deserek z jabłka i gruszki i aż sie trząsł tak mu smakowało :ico_brawa_01: bo ostatnio mu dałam jabłko z brzoskwinią to nie bardzo mu podchodziło a teraz az otwierał buźke tak sie zajadał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lis 2007, 22:08

Fela jak to nie tesknimy??? :558: :558:

Maggie ja tez mialam te bole,nie pamietam kiedy przeszlo,ale pozno... i mojh brat je mial...ja plakalam po nocach,mama sie martwila,bylismy u lekarza,bo mnie w kolanach najbardziej...jesli to te bole to wspolczuje tym bardziej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-10, 21:09 ]
ja mojemu dzis dalam jablko z jagoda i tez jadl,az mu sie uszy trzesly :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-10, 21:10 ]
a jutro dam mu z jablko z gruszka skoro takie dobre hi hi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-10, 21:11 ]
dzis sie bardzo dobrze czuje,normalnie od miesiecy sie tak nie czulam :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-10, 21:14 ]
dziewczyny ile mozna gotowki wiezc w samolocie ,bo kumpela mnie pyta,a nie chce mi sie szukac ? :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 lis 2007, 22:56

cześć czołem wieczorem :-D
martuchafrost pisze:Maggie w soboty nigdy nikogo nie ma bo wszystkie nadrabiają zaległości w łóżkach ze swoimi ( lub cudzymi ) mężam

no tak... :-D

Mój Antoś dzisiaj mnie rozbroił...bolała mnie głowa więc się położyłam i mówię do męża że mnie boli, a Antol przyszedł inie pocałował w czoło, to było takie czułe i takie slodkie... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

lucy23 pisze:dzis sie bardzo dobrze czuje,normalnie od miesiecy sie tak nie czulam :ico_szoking:

Ogromniaste BRAWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i tak trzymać Lucy :683: :683: :683:

Ja za to nie najlepiej..

[ Dodano: 2007-11-10, 22:01 ]
lucy23 pisze:Maggie ja tez mialam te bole,nie pamietam kiedy przeszlo,ale pozno... i mojh brat je mial...ja plakalam po nocach,mama sie martwila,bylismy u lekarza,bo mnie w kolanach najbardziej...jesli to te bole to wspolczuje tym bardziej :ico_olaboga:

okropne ...żeby mój TosiaCZEK tego nie miał, żeby to się juz skończyło..ale na szczęście nie boli Go codziennie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość