Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

10 lis 2007, 22:26

O znalazlam tz zabawke ale dla nas to chyba juz za pozno bo ona jest tylko do 11kg to tak do roku by starczyla.Ale fajna http://www.allegro.pl/item265828736_sko ... lsce_.html

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 lis 2007, 22:32

Iwona
Fajny ten skoczek tylko rzeczywiście chyba już nie dla naszych dzieci, a szkoda :ico_noniewiem:

Ania0807
:509: :509:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lis 2007, 22:33

jeszcze raz dziękuję wam za myśli i wsparcie!!
Iwona77, nie mam pojęcia co mama zrobi z tym pierwszym lekarzem ale myśle że nic, bo po prostu bedaie chciałą o tym zapomnieć a poza tym to nie ma chyba pewnosci czy rzeczywiscie gdyby on zrobił coś inaczej to czy ten palec bylby uratowany.
My kupiliśmy fotelik ten co kelly. Firmy uni baby. JEst super. wklejam zdjecie
Obrazek
karolas tak mi przykro że Melcia chorusiana! Ucałuj ją ode mnie!!! Oby to nie było już na płucka!! Co ta Twoja Myszka tak często chorusiana??? POby jej to szybko minęło!! Ale z tego co pamiętam to Kacpi też tak czesto był chory. Ojejku, ale masz przez to ciężko...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 lis 2007, 22:38

Foteliki - też myślę nad zmianą bo mam ten do 13kg i mała nie lubi w nim jeździć (chyba że śpi) bo nic nie widzi poza tylnym siedzeniem i mam pytanie: czy jak macie lub kupujecie już te większe to od kiedy będziecie sadzać przodem do kierunku jazdy?? Bo chyba od roczku można??

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

10 lis 2007, 23:00

Wszystkiego najlepszego dla Milenki i Wojtusia :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 lis 2007, 23:08

sesila pisze:Wszystkiego najlepszego dla Milenki

Dzięki wielkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

10 lis 2007, 23:15

wpadam jeszcze dziś bo muszę się pochwalić jaką niespodziankę mój mężuś mi dzisiaj zrobił :ico_brawa_01:
przyjechał po mnie do pracy tak jak sie umawialiśmy, żeby od razu jechać na zakupy, ale ładnie ubrany w garnitur itp to się zdziwiłam ale nic nie chciał powiedzieć, potem jedziemy dziwną drogą to już wiedziałam że nie do sklepu. Zabrał mnie na gorącą czekoladę do Wedla :ico_brawa_01: marzyłam o tym od dawna, ale że karmiłam piersią to bałam się, że taka ilość czekolady może uczulić dzidzię, no a teraz jest już starsza i mam nadzieję że nic jej nie będzie.
Tak więc zabrał mnie dziś tam żeby uczcić narodziny Joasi ( ja jeszcze zamówiłam pyszny deser lodowy z gorącymi śliwkami i bitą śmietaną :ico_wstydzioch: ) a mężuś wypił swoją czekoladę i wyszedł gdzieś na chwilę i za chwilę wrócił z wielkim bukietem róż czerwonych ach. Było ich 9 - tyle ile miesięcy nosiłam Joasię pod sercem i tyle ile mała ma teraz :-) Ale to jeszcze nie koniec, dostałam też piękny pierścionek z brylantem :ico_szoking: od spodu jest wygrawerowana data urodzin Asi,a że jest to taki pierścionek z profilu kwadratowego to jeszcze na 1 stronie jest napis "dziękuję za Joasię" . Oczywiście się wzruszyłam bo to były takie cudowne chwile. Joasia była w miarę grzeczna - zjadła wafelki z mojego deseru a na koniec wylała na obrus i na mnie wodę więc wyglądałm wspaniale :-D
Potem jednak jeszcze pojechaliśmy na te zakupy i nareszcie kupiliśmy małej kombinezon - nawet fajny w Auchan za 30 zł hihi, zaraz wkleję fotkę i wam pokażę. I to koniec dobrych wiadomości bo potem przyjechał do nas kolega - elektryk naprawić nam coś przy bezpiecznikach bo od zeszłego tygodnia nie mogę prać, prasować i piec w piekarniku bo od razu coś śmierdzi przy korkach, a tu okazało się że jak najszybciej musimy wymienić instalację elektryczną bo ma już ze 30 lat i do tego czasu mamy jak najmniej prądu używać :ico_olaboga: no i Joasię na ten czas gdzieś wywieźć :ico_olaboga: ale nie wiem gdzie, bo ja urlopu to już chyba nie mam, a u teściowej jest taka zimnica że szok, a mój mąż ma temu koledze pomagać w tym remoncie - no tragedia :ico_placzek: a żadnego remontu nie planowaliśmy kurczę - co za pech :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2007, 23:46 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

10 lis 2007, 23:23

Magdzinka, brawa dla męża!!! Ale wspaniałą niespodziankę Ci zrobił! :ico_brawa_01: No, pozazdrościć!!! Szkoda ze nie wszyscy faceci są tacy romantyczni...
A z tą instalacją to naprawde nie są przelewki. My też musieliśmy robic załość bo miała blisko 30 lat. A teraz to mamy nie w ścianach, ta stara tam została i jest odłączona. Teraz mamy w listwach przypodłogowych. Jest łatwy dostęp do niej gdyby coś się działo. A do tego dużo mniej roboty i pieniędzy!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

10 lis 2007, 23:38

Obrazek

to ten kombinezon od przodu
Obrazek

tu od tyłu :-)
Obrazek

Joasia
Obrazek

Roma
:-D Obrazek

jeszcze taką matę z puzzli dziś kupiliśmy
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 lis 2007, 00:12

Magdzinka, ale wspaniala niespodzianka, czekolada,kwiaty no a pierscionek to juz rewelacja super romantyczny twoj mąż,niestety ale moj juz dawno zapomnial o romantycznych bzdetach, a mi by wystarczyla ta czekolada,lody i kwiaty (pierscionek moge sobie odpuscic,choc pewnie jest piekny,no i te napisy, to taka wspaniala pamiatka,podziekowanie) No i pochwal sie pierscionkiem jesli mozesz?
Powiem szczerze ze nie wiem jak u was bylo ale ja mam przykrosc do mojego meza ze mi nawet kwiatow po porodzie nie kupil,tak jakos po cichu liczylam na to,no ale coz marzenia marzeniami a zycie zyciem.

[ Dodano: 2007-11-10, 23:15 ]
Magdzinka, oj i zapomnialabym, zdjecia piekne,kombinezonik sliczny az nie chce sie wierzyc ze jedyne 30 zl kosztowal,Joasia pieknie wyszla jak zwykle, Roma tez cudnie a mata jaka fajna tez o czyms takim myslalam,na razie mamy taki suchy basen jak niedawno byl u kelly na zdjeciach.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości