julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 lis 2007, 12:30

witam!
dobrze ze juz po chorobskach....
szkrabku to ja ci powiem ze nathan mial 79cm wzrostu jak go mierzyli na bilansie 8miesiecy hhihiihi teraz to pewnie z 84cm ma i 11 kilo tyle wiem bo mam wage :ico_haha_01: u nas to zdecydowanie po tacie gabaryty hihihihih
naszczescie u nas zdrowo ja jeszce dzis do pracy i tydzien urlopu trzeba zaczac imprezke urodzinowa szykowac ... tylko skad tu pieniedzy na wszystko brac :ico_olaboga: no ale roczek jest raz w zyciu :ico_oczko:
pozdrawaimy pojawimy sie pewnie po urodzinach ze zdjeciami :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 lis 2007, 21:00

Jesteśmy po wizycie u endokrynologa i Ania nie ma niedoczynności tarczycy tylko brakuje jej trochę jodu i ma zapisany w tabletkach no i w połowie stycznia do kontroli z wynikiem TSH wtedy zobaczymy czy starczy już tego jodu.Bardzo się cieszę bo bardzo się bałam że to coś poważnego....Gdzie się podziewacie?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

08 lis 2007, 22:58

:ico_placzek: napisałam tak duzo i mi wszystko skasowało :ico_placzek: , a więc juz tak szybciutko. Dobrze że Ania wróciła już do zdrówka. Ja też jestem panikara i zawsze chcę wszystko sprawdzić jeśli zobaczę coś niepokojącego. Monisiu dużo zdrówka dla Kubusia, katar to paskudna sprawa, nam ostatnio polecili maść pulmex baby do smarowania plecków, rozgrzewa i ma apach ułatwiający oddychanie przy katarku, naprawdę polecam. Co do figurki Kubusia, to moja córcia była dużo grubsza, jeszcze w wieku 4 lat, nózki miała jak dwa baleroniki, a teraz ją tak wyciągneło do góry że wszystkie spodnie lecą jej z tyłka. Adrianek też do szczuplutkich dzieci nie należy :-) . Moniś czekamy na zdjęcia domku :ico_oczko: . Julie co do urodzin to roczek jest raz w życiu, dwa latka i potem trzy itd :ico_oczko: i co roku będziemy się tłumaczyć ze ta huczna impreza to juz ostatni raz :-D , no ale cóz nasze dzieci sa przeciez takie wyjątkowe :-D .

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

09 lis 2007, 19:45

Super ze z Ania wszystko w porzadku.U nas idzie nastepny zabek i Wiki marudna ale juz go prawie widac wiec niedlugo bedzie znowu chwila spokoju az do nastepnego :ico_haha_02:

No wlasnie dziewczyny strasznie wieje pustka :ico_placzek:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lis 2007, 14:53

ja mam alibi- przygotowujemy sie na gosci juz za godzinke powinno byc u nas gwarno :ico_haha_01: maly usnal tak wiec bedzie wyspany :ico_brawa_01:

ciesze sie ze z ania wszystko w porzadku chorobska u dzieci to koszmarna sprawa dobrze ze to nic powaznego :-D

caluski dla was i ide szykowac siebie dla odmiany w koncu musze jako tako do zdjec wygladac :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 lis 2007, 11:03

Julie no i jak było ? Jak się impreza udała ?Wklej jakieś zdjęcia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-11, 10:06 ]
[size=200]STO LAT DLA NATHANKA [/size][shadow=green][/shadow] :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Rośnij zdrowy i codziennie dawaj mamie powody do dumy i radości :ico_brawa_01:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

11 lis 2007, 20:22

Też czekam na wiesci o imprezce !!! :ico_haha_01: u nas wszytko po staremu tylko ja cos choruje od ponad dwóch tygodni i nie moge sie wykurowac. Katar na okrągło, na szczeście Filipek zdrowy.Ostatnio jak byliśmy na bilansie wazył 10 kg i mierzył 78cm, teraz juz pewnie wiecej. Za to znowu akcja zeby, palce ciagle w buzi a leci ślina jak z kranu. NA MOJE OKO IDA MU DWIE GÓRNE TRÓJKI.Poza tym nie mam żadnych nowych wieści oprócz tego że Filuś już ładnie chodzi a nawet biega :ico_oczko: (z związku z tym ja za nim :-D )
Pozdrawiam.

Margot ciesze sie że z Ania juz wszytko dobrze! Trzymam kciuki zeby juz nie było żadnych niespodzianek!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 lis 2007, 07:55

Dla Nathanka STO LAT
Obrazek


U nas byla wczoraj taka zima
Obrazek

A potem dmuchanie swieczki
Obrazek

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

12 lis 2007, 16:56

hej
Jestem tu nowa, czy mogę do Was dołączyć ? :)
Mam synka Dawidka, który za 2 tygodnie skończy roczek
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 lis 2007, 17:14

Margot to super ze z Ania wszystko dobrze .
Julie to dla :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: mam nadziej ze imprezka sie udał .
Wogole super ze wasze dzieciaczki sa zdrowe i dobrze sie rozwija .
Maju postaram sie wlkeic jakies zdjecie moze zrobie teraz jak wygalad bo te co ma to sa juz troche starsze
U nas jeszce jest katra.

Wiecie czytam to wszytsko co piszecie i serce mi sie keraj ze smutku :ico_placzek: :ico_placzek: bo bede musiał chyba sie z wami pożegnac niestety spotakał nas cos czego sie wogole nie spodziewalismy zwolnili mojego meża z precy a parce miał dobrze płatna i jakos dawalismy rade jak ja nie pracowłam a teraz bedziemy musieli zmniejszyc wydatki i dalatego bede musiał zrezygnowac z interanetu i z innych mniej potrzebnych wydatkow . Wiecie ze bralismy kredyt na dom i oprocz tego jescze mamy inne kredyty nie wiem jak to bedzie jestem normalie złmana a juz nie wspomne w jakim stanie jest moj maz jeszce niegdy go nie widziłm w tak załamanego . Teraz a biegu musimy razem szukac pracy . Tylko mam nadzieje ze wszystko dobrze sie poukałda bo ten dom to nasze mazenie nie wiem co to bedzie jak nie uda sie szybko znalesc pracy do brze płatnej bo samych rat i opłat to mamy yke ze az szkoda mowic z podstwowej pesi to by jeszce duzo brakowao zeby jes wszstkie opłacic :ico_placzek:
Już chyba nie zdaze wam pokazac zdjec z naszego roczku :ico_placzek: ale arazie puki jestem to jeszce bede wchodzic
PA PA bede konczyc przesyłm wam buzaiki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-12, 16:23 ]
witaj Czarn-aga mysle że napewon wszystkie przyjmna cie tu bardzo ciepło bp tp fajne dzoewczyn ale ja juz chyba bede sie rozstawac po woli z wami :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość