Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 02:42

hej dziewczyny

nie dostalam powiadomien na maila i sadzialm ze nic sie tutaj nie dzieje
tazke moja nieobecnosc wytlumaczona. przechodze dalej hihi

dora
ja bywam w polsce kilka razy w roku...
zwykle na ok 2 tyg
a teraz lece z leosiem na ponad miesiac, jupi
juz 11 grudnia, adas dojedzie do nas autem 1,5 tyg pozniej
ty jestes z 11 maja? adam z 10 hihi ale mamy pelno znajomych bykow.. i jedna kumpela z 11,
w maju niemal codziennie sa znajome urodzinki
ja tez jestem byk ale z kwietna hihi
mam ogromny sentyment do bykow,. stanowia wieksza czesc moich przyjaciol, do tego moi rodzice, maz hihi super
planowlaismy leosia na maj, no ale nie wyszlo hihi i jest raczek i tez cudnie hihi

monika te zasaday zywieniowie sa chyba z tego roku. wiesz na podstawie najnowszyh badan, zaraz poszukam i wkleje ci linka hihi
to prawda ze polsce kaska leci jak woda... ale teskno do rodziny, i znajomych hihi

a u nas ok., hihi
leos grzeczny, usmiechniety, kochany na maxa
pomimo ze po tej ostatniej mega kupce nie bylo ani jednej. juz 5 ty dzien
ale poki leso jest pogodny i zadowolony to sie nie martwie bo slyszalam ze tak moze sie zdarzyc...

pogode mamy ladna... wiec wspolczuje wam tych mrozow.. brrrr
u nas jeszzce kurtki zimowe na dnie szafy hihi
leos tez bez czapki smiga ale kapturki mu nakladam bo niemal wszystkie bluzy i swterrki sa w nie wyposazone hihi
w anglii dzis fireworks
czyli strzelaja fajerwerkami naokraglo
w sobote byla wielka impreza w parku, oczywiscie dotarlismy tam z wozkiem hihi leos ogladal z wielkim zainteresowaniem, on lubie takie akcje
cos sie dzieje, cos sie swieci, glosno wesolo.. = leos super szzcesliwy i spokojny hihi

dzis polazilam z nim po sklepach, zapomnialam smoka i obawialam sie marudzenia i placzu przy zasypianiu ale o dziwo poszlo gladko hihi
jak zwykle w jednym sklepie zostawilam karte. ale juz jestem do tych swoich akcji przyzwyczajona. na szczescie zwykle wracam po nia i dostaje z powrotem heh

a jutro ciezko dzien.. szzcepienie i 3 klocia :ico_placzek:

to tyle na dzis dziewczyny.. zmykam spac, bo ostatniej nocy siedzialam do 3.30.. :ico_puknij:

aha dzialacie na www.nasza-klasa.pl ???
mozna spotkac znajomych ze szkol.. super sprawa. wciaga niczym tt

buziole papa

[ Dodano: 2007-11-06, 01:43 ]
aha monika dla ciebie http://www.ptd.republika.pl/strony/karmienie.html

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 lis 2007, 09:33

witaj Madziorka... dziekuje za linka :ico_sorki: ale wiesz... z tego co widze, to niewiele sie znienilo :ico_noniewiem: ... tj. jak dziecko jest na piersi do nie wczesniej jak od piatego miesiaca wprowadza sie " jakies urozmaicenia" :ico_oczko: kurcze, a za kilka lat to wymysla zeby dzieciaki od urodzenia na schabowe przestawiac :ico_smiechbig:
od piatego miesiaca - ok, wg mnie jeszcze przechodzi... ale jak juz pisalam znam przypadek ze dziecie 3 miesieczne juz " tuczone " jest slodyczami :ico_puknij: ... myslalam ze to moze ja jestem jakas zacofana :ico_noniewiem: ze teraz takie zalecenia lekarskie :ico_puknij:

a jak Leos?dalej na cycusiu?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 13:27

monika ja planuje dokarmiac leosia nie szybciej niz w grydniu, jak skonczy 5 mies, akurat lecimy wtedy do polski hihi
a poki co karmie piesia bez problemu, dwa rady mial mleczko z butelki kiedy czulam ze jest kryzys hihi
od tamtej pory laktacja sie unormowala i jest super

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 lis 2007, 13:54

madziorka, w takim razie trzymam kciuki za twoja laktacje, niech leos wisi przy cycusiu jak najdluzej :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 13:55

dzieki monia

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 lis 2007, 16:49

A w Stalowej zima pomalutko daję o sobie znać ,tak więc Madziorka może przywitasz Polskę w białym puchu :-) To przyjeżdżacie na Świeta do Polski?A z jakiej miejscowości jesteś,może bysmy się styknęły ,umówiły ,jeżeli oczywiśćie tylko chcesz ? :-) :-)
Monika ,a jak Ty się czujesz w :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lis 2007, 01:46

Dora chetnie. ale ja jestem z jaroslawia.. wiec nie tak blisko do stalowej, adas dojezdza do mnie na swieta.. ja przylatuje 11 gru. zostaje do 19 stycz

dziewczyny co z wami???? pisac, klikac hihi
u nas poki co wciaz cieplo..
wlasnie godzinke temu dotarlismy do domu.. leos jak zwykle nocny marek hihi wlasnie niedawno zasnal.. bawil sie, gadal w lozeczku az odlecial slodziutko hihi

teraz mamy tescia.. przyjechal na weekend. mieszka i pracuje w londynie hih
dobrej nocki papa

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 lis 2007, 17:12

witajcie STALOWIANKI :-)
Dora, u mnie wszystko w porzadku... niunia a raczej niunius ( bo takie mam przeczucie :-D ) ma juz 10 cm :-D
zaraz wam tu wkleje kilka foteczek z mojego zeszlotygodniowego usg :-)
wczoraj poczulam pierwsze ruchy :ico_szoking: ... cos jakby mi do brzusia wlorzyli musujaca tabletke :-D
z wiktorkiem jak w ciazy bylam to tez takie "musowanie" bylo na poczatku... zawsze wieczorem, jak wzielam goracy prysznic :-D

[ Dodano: 2007-11-11, 16:16 ]
oto moje malenstwo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tutaj malutka stopka :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lis 2007, 01:21

monika sliczne malenstwo, stopka slodziutka
ciesze sie ze wszystko w porzadku i niunius (jak podejrzewasz) rosnie zdrowo hihi
w ktorym tyg poczulas pierwsze ruchy?? wspaniale uczucie hihi

a co nas tak malo/ tylko trojka? dora monika i ja?? gdzie wywialo reszte. dora masz kontakt z pozostalymi dziewczynami?
oprocz edi chyba ktora tu jeszcze klikala co???

a my stawiamy z okazji 4 miesiecy leoska :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

weekendzik juz za nami,. zlecial tak szybko i intesywnie..
wczoraj odwiedzinki u znajomych w londynie.. pozny powroti
a dzis pojechalismy do miasteczka obok na projekcje filmu "katyn" do polskiego klubu, kilka scen nakrecali w jaroslawiu hihi adama wujek byl statysta ale nie dojrzelismy go w tym tlumie hehe
leos byl super grzeczny, ponad polowe przespal. co raczej mu sie nie zdarza hihi a potem usmiechniety slodziutki doczekal konca.. fajnie bo w takim kinie w ciemnosciach mozna karmic piersia bez skrepowania hihi
chyba zacznziemy czesciej bywac w takich miejscach hihi

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 lis 2007, 11:08

Madziorka wszystkiego najlerszego z okazji ukonczenia 4 miesiaczkow :-D
ani sie nie obejrzysz, a bedziesz piekla tort na 4... urodziny... ja juz w styczniu swietuje 3 latka mojego ptysia :-D

co do ruchow... to poczulam w 13 tyg. i 4 dniu :ico_szoking: , podobno u kobiet ktore juz maja za soba pierwsza ciaze to ruchy sa wyczuwalne wczesniej, wlasnie kolo 14 tyg... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość