Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lis 2007, 11:00

:ico_brawa_01:

No mój to nie wyjeżdża prawie nigdy...teraz się trafiła praca w Niemczech, a że z finansami kiepsko, to ruszył w świat...i tęsknimy, ja już zdycham...ale, jeszcze do niedzieli tylko!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lis 2007, 11:13

My poszaleliśmy w sobotę :ico_brawa_01: Oczywiście jak zawsze był cudownie :ico_sorki: :ico_oczko:

Ja bez mojego K bym chyba zwariowała. Wystarczy mi że w ciągu dnia go nie widzę prawie 11 godz :ico_olaboga: A jak wraca to obiadek, kąpanie małej, usypianie i później chwila rozmowy i spanie :ico_placzek: ehh...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 lis 2007, 11:21

Kinga_łódź, ja też nie lubię jak mój mąz tak długo pracuje o 18 wraca do domu i co mamy z dnia :ico_placzek:

lilo

12 lis 2007, 11:27

My ostatnio szaleliśmy co wieczór, zaliczyliśmy wszystkie nasze pomieszczenia w domu, ochrzciliśmy nową kabinę prysznicową również :ico_oczko: Każdy nowy sprzęt musi być ochrzczony :ico_oczko:
A od dziś koniec bo okres...

Kinga_łódź pisze:Ja bez mojego K bym chyba zwariowała.

Myślę, że każda z nas jakby musiała to by wytrzymała. Myślę że ma to też swoje dobre strony - mniej się człowiek kłóci i bardziej się stara o tą drugą osobę.

Natashka pisze:jakos tak mi sie dziecko rozregulowalo i podczas wizyty tatusia spalo 2 razy w ciagu dnia... a wieczorem zasypial o 21 wiec mielismy kuuupe czasu

:ico_szoking: Ale grzeczne dziecko :ico_brawa_01:

Natashka śliczny avatarek :ico_brawa_01: Ale z Ciebie laska :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lis 2007, 14:51

No ja dziś zakupiłam nową sexi bieliznę :-D

Wczoraj się pokłóciliśmy w nocy i oczywiście pogodziliśmy ale zasneliśmy dopiero ok 1. I dziś na przypieczętowanie zgody przytulanki :-D Jak dłużej się nie kochamy to normalnie chodze jakaś rozdrażniona, a jak kochamy sie mniej więcej regularnie to jest ok. Czy wy też tak macie??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 lis 2007, 15:24

Kinga ja tez tak mam.. Tak ci powiem ze nasz rekord bez sexu to max 3 dni.. pozniej to juz oboje chodzimy jacys tacy inni i tylko czekamy na ten moment zeby sie pobzykac :ico_oczko:

Tak samo bylo wczoraj :ico_oczko: Nie mielismy sexsiku 3 dni wczoraj byl 4 dzien i ja sie polozylam do lozka mala zasnela :ico_oczko: i moj maz juz byl obok mnie :ico_brawa_01: i to bylo w poludnie :ico_oczko: :ico_wstydzioch: i na wieczor mielismy poprawke z rozrywki zeby tak szybko nie zapomniec.. to bylo u mnie ciekawe.. na poczatku tej ciazy nie mialam ochoty na sexowe sprawy a teraz calkowicie sie to zmienilo i teraz to sie moge sexsic i sexsic :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
A jak niemam za dlugo sexu to tez chodze jakby mi czegos brakowalo i moj maz to doskonale wie :ico_oczko: :ico_brawa_01: jakas taka nerwowa jestem.. wtedy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lis 2007, 15:36

Lilo dziekuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_respekt:
ja tylko w miare dobrze wygladam jak sie pomaluje bo bez makijazu to nie za bardzo wygladam :ico_nienie: :ico_haha_01:

lilo pisze:Natashka napisał/a:
jakos tak mi sie dziecko rozregulowalo i podczas wizyty tatusia spalo 2 razy w ciagu dnia... a wieczorem zasypial o 21 wiec mielismy kuuupe czasu

:ico_szoking: Ale grzeczne dziecko :ico_brawa_01:


szkoda ze tylko jak byl tata to tak ladnie spalw ciagu dnia-hehe no ale nam sie to przysluzylo :ico_haha_01:

lilo pisze:Myślę, że każda z nas jakby musiała to by wytrzymała. Myślę że ma to też swoje dobre strony - mniej się człowiek kłóci i bardziej się stara o tą drugą osobę.

to swieta prawda, ja tez myslalam ze zwariuje jak T wyjezdzal pierwszy raz-tym bardziej ze jeszcze w ciazy bylam :ico_noniewiem: , mozna przywyknac do takiej rozlaki choc na prawde ejst ciezko, ale co zrobic , jak mus to mus... zreszta to wszystko dla naszej wspolnej przyszlosci, oby sie oplacalo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 12:49

A co tu taka cisza???
Nikt się nie bzyka :ico_oczko: hihihi

lilo

15 lis 2007, 14:29

Nie - okres mamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 14:53

hihi wszystkie ??? :ico_smiechbig: ahh te krwawe dni :ico_oczko: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość