Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lis 2007, 11:08

Dzieńdoberek!

No tak...Massumi słodko śpią...kurczę, ale to tylko obrazek, w rzeczywistości wystarczyła mi dzisiejsza noc jako skuteczny środek anty :-D Hania coś źle spała i budziła się z płaczem...Taaaa....boję się... :ico_oczko:

KUlka teraz każda się będzie domyślać...hehehe...powodzenia!

Ladybird23 to udanych zakupów...ja się też czaję na jakiś dywanik, bo muszę coś ciągle kombinować na podłogę...ale...
A z smsami to jest tak, że on ma ideę, a ja erę..no i w ogóle z tym jego roamingiem to :ico_zly: bo za odebranie połączenia płaci 1.50, za smsa nie wiem ile, ale więcej niż tu...bez sensu...

Kate_k82 no to :ico_brawa_01: dla T!!! chociaż kiedyś...i oby mu tak szybko zapał nie odszedł!

U nas dziś biało! :ico_szoking: wstaję, a tu śnieg sypie...a już leży cienka warstwa! :ico_zly: nie...jak pomyślę, że nawet nie ma co czekać na razie na wiosnę to mnie szał ogarnia!!!
Hanka śpi, nie wiem...pogoda może tak na nią działa??? Ja lecę ogarnąć tu i tam, a potem się obudzi ten mój Paździoch i będę się kulać po podłodze jak wariatka...a potem do roboty!!! :ico_zly: solarka :-D i 4godziny pracy...do domu, kąpiel..ech, ciągle to samo...no cóż, lepsze to, niż zbieranie kapusty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

12 lis 2007, 11:29

Ja tylko się przywitam :ico_papa: i lecę poczytać

Aaaaaaaaaa u nas bialutko, wszystko zasypane i PIĘKNIE, ja uwielbiam taką aurę, tylko gorzej jak trzeba odśnierzać garaż czy auto :ico_haha_01:

Dobra, jeszcze wpadnę

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lis 2007, 11:30

zborra, jesli Twoj maz ma idee... to mozesz pisac mu smsy z gg a on moze na nie odpisywac na gg i wtedy zaplaci 20 groszy za sms :ico_oczko: chyba ze nie aktywowal sobie odbierania smsow z gg ale to wystarczy wyslac smsa i bedzie mial ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lis 2007, 11:41

O...nie wiedziałam...dzięki!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

12 lis 2007, 11:46

Dzień dobry.
Nie było mnie bo M. miał w sobotę urodziny i przeciągnęły się do wczoraj :ico_zly: Fajnie było tylko to wszystko przygotować to wrrrr....

A w sobotę się bardzo przestraszyłam bo Krystek siedział mi na kolanach. Zapomniałam o tym i pochyliłam się po coś do stołu, a na stole gorąca herbata i on wsadził w kubek rękę i wylał na nas. Szybko mu ściągnęłam to co miał na sobie (na szczęście wylało się na stopkę) i przyłożyłam mokry ręcznik i na szczęście wszystko ok. Nie ma żadnych śladów. Tylko u mnie na nodze trochę się odparzyło, ale nie boli.

Jagodka moja synowa śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kulka ja chyba też się domyślam i trzymam kciuki
Massumi ja też jeszcze trochę wolałabym poczekać

A u nas też biało, a tu trzeba było rano wstać odśnieżać samochód i jechać. Trochę strachu było, bo jeszcze nie zmieniłam opon, ale nie było najgorzej. Tylko raz mnie zarzuciło i poczułam respekt i trochę zwolniłam :-D
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 lis 2007, 11:48

nie ma za co :-D ja z irlandii tak pisalam z siostra..ona miala smsy za darmo a ja tylko 20 gr. wiec moglysmy sobie popisac

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

12 lis 2007, 11:53

Jakoś dziwnie mało napisałyście... :ico_haha_01: ale to dobrze bo nie musiałam dużo czytać.

Gosia ten katar to od zębów, tak może być i może to trwać dłużej niż normalny infekcyjny katar :-)

Jagodka ja jeszcze nie zmieniłam na dużą wanną ale kąpiemy od początku w łazience, mamy taki przenośny przewijak z wanienką i na kąpanie przewozimy go tam po prostu, a M. zawsze napuszcza gorącą wodę wodę do wanny w ramach dogrzania pomieszczenia, ale już na dniach zmienimy na dużą wanienkę bo już Kinga się nie mieści.

Lady co do body w 5.10.15 to jest ich tam pełno, teraz troche mniej niż w poprzedniej kolekcji ale są, można cos wybrać :-D i już przecenione

A co z Anzą chrzest miała wczoraj, nie?? Mogłaby wpaść tu na chwilkę :-)

[ Dodano: 2007-11-12, 10:57 ]
Nooooooooo z tą Kulką wszyscy się domyślają tylko ja nic nie wiem :-D :-D dobra..poczekam se te 1,5 roku a co!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

12 lis 2007, 12:15

AAAA Jagodka Krystek już dawno się kąpie w dużej wannie i zawsze na plecach, na brzuchu nie lubi. Wodę to mamy taką jak w małej wanience a ilość taka żeby była do połowy ucha. W łazience mamy trochę cieplej ale dlatego że tam grzejnik bez możliwości regulacji. A głowy nie trzymam tylko on się ślizga po całej wannie i uwielbia moczyć uszy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lis 2007, 12:31

witam!
Noc jest stanowczo z krótka. Ala spała ja zwykle. Obudziła się o 7.30. Tyle że ja się położyłam o 5.30. Chcę skończyć do świąt pierwszy rozdział. A mogę tylko nocą pisać bo za dnia jest za dużo do zrobienia.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 lis 2007, 12:45

Patrycja.le, no wlasnie widze na zdjeciu ze z tego mojego zieciunia to niezly plywak jest :ico_brawa_01:
u nas nocka fatalna jakies 6 pobudek z placzem
ja juz nie wiem o co jej chodzi

ja chyba sie domyslam kulka o co loto i tez czekam bo wiem co czujesz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości