diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 lis 2007, 12:05

ja znowu o sobie ...
wlasnie wrocilam od lekarza ... przeczytal mi wyniki badania krwi : nie jestem w ciazy ... przynajmniej, jak stwierdzil lekarz ... nie bylam w ciazu w dniu testu ...
:ico_placzek:
czuje sie podle ...
wiec skad te bole w podbrzuszu? skad te dziwne uczucie pelnosci ...?

za 2 godziny bede miala ponowne , szczegolowe badanie krwi ... mam nadzieje,ze tym razem okaze sie ,ze jednak zmajstrowalismy fasolke ... bo jesli nie moze beda zle wiesci ... moze cos sie do mnie przyplontalo ... :ico_placzek: co sie dziejje? tak sie boje ...

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 lis 2007, 12:13

diem, nie bój się :!: Trzymam kciuki,żeby wszystko było po twojej myśli :!: :588:

[ Dodano: 2007-11-12, 11:24 ]
Jeśłi ktoś chciałby to zapraszam do oglądnięcia naszych zdjątek z wczorajszego wypadu na podwórko podczas gdy sypał śnieg
Obrazek -> http://www.bobasy.pl/zuzannac1,442339,fotka.html

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 lis 2007, 15:00

Dzien dobry baboski moje :ico_oczko:
U nas nocka ok,nie wstawalam do malej ani razu :ico_oczko: Jak poszlam siku zrobic to tylko mala przykrylam a tak to spala spokojnie cala noc :ico_oczko: i wcale jej sie nie dziwie jak wczoraj moj maly lobuz zasnal dopiero o 23 30 :ico_szoking: tak pozno to jeszcze nie zasnela dlugo.. no ale zdarza sie :ico_oczko: A za to dzisiaj dala nam pospac ladnie az do 9 10 :ico_brawa_01: :-D
No i teraz sobie znowu mala spi a to dobrze bo idziemy do lekarza na 17 45 wiec mala musi byc wyspana i nie zmeczona i zeby nie marudzila az tak za bardzo :ico_oczko: A tak pozatym to u nas znowu sypie snieg :ico_brawa_01: :ico_oczko: i slonko wychodzi .. dziwna pogoda :ico_noniewiem:
DZIEKUJE wam kochane za tak mile i budujace slowa naprawde pomagaja mi takie komplemenciki :ico_wstydzioch: :ico_oczko: Maggie,Diem wy to nie zalujecie tych milych slow :ico_brawa_01: i dzieki wam za nie :ico_oczko:

Maggie mysle ze tez po czesci bedzie to takie odciecie pepowiny ale czemu musi byc az takie bolesne..? Niewiem jakos bedzie jakos musi byc.. :ico_noniewiem: Mi tez mowia wszyscy ze bedzie syneczek :ico_oczko: :ico_brawa_01: I dzieki za milutkie slowa :ico_brawa_01:

Diem mam tez nadzieje i gleboko trzymam kciuki ze ten test bedzie pozytywny i ze jednak bedziesz w ciazy daj pozniej znac jaki wynik i nie martw sie bedzie ok :ico_pocieszyciel:

Milego dnia wam zycze baboski i juz ciekawa jestem jak tam moj groszek sie miewa.. w kazdym razie kopie mnie juz fajnie i juz czuje jak mocno :ico_brawa_01: :ico_oczko: Niewiem czy mi lekarz zrobic usg.. normalnie powinnien a moze bedzie od dolu chcial zobaczyc.. :ico_wstydzioch: niewiem. opowiem wam jak bedzie pozniej :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D
Buziaczki dla wszystkich paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lis 2007, 15:09

diem, kochana wiem co czujesz...kochana mam nadzieję że jednak jesteś w ciązy i trzymam gorąco za WAS kciuki... :ico_pocieszyciel:
Musi być OK!!!

zubelek, szczęście ogromne że ma WAS kto zawieżć, ucałowania dla dziewuszek...trzymaj się dzielna mamo :588:

[ Dodano: 2007-11-12, 14:15 ]
diem, jak wrócisz, od razu daj znać...mocno całujemy :ico_buziaczki_big: :!!: :!!: :!!:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 lis 2007, 16:55

DZIEKUJE KOCHANE!!!

Bylam poraz kolejny na badaniu krwi , pani pobrala krew i dopiero za tydzien beda wyniki ... ja zupelnie opadlam z sil ... jeszcze bardziej doceniam fakt,ze jestem juz mama Kourosha :ico_oczko: ...
coz, nadal mam to dziwne uczucie w podbrzuszu ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lis 2007, 18:21

diem, czekamy razem z Tobą

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lis 2007, 20:19

Dobry wieczór ....

A my nadal walczymy z pleśniawkami - niestety wróciły - zaraz po pracy byłysmy u pani doktor .... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


diem, :ico_szoking: kochana ... nie wiem co powiedzieć ....

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 lis 2007, 20:21

Dobranoc kochane :!:

diem, trzymaj się kochana :!: :588:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lis 2007, 21:52

A u nas wreszcie pierwsza trójeczka, Antoś widocznie odczuł ulgę, bo zaczął ładnie jeść....i jest spokojniejszy.

diem jak się czujesz....?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lis 2007, 22:44

Hm... postanowiliśmy - z panią doktor - że od dziś wieczorem malwinka zaczyna nowy etap zycia ... Pożegnaliśmy smoczki ... Narazie Niunia usnęła , z płaczem bo z płaczem - ale śpi ... choć nie wiem jak długo .....

zubelek - i co u Was słychać ... jak dziewczynki ???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość