Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 lis 2007, 17:46

Maziu stolika nie widziałam, mxasz moze link ?
tak to jest ze dzieciom sie szybko zabawki nudza
a na konia zyw ego chyba mnie nxie stac :ico_placzek: a to Jas pisze xmvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

[ Dodano: 2007-11-13, 16:47 ]
nieźle Agatko :(
zdrówka Ci życzę!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 lis 2007, 18:12

wiesz co ja miałam taki katalog z zabawkami z fisher teraz próbuje cos takiego znalezc w int i nie moge ale wiesz co znalazła też fajne nocnik grajacy na allegro

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 lis 2007, 18:17

taki katalog przydałby mi się :)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 lis 2007, 18:19

o kurcze gdzie te moje zdjęcia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 lis 2007, 18:42

elunia, Maciuś na roczek dostał właśnie ten warsztat z narzędziami, pięknie się nim bawi. A młotek to już o wszystko pukał. Jest fajna pioseneczka i w ogóle super sprawa. Ale...... Maciej niczym nie potrafi się bawić dłużej niż 10 minut :ico_noniewiem:
agatko, współczuję. Życzę zdrówka

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 lis 2007, 19:13

Zaraz poczytam co naskrobałyście, tylko coś tak widzę, że temat gwiazdki ruszył, ja totalnie nie mam głowy teraz do niczego, jak usiadłam do pracy to całą noc śnią i się liczby :ico_zly: Uwielbiam to robić, ale widzę, że dużo pracy będę mieć, juz dwie głowy z pracy poleciały :ico_zly: :ico_zly: szkoda słów....

Macie wieści od Martuli? Ja w ogóle nie mam sagięgu w telefonie podobno jakiś nadajnik siadł :ico_zly:

Ja narazie na gwiazdkę mam lalke dla Wiki i chyba zaopatrzymy się w praktyczny prezent - nocnik, bo mała chyba zaczyna jarzyć, przykuca a potem ciągnie mnie za rękę do przewijaka.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 lis 2007, 19:16

Aneta wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin, ja tu mam taki odpowiedni do pory roku bukiecik
Obrazek

PS. bez adwokata nie odp na żadne pytania :P

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 lis 2007, 19:31

Sosna pisze:PS. bez adwokata nie odp na żadne pytania :P


A co zbrobiłaś coś, świadków szukasz :-D

[ Dodano: 2007-11-13, 18:42 ]
Doczytałam :-D

Eluniu ty juz dawno z domu wyjść powinnaś, ja cię doskonale rozumiem dlatego do pracy ide bo zroię się całkowicie aspołeczna, o byle co się wkurzam, nerwy mam na wszystko, normalnie zaczełam sie czuć ułomnie, dość tego idę do pracy i już, może znormalnieje....
U nas też z mężem ten kryzys przez ta druga pizzerię, wciąż kasy brakuje, długów mamy tyle, że aż :ico_szoking: Wczoraj poszłam spać po 3 i wstałam już po 8 i wciąz kombinuje jak zarobić tą brakującą kasę by w końcu otworzyć lokal, tak niewiele brakuje. No cóż koszta trzeba poucinać,nawet domowe, jedynie na Wiki nie oszczędzam, ale kurcze robimy to dla niej by normalnie żyć...

[ Dodano: 2007-11-13, 18:44 ]
A wiecie jedno mi poprawiło humor ma maxa, przed dłuższy czas miałam kompleks byłej mego męża, że ona niby taka fajna była, ładna itp, jest dziennikarką w Łodzi, w końcu zobaczyłam ją w wiadomściach i przeszło mi :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

13 lis 2007, 19:53

Chloe dzięki ze napisałaś o warsztacie :)

Sosenko, no to spotkamy się w sądzie ;)

Asiu, Twoja Wiki się naprawdę świetnie i szybko rozwija :ico_brawa_01: jestem w szoku, że już kojarzy sprawe nieczyste!
A co do byłej to ona mu nie dała takiej cudownej córeczki :D no i na pewno pod żadnym względem Ci nie dorównuje i juz! :)
Życzę Wam szybkiego przypływu gotówki!
Ale z Was przedsiębiorczy ludzie, dwie pizzernie, chylę czoła :ico_sorki:
Ale Asi nasłodziłam, jak to Kasia napisała, jestem lizyrowem, o bleeeee, ale ja naprawdę szczerze, więc mam nadzieję,że nie jestem!

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 lis 2007, 20:04

asiu, po pierwsze podasz mi na gg lub meila numer do maritki? Kurcze, skasowałam ciążowe zdjęcia i jednocześnie kontakty, telefony do was.Po drugie, wiesz ja uwielbiam pizzę, chętnie bym spróbowała w waszej pizzerii. Szkoda, że mój brat już nie mieszka we Wrocławiu, to takie magiczne miasto. Po trzecie :ico_brawa_01: dla Wiki, próbuj z nocnikiem, może uda się zaoszczędzić na pampersach :-) A kaska na pewno się znajdzie.
Co do Gwiazdki i zabawek, to Maciej na pewno od nas żadnych nie dostanie :ico_nienie: Ma ich za dużo :ico_nienie: , zapowiedziałam, że przez 6 miesięcy żadnych zabawek rodzina ma nie kupować.
sosna, tłumacz się.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość