Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lis 2007, 16:49

ja szpinaku tez nie trawie tylko poza jednym wyjatkiem ... makaron ze szpinakiem + sos z plesniowego sera ( ktorego ogolnie tez nie lubie ) ...... razem poprostu uwielbiam .... hehe

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 lis 2007, 16:53

ser pleśniowy uwielbiam, jak zresztą wszystkie sery

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lis 2007, 17:17

No mnie wywiało, bo wczoraj awaria z TT...a dziś robota od rana...Hania śpi, więc mogę naklikać ciut, ciut!
No więc u nas noc też do nonono...Hania się często budzi, z płaczem...szybko dalej usypia, ale wkurza mnie to ciągłe wstawanie...Zjadła o 6 ale tyle, co kot napłakał...potem dopiero ok.10coś zjadła...Mama mówi, że obiadek też cieniutko..I policzki ma czerwone, jakby od gorączki, ale nie jest rozpalona...Więc :ico_noniewiem: jak wstanie to zmierzę gorączkę...

Dorisświetna jest!!! no i widzę, że wszystkożerna :-D i dobrze! a ona na plecach śmiga po podłodze? moja na brzuchu...

Kate_k82może brokuł...a może jakiś lek? bo uczulenie nie zawsze wychodzi od razu...ciężko szukać...

Gosia to jak się tak dobrze rozpędzisz, to może i do nas zajedziesz? bo wiesz...ja nadal czekam...

Jagódka Ty poważnie masz chyba depresję...żal mi Ciebie...błagam, usiądz i pogadaj z kimś na spokojnie...niech ktoś zajmie się małą, w Ty z mężem do kina, na kawę czy coś...albo mały seks...bo normalnie coraz ciemniejsze niebo nad Tobą...

Dobra, więcej nie mogę, bo się młoda budzi...idę...wejdę wieczorem...A ja nadal tęsknię i liczę dni...
A! no ale spirala nie musi być całe 5lat! Ladybird23 można ją wyjąć w dowolnym momencie, więc luz...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

13 lis 2007, 17:28

zborra, to i Hanula dołączyła do pojękiwaczy nocnych :ico_olaboga: Musimy się trzymać dziewczynki

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 lis 2007, 17:50

zborra, na plecach, nie smiga tylko na brzuchu, ale jak sie zmeczy to siup na plecki i troche odpoczynku a potem znow na brzuch, a na tamtym zdjeciu widac duza koldre rozlozona na ktorej ma pelno zabawek - ma je gleboko w powazaniu woli podloge i zabawki toresa :P

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lis 2007, 17:53

zbora no ok mozna ja wyjac w kazdym momencie, ale to po co płacic za taka na 5 lat, jakbys ja po roku miała wyjmowac..to by sie mijało z celem.. :ico_noniewiem:

Kinia smieszek, no faktycznie wszystko-żerca :-)

szpinaku tez nie lubie, ale A. uwielbia wiec mysle ze Mili tez posmakuje w swoim czasie..

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

13 lis 2007, 18:32

Witamy ciocie !!!

U nas dziś zakręcony dzień... dzieci nie dają odetchnąć ...
troszkę zmęczonam... ale, co chciałam to mam :-D
Oddycham :ico_oczko:

A szpinaku nie trawię... a córcia i owszem :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lis 2007, 18:52

nie no to chyba jakies zarty, ze nawet w tyg to jakos pustawo..dziewczyny, czyzby juz sie wam znudziło tiktakowanie??albo jadnak czasu brak?
kurcze ten czas tak leci ze :ico_szoking: znow wieczor, a jutro juz sroda :ico_szoking: jednak teraz sprawdza sie stara prawda, ze przy dzieciach czas dwa razy szybciej leci i szybciej sie przy tym starzejemy... :(

glizda a co z tobą?mam miała być tylko dwa dni...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 lis 2007, 20:01

ja wróciłam włąśnie z zakupów. Wydałam 160zł nie wiem na co.... masakra te ceny......

ladybird23, ja będę zakładać spiralkę taką za 300zł na pięć lat. Jeżeli się podzieli koszta na miesiąc to wychodzi po 5zeta na miesiąc, to przecież tyle co nic. Nawet jak bym chciała po roku wyjąć to wynosi 25zł na miesiąc. Za tabletki płaciłam 35zł.......więc mnie się opłaca

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lis 2007, 20:32

Witam i jestem...i juz nic nie pamietam :ico_wstydzioch:

Zdjecia sliczne...bedzie tak ogolnikowo niestety....
kapiel w duzej wannie u nas spoko..mala baaardzo lubi sie kapac...uspokaja ja jak goni rybki i kaczuszki....malo na lezaczku a duzo na brzusiu..hihihi

ja poki co tablety dla karmiacych a potem...hmmm nie mam pojecia!!!!
dieta malej...hmmm szpinak jest bleeee....ale ogolnoie to super je....mordka sie sama otwiera :ico_brawa_01:

Jagodka-3 maj sie kobieto!!!
Kamizela...wybacz...wiedzialam ze o kims mi sie zapomnialo ale jakos nie wpadlam :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
Sikorka...fajnie ze jestes...
a u nas niezle...zdjecia potem wkleje...mala marudka bo pod dziaslami zebole widac ale jeszcze nie przebite...no coz odbija sie to na spaniu w dzien bo w nocy to przesypia z 1 pobudka ok 5.00
mame zawiezlismy na lotnisko dzisiaj...bylo fajnie-mala nawet nie zaplakala na jej widok...caly czas sie smiala...fajnie bylo ale sie skonczylo....zjadlam wczoraj tyyyyle polskich slodyczy ze teraz mala kupki zrobic nie moze-moja wina :ico_placzek:
bede pozniej.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości