Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 mar 2007, 13:29

Mój Braciszek też tam jest. Co prawda dopiero od lutego i chyba raczej nie zamierza zostać na stałe. Myśli o dalszej emgracji do Irlandii. A co z tego będzie, kto wie? Rzeczywiście za granicą (na tzw. Zachodzie) standard życia jest o wiele inny. Ja miałam okazję pomieszkać w USA i strasznie mi brakuje tej niezależności finansowej, jaką tam miałam.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

20 mar 2007, 13:31

wracając do pieska, to ja nie mam zamiaru sie go pozbywać - broń Boże! to jest nasze oczko w głowie, chodziło mi tylko o wyniesienie jego legowiska z sypialni, a nie z domu :ico_haha_01: Kędziorek jest bardzo łagodny, wychowany z małymi dziećmi i bardzo o niego dbamy, więc jest czyściutki i nie śmierdzi :-D tylko że zastanawiam się czy nie będzie mi poprostu przeszkadzać w jednym pokoju jak maleństwo sie urodzi, tymbardziej że czasami lubi sobie w nocy szczeknąć jak coś usłyszy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 mar 2007, 13:43

Cześć dziewczyny!!!

Znów nskrobałyscie tych postów.....nie można ominąć tu ani dnia bo później cięzko nadrobić hehe... Dobra to zaczynamod początku:

Lolitko, hmmmm...., bardzo chciałabym pogratulować 8 miesiąca, ale nie wiem jakim cudem ci taki wyszedł. Ósmy zaczyna się koło 32 tygodnia przecież. Poadto ja wczoraj dopiero 7 zaczęłam więc nie rodziłybyśmy w jednym miesiącu. Może policzyłaś miesiąc jako 4 tygodnie, a przecież tak nie jest.

Asiulka Moje gratulacje!!!!! Jesteśmy z Ciebie dumne. Pamiętam to uczucie jak zdałam na prawko, musisz czuć się uskrzydlona. Strasznie się cieszę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu ty się nie przejmuj wariatkami. Na pewno jest tak jak nppisała Leatka, same się starzeją i zazdrość je zżera. A my brzuszki musimy mieć bo tam nasze skarbeczki siedzą!! Uśmiechnij się i luzik :-D

Basiu no ja Ci bardzo współczuję. Myślę, ze jednak musicie z Tomkiem usiąść i spokojnie porozmawiać o waszej przyszłości. Pieniądze pieniędzmi, ale nie one są najważniejsze. Może wspólnie coś wymyślicie. Musi być jakieś wyjście z tej sytuacji. A na razie bądź dzielna i odliczaj dni do jego powrotu.
Co do psa to ja też mam i wcale się nie stresuję mimo, że on spi z nami w łóżku. Nie zamierzam maluszka przyzwyczajać do spania z nami więc luzik. A piesek w domu dobrze robi na rozwój dziecka. Tylko mam nadzieję, że mój nie będzie zazdrosny.

Lucy dobry ten Twój facet. On mysli, że niemowlę to tak jak dorosły w nocy śpi a w dzień chodzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Ależ co nasi panowie potrafią być rozbrajający.

A posty to teraz też staram się kopiować przed wysłaniem, o ile pamiętam, bo inaczej to można szału dostać. Np tego bym już drugo raz nie napisała tylko wyszła z TT z nerwów. Nie wiem czy ci nasi moderatorzy o tym wiedzą i czy cos zamierzają z tym zrobić, przeciez to bezsens jakiś.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 mar 2007, 13:50

moj brat ma pieska i maly Arus sie cieszy jak kolo niego przejdzie albo go polize to jest strasznie zadowolony niebawem zacznie raczkowac to pewnie pies bedzie razem z nim chodzil :-D :-D

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

20 mar 2007, 13:56

Indygo - tak policzyłam, po 4 tygodnie :ico_noniewiem:
Ciąża ma 40 tygodni...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 mar 2007, 14:30

Anitko wiem, że Ci spieszno do tulenia maleństwa, mi również, ale nie przeskoczymy hehe... No ale i tak Tobie najmniej zostalo do tego 8 miesiąca, ja muszę dłużej czekać :zly2:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 14:32

ale na suwaczku masz wciaz 7 miesiac,to chyba indigo ma racje :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 mar 2007, 14:35

Lolitko ale 40 podzielone przez 4 to wychodzi 10 więc o jeden miesiąc za dużo. policz sobie dokładnie, bo mnie też się wydaje że to jeszcze 7 miesiąc.

U mnie wszyscy się cieszą z mojej ciąży, nie spotkałam sięz żadnymi przykrymi komentarzami. Moja kuzynka, któa nie może mieć dzieci, jak się dowiedziała że jestem w ciąży to aż się popłakała ze szczęścia bo bała się żebyśmy nie mieli podobnych problemów. A dziś po raz pierwszy spotkałam się z uprzejmością wobec ciężarnej. otóż stałam w kolejce do toalety i jak pani przede mną zobaczyła mój brzuszek od razu mnie przepuściła. I tak przyjemnie mi się zrobiło :ico_haha_02:

Co do zwierzątek, ja mam tylko rybki, a pieska będę miała jak kiedyś zbudujemy sobie domek na wsi :ico_brawa_01: a wierze że kiedyś to się stanie :ico_haha_02:

Lolitka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:49

20 mar 2007, 14:36

cos mi się pokiełbasiło :ico_noniewiem:
:ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 14:44

Lolitka ,nic sie nie stalo hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość