Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 lis 2007, 16:27

Hej wam ja dziś od rana nie mogłam wejść na Tik tak ,nie chciałao mi wczytać strony?? :ico_zly: Ale udało sie teraz Widze że Jolcia się zameldowała. :ico_nienie: Ale wiem jak to jest ja jak miałam leżeć też nie mogłam wytrzymac aby do was nie zajrzec choć na chwilke. Umnie ok humorek nawet nawet, tylko pogoda dobija cały czas pada snieg z deszczem :ico_olaboga: straszne a ja 3 razy dziennie z pieskiem moim musze iść na spacerek!! Ok uciekam zajrze wieczorkiem!! Iwonka uważaj z tymi bólami bo to końcówka żebyś nie urodzila w sklepie albo po drodze!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2007, 21:01

Czesc melduje sie wieczorkiem bol brzucha za bardzo nie ustal boli jak sie podnosze wogole jakos tak dziwnie sie czuje jakas taka slaba jestem
lozeczko skrecone i jak tylko bede miala sily to zrobie fotke i wkleje ale jestem zadowolona moj piesek jak przywiezlismy lozeczko to strasznie sie bala cala sie czesla a teraz patrzy na nie i nie wie co sie dzieje i znowu sie tylko przytula do mnie az mi jej szkoda bo taka smutna jest

[ Dodano: 2007-11-14, 09:05 ]
Czesc bol brzucha ustal wdocznie byly to tylko skurcze przepowiadajace :ico_olaboga:
Asikk no mam nadzieje ze nie urodze nigdzie w sklepie do szpitala mama ok 3km wiec chyba zdarze najgorzej bedzie jak mezus bedzie w pracy i bede musiala na niego czekac az przyjedzie bo bez niego ja sie nie rusze do porodu
a tak stawiam kawusie :ico_kawa: i :ico_tort: jutro zaczynam 38 tydzien :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-14, 09:28 ]
Wklejam obiecane zdjecia
Obrazek
Obrazek

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

14 lis 2007, 10:59

witajcie!byłam wczoraj na usg.wszystko jest ok.dzidzius zdrowy i ma sie dobrze pomijając to że szyjka mi się skróciła już całkiem jest wporządku. :ico_haha_01: jeśli nie wydarzy się nic przez cztery tygodnie to następną wizytę mam na 12 grudnia i umawiamy się na cesarkę tak żebym mogła już na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA być z OLEŃKĄ w domciu.pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka! :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lis 2007, 11:51

Cześć wam łóżeczko super i dobrze ze deizi sie boi to wiesz ze nie bedzie chciała tam wskoczyć. :ico_noniewiem: Moja dzidzia strasznie sie rozpycha momentami az mi sie słabo robi jak kopnie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lis 2007, 11:56

edzia29 dobrze ze z dzidzia wszystko w porzadku
a ja zrobilam z mezem przemeblowanie w pokoju i troche znowu zaczelo bolec ale wybieram sie jeszcze na spacerek mam nadzieje ze cos pomoze :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-14, 11:02 ]
jejki ale ja jestem niezdecydowana raz pisze ze chce juz urodzic a raz ze jeszcze nie mysle ze to wina tego ze nie wiem czy dam sobie rade no i boje sie porodu ale jak napisala madziarka z styczniowek nie ja pierwsza i nie ostatnia bede rodzic jakos to trzeba bedzie przezyc
dobra uciekam
buziaczki

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lis 2007, 12:34

hej laseczki :-D
iwonko lozeczko sliczne :-D
ja dzis jestem nieprzytomna,cala noc nie spalam,Sara kopie strasznie,zebra bola mnie okropnie,bo brzuch mam maly a niunia rosnie :ico_szoking:
ja tez mam mieszane mysli czesto , nieraz juz chcialabym miec za soba porod a innym razem panicznie sie boje,ze wszystko przeciez sie zmieni i czy dam sobie rade,czy mala bedzie zdrowa itp.wczoraj kilka razy w ciagu dnia Sara miala czkawke,az mi jej szkoda bylo ze sie tak meczy a ja nie moge jej pomoc... :ico_placzek:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lis 2007, 13:07

Dziewczyny dacie rade ale powiem wam szczerze że ja też sie boje czy dam rade bo teraz była najważniejsza Julka a tu drugie maleństwo.Czasami nie chce mi się kąpać Julki a za dwa miesiące bedzie dwójka do kąpania .No i jak dziecko przychodzi to wszystko sie zmienia ale damy rade. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 lis 2007, 13:26

Witam was wszystkie cieplutko bo na dworku zimniutko!!! Ja to dziś się w nocy znowu strachu najadłam miałam znowu skurcze :ico_olaboga: , ale wziełam odrazu tabletke i po jakiś 3 godzinkach ustałay i teraz jest ok .
iwona83, łóżeczkośliczniutkie super :ico_brawa_01: , mój piesek też na poczatku sie strasznie zdziwił co to takiego , ale teraz to śpi cały czas przy nim , albo pod nim i śmiejemy się z mężem że już pilnuje pustego. Co do porodu to odziwo ja sie nie boje i zdecydowanie chciała bym już mieć maleństwo przy sobie.
robak, nie martw sie czkawką u maleńkiej , noworodki się nie męcza czkawką tak jak my , wręcz przeciwnie jak ostatnio rozmawiałam z położną i mówiłam jej o czkawce to powiedziała mi że dla dzidziusiów malutkich to taka zabawa i rozrywka na zabicie nudy, lubią jak coś się dzieje. Smieszne co :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
edzia29, adlaczego ty masz mieć cesarke????
mariola, mnie maluszek tez dziś kopała w nocy ale to pewnie z powodu tych skurczy :ico_szoking: , mnie po nerkach też myślalam że umre. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-14, 12:29 ]
iwona83, widze że my w tym samym dniu wskakujemy na następny tydzień , jutro ty na 38 tyd a ja na 34 tyd wiec napijmy sie za to razem :564: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-14, 14:28 ]
Ale tu dziś pusto popołudniu!!!!halo halo :569: gdzie jesteście!!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lis 2007, 16:51

Asikk no to faktycznie nasze maluszki maja rozrywke z tymi czkawkami :ico_oczko: moja Sara wlasnie teraz sobie czka i caly brzuch mi skacze :ico_oczko: no jakos nie pisza bzuchatki :ico_noniewiem: zabiegane pewnie kobitki sa :-) a mi sie tak nudzi dzis i nie wiem co mam ze soba zrobic...chodze z kąta w kąt i mnie nosi...obiadek mam z wczoraj, w domku w miare czysto...ehh :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lis 2007, 19:27

No ja dopiero teraz i jestem strasznie zla :ico_zly: mam tutaj kolezanke w sumie to ja lubie ale co jej powiem to ona wie lepiej na poczatku jak ja poznalam to strasznie mnie nastraszyla co do porodu a dzisiaj przyszla do mnie i mowi mi ze musze sobie kupic ceratki zeby dziecko nie przesikalo mi materacyka to ja jej mowie ze juz mam wedlug niej te moje sa zle ze dziecko bedzie na nie uczulone wogole to ona mnie traktuje jak jakas taka dziewczyneczke co nie wie co robic a ja przeciez chcialam tego dzidziusia a jak czegos nie wiem to mam kogo sie zapytac (mam mame, siostry no i was) no i oczywiscei moj maz mi pomoze bo ona twierdzi ze tak jak jej chlopak mi nie bedzie pomagal a ja znam swojego meza juz 7 lat wiec wiem ze zawsze moge na niego liczyc i wogole co jej pokaze ze mam dla dziecka to wedlug niej jest to zle probuje jej nie sluchac ale ilez mozna
druga sprawa jest ze strasznei mi zwraca uwage do mojego pieska bo ona miala kota i musiala go oddac do schroniska ale przeciez kot sie rozni od psa jeszcze dodatkowo moj piesek jest rasy York shire terrier i jest bardzo czysciutki ja go raz w tygodniu kapie i nie potrafilabym go oddac
dobrze ze mam was bo przynajmniej mam komu troche ponarzekac

Asikk z mila checia sie z toba napije :ico_brawa_01:
a moja majusia tez ma bardzo czesto czkawke wczesniej nie wiedzialam ze to czkawka sie dziwilam czemu mi tak brzuch skacze dopiero siostra mnie uswiadomila

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość