Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 lis 2007, 23:36

ja też uciekam ,mam dziś pierwszy dzień@ i gdzieś mi życie uciwekło

Buziaczki w pysiaczki,papapa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 lis 2007, 23:47

Anetko dzięki za info dotyczące Martuli i Różyczki, ja padam na twarz, a musze jeszcze troszke posiedzieć, Wiki leży już w łózeczku, rzecz jasna jeszcze nie śpi bo po co :ico_olaboga:

To spadam bye

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 lis 2007, 10:38

Witam z ranka!!!


trf nbunn f c xhhjhyy7uyh ghjyhy;jhgtukmnbvc . ------------- ,fb,b-to są zaszyfro ne pozdrowienia od Bartusia

Gdzie si ę dziś podziewacie????

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 lis 2007, 10:40

ale sie Maritka uwinela z porodem, 1,5 godz :ico_szoking: super :ico_brawa_01:

wczoraj był ruch a dzis znowu puchy, faktycznie sypie sie forum, wiadomo, mniej czasu, ale chyba się dziewczyny znudziły pisaniem :ico_placzek:

Agatko, jak tam Twoje choróbsko?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 lis 2007, 10:58

joł
Agatka dużo zdrówka
Elu ja mam już depresję bo właśnie doszłam do wniosku, że się nie wyrabiam, jak mam chwilę to czasem dam radę napisać, ale ogólnie jak Jaś śpi to sprzątam, piorę itp, a jak się obudzi to nie mam szans na posiedzenie bo ryk taki, że chyba sąsiedzi słyszą :-D
no dobra tom się przywitała, młody śpi czas na sprzątanie miłego dnia

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lis 2007, 11:11

Hejka :-D Dopadło mnie dziś jakieś niezidentyfikowane poczucie humoru i tylko bym się "chichrała" :-D :-D

Wielkie słowa pochwały dla Karolinki :ico_brawa: ,że mimo braku czasu,tak ślicznie i sumiennie prowadzisz nasz blog i pamiętasz o wszystkich urodzinkach i imieninach.

Czy wasze dzieciaczki przesypiają już całe nocki?Zdarza się,że budzą się jeszcze np.na picie?

Agatko a kysz te choróbska :-D :-D Dużo,dużo zdrówka Dla Ciebie
:ico_zdrowko: :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 lis 2007, 11:15

Riterko, a ja jak śpi to tylko gotuję, nie sprzątam za bardzo, bo boję się hałasować, JAś czujnie śpi, przez to jestem zła bo ciągle mam bałagan, teraz nie było nas 2 tyg to mam takie zaległości, że szok, bo Daniel nie sprzątał. I nie smuć się.... Nie wiem jak Cię pocieszyć, a chciałabym bardzo. Ja jak nie doły to mam ataki złości nie mogę nerwów powstrzymać, nie radzę sobie z tym martwię się,zebym się jakąś furiatką nie stała :(

[ Dodano: 2007-11-14, 10:16 ]
Anetko, zaraź mnie :-D

JAś wybudza się często ale nie daję mu picia, przykrywam, utulam i ma spać.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lis 2007, 11:21

dlaczego nie mogę zmienić zdjęcia? wpisuje mi się,że trzeba wpisać ciąg 8 znaków i nie ważne,że ten ciag znaków jest już 8.Trzeba wpisać i już :-D

Elu to chyba musi samo przyjść.Ale już sobie nieźle radzisz :-D Nie dajesz juz Jasiowi cyca?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 lis 2007, 11:50

Heloł :-D

Anetko, fajnie, że humorek dopisuje :-D A co do Twojego pytania, to Hubi zaczął mi przesypiać całe noce jak miał niecałe 3 m-ce. Czyli od 10 m-cy już śpi. Nie budzi się na picie, ani nic innego. Czasem (przy zębach) się przebudzał w nocy, ale bez tragedii :ico_noniewiem:

Eluś, dobry duszku nasz :ico_haha_02: . Powiedz, zdecydowałas się już na jakiś prezencik dla Jasia? Bo ja jestem w kropce. Wczoraj przeglądałam zanbawki i mam taki mętlik w głowie, że szok. Chciałabym powoli już coś kupić na gwiazdkę. Ale nie wiem co się nada. Na jakieś zabawki moga być nasze dzieciaczki za duże a na inne za małe :ico_olaboga: Normalnie się przeraziłam, bo tyle tego wszystkiego a ja nie moge wybrać :ico_olaboga:

Riterko, ja też już się nie wyrabiam tak jak kiedyś. ALe już mam wypracowaną metodę. rano nie wyciągam Hubcia z łóżeczka do 9, wtedy mam czas dla siebie i neta. Później jak idzie spać (to zawsze ok 2-3 godzinki) to wtedy szybko sprzątam, coś gotuję. Jak mam prasowanko to niestety posprzątać nie zdąrzę. No i jak czas zostanie to jeszcze neta włączam. Jakoś się staram, chociaż nie zawsze wychodzi :ico_noniewiem: No, ale to zależy wszystko od dziecka. Jaś jest bardziej absorbujący od Hubcia :ico_oczko:

Zmykamy na spacer, bo nigdy nie wyjdziemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 13:37

Witam

Ja się tylko zamelduje, mam za dużo nerwów i stresów, nie chce mi się nawet gadać. Odezwę się pewnie dopiero jak rozwiąże problemy pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość