Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

12 lis 2007, 18:32

Witaj Czarna_Aga :ico_brawa: fajnie że do nas dołączyłaś :ico_brawa_01:
Moniś szczerze współczuję tej sytuacji ale może może znajdzie jakąś dość dobrą pracę a Ty jeśli likwidujesz internet w domu to wejdz choć czasem do kafejki internetowej i napisz co u was.A może jednak nie likwidujcie internetu....

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 lis 2007, 21:12

Monis bedzie nam tu ciebie brakowalo :ico_placzek: Jak bedziesz miec tylko okazje to zagladaj tu do nas i pisz co u was slychac bedziemy tu caly czas na ciebie czekac.

Witamy nowa kolezanke skad do nas klikasz?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lis 2007, 10:03

witamy!
aga witaj serdecznie:)

oto zdjecia z imprezy chyba jedno z przed i kilka z po :ico_haha_01:
nie wiem jak sa pokolei ale czesc jest z soboty czesc z niedzieli :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 lis 2007, 10:06

Witaj Aga, miło że do nas dołączyłaś.

Moniś co ja słyszę? Głowa do góry musi być dobrze, a co do kredytu to nie mieliście ubezpieczenia od utraty pracy? Sprawdź może jednak mieliście, bo ja w tym pracowałam i banki proponowały takie ubezpieczenie. W każdym bądź razie trzymam z Was kciuki i jak będziesz miała możliwość to napisz co tam u Was. Buziaki.

Szkrab, ale apetyczny tort :-D , chętnie bym go spróbowała, musiał być bardzo smaczny :-D .

Julie a gdzie zdjęcia z imprezy? czy coś przeoczyłam? W każdym bądź razie :ico_tort: :064: :064: :064: :064: :064: :532: :532: :532: :ico_prezent: mnóstwo zdrówka i buziaków dla Nathanka :-D

[ Dodano: 2007-11-13, 09:10 ]
ooooo już widzę :-D , ale elegant z Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,, super wyglądał no i ten tort czekoladowy :ico_szoking: , chyba muszę iść po coś słodkiego bo narobiłyście mi strasznej ochoty :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-11-13, 09:11 ]
ooooo już widzę :-D , ale elegant z Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,, super wyglądał no i ten tort czekoladowy :ico_szoking: , chyba muszę iść po coś słodkiego bo narobiłyście mi strasznej ochoty :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

13 lis 2007, 15:51

Hejka :)
Dzięki za miłe przyjęcie mnie do waszego forumowej rodzinki :)
Klikam do Was z Gorzowa Wlkp. My po weekendzie nad morzem, było całkiem sympatycznie, choc na dworze bylismy tylko w sobotę, wściekam się bo Dawid znowu zakatarzony, ale znowu robię mu inhalacje, wiec moze nic z tego się nie rozwinie :) No i jest też plus, że Dawid już nie krzyczy jak mu odciągam katarek Fridą. siedzi sobie a ja mu odciągam katarek i nawet nadstawia nosek, ta jego pionowa pozycja nawet sprzyja temu ze lepiej ta wydzielina schodzi.

Wklejam parę fotek z wypadu nad morze :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i wszystkiego najlepszego dla kochanych Jubilatów
Obrazek

Julie Nathanek niezłe ciacho :) Przystojniak nie z tej ziemi :)

Uciekam, moze jeszcze później zajrzę :)
Miłego popołudnia

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 lis 2007, 16:32

Dziekuje wam za te wszystkie słowa otuchy ja tez mam ciegle nadzie ze bedzie w miare dobrze jak tylko bede mogła to bede do was zagladała nie wim czy dziś czy jutro bede rezygnowac z netu ale okres roliczeniowy ma do 16 list. wiec jescze ma 3 dni zobaczymy moze wroce do was szybciej niz mysle .
Maju cos mi sie zdaje ze chyba nie mamy takiego ubezpieczenia teraz jescze nie spałacamy całej raty tylko narazie odsetki ale tez sa duze
Kurcze i jeszce cos mi sie zdaje ze mnie jakies chorobsko łąpie bo zaczynaja mnie bolec miesnie skora i gardło jeszce tego na dodatek mi brakowało kurcze ale jestem złą :ico_zly: żebym tylko Kuby nie zaraziła .
Julie ale Nathanek to bardzo duzy facecik a jaki przstojny :-) .
Czarna-aga fajeny taki wypad nad moze ale pogada rzeczywiscie kiepsaka ale zawsze to jakis odpoczynek od codziennosci
Koncze moze pozniej zajze

[ Dodano: 2007-11-13, 15:38 ]
musze sie wam pochwalic własnie przed chwileczka Kubuś stanoł sam w łozeczku prz szczebelkach :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 lis 2007, 19:54

Zdjecia z umprezy super.Nathanek to juz maly kawaler :ico_brawa_01:

Aga twoj Dawidek tez ladny kawaler beda mialy w czym dziewczyny wybierac :-D

Duze brawa dla Kuby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Ale to zlecialo u mnie Wiki pierwsze tez niesmialo przy barierkach a teraz wstaje wszedzie przy kazdym meblu chodzi przy nich no i zaczyna probowac stanac bez czymania pewnie jeszcze chwila i zacznie mi smigac po domku :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 lis 2007, 13:30

WITAJ AGA! TWÓJ DAWIDEK JEST NAPRAWDE SŁODKI, POPIERAM POPRZEDNICZKI ŻE BEDA ZA NIM DZIEWCZYNY BIEGAC g:P
Julie Natanek bardzo był elegancki na urodzinkach, wyglądał jak prawdziwy facio :-D Gdzie sie podział ten malutki bobasek :ico_noniewiem:
Moniś barzdo mi przykro w związku z ta sytuacja, może mąz znajdzie szybko podobna prace w podobnej dziedzinie, ludzi z doswiadczeniem chetniej przymuja. Mam nadzieje ze sie wszytko ułozy i że od razu do nas wrócisz. :ico_brawa_01: dla kubusia, teraz pozostało mu juz tylko chodzenie do opanowania i cos tak czuję ze ani sie obejzysz a juz będzie biegał :ico_oczko: Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lis 2007, 01:21

Witajcie :-)
Musze sie wam znow pochwalic Kubie idzie pierwszy zabek dziś go wyczołam jeszcze go nie widac ale juz dobrze go czuc gorna jedynka :-) . A dopiero sie o to wszystko martwiłm a on teraz wszystko na raz robi . Pewnie macie racje że nim sie obejze a on bedzie biegał ale narazie jeszce nie probuje .
A moj maz szuka intensywnie pracy ale z powodu straty tamtej bardzo cierpi był bardzo przywiazany do tamtych ludzi i tamtego otoczenia .
Dołanczam zadjecia naszego domku ale juz teraz wyglada troche inaczej bo te zdjecia dawno robiłm juz mamy zrdzwi wejsciowe i teraz zakłądaj ocieplenie a na brame garzaowa czekamy jest zamowiona .
Obrazek
tak wyglada od frontu
Obrazek Obrazek
a to od tyłu wejscie do salonu no i jeszce na zdjeciu załapała sie ciocia z Kubusiem :ico_haha_01:
No i jak wam sie podoba???
POZDRAWIM

[ Dodano: 2007-11-15, 00:25 ]
Kurcze a tearza jeszce ja sie rozchorowłam wczoraj łamało mnie w kosciach a dzis boli mnie tak gardło ze ledwo co mowie

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

15 lis 2007, 14:53

Hejka a co tu taaaak ciszaaaaa ? Ejjj kobietki odzywać się !!! :D
W imieniu mojego synka dziękuję za komplementy, Wasze dzieciaczki też są przeslodkie :)
Kawalerowie pewnie niejedno damskie serduszką skradną, nie wspomnę o damach :) ktore śliczne i urocze - zawrócą w głowie niejednemu mężczyźnie :)
Monia, głowa do góry pewnie wszystko się ułoży pomyślnie, mąż znajdzie ciekawą i dobrą pracę, wykończycie Wasz śliczny dom i będziecie życ długoooo i szczęśliwie :) Grunt to nie załamywać się i być dobrej myśli, Przesyłam Tobie pozytywne fluidki :) Zycze dużo zdrówka, nie poddawaj się chorobie :)
Agusia twój Filipek niesamowity Słodziak - nic tylko schrupać :D
Szkrab gratki dla Wikiego za postępy :) Niedługo nie nadążymy za naszymi dziećmi :)
Jak ja zazdroszczę Wam dziewczyny (tym które siedzą z maluszkami w domu ), ja niestety musze pracować, w domu jestem przed 17 godzinka zabawy z dzieckiem, jakies małe sprzatanko, kapiel i dopiero spokój, na szczęscie Dawid nigdy nie stwarzał problemów z gatunku USYPIANIE Kłade jego po kapieli i jedzonku do łóżeczka, daję pieluszkę tetrową, bo uwielbia się w nią wtulic i wychodze, dziecko samo spokojnie zasypia
Dziewczyny dajecie swoim maluchom Danonki ?
Moje dziecko miało wczoraj mały wypadek, biegł sobie na czworaka do telewizora i nagle rączka mu sie podwinęła na panelu i uderzył buzią w podłogę, przygryzł sobie biedulek warge i strasznie krew mu sie lała
Na szczęscie trwało to krótko bo za chwile wrócił tata z ogromnym samochodem wyścigowym, więc syn mój przeobraził się w Kubice hihihi
Patrzę za okno a tam całkiem przyzwoita pogoda, nawet słoneczko świeci, a ja musze siedziec w pracy,
Ps. właśnie dzwoniła kandydatka na nianię, ma dziś być u nas na rozmowie, ciekawe co to za jedna, już dałam teściowej namiary niech robi wywiad środowiskowy ;)
Ok, uciekam sobie :) Jeszcze trochę popracuję :)
Trzymajcie się ciepło :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość