Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lis 2007, 15:02

diem fajnbezrekawnik, mojemu dziecku takiego brakuje, bo tu w Anglii, duzo jest takich dni, kiedy moznaby go ubrac w to.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 15:10

diem, brawo dla męża i oby wytrwał w postanowieniu,ja paliłam 7 lat :ico_wstydzioch: jak zaszłam w ciązę z Zuzią to natychmiast rzuciłam i karmiłam 14 miesięcy to też nie paliłam a jak skończyłam karmić to i palić zaczęłam i paliłam do puki nie zaszłam z Gabi,wtedy też rzuciłam natychmiast i nie palę do dzic :ico_brawa_01: ,to ogromny sukces i nie mam zamiaru już nigdy do papierosów wracać choć jak mam te chwile załamki to i mi papieros po głowie chodzi ale nie palę 2 lata i już nie zamierzam :ico_nienie:
Maggie, super takie spotkania,jak ja bym chciała też na takich bywać .
diem, super zakupy,no ale dla siebie też coś sie należy.
Mama_Kingi, no mój sen to ok 5-6 godzin na dobę,o wyspaniu nie ma mowy bo nawet jak śpię to co chwilę jakieś jęki i się przebudzam,może jak jej te zęby wyjdą to odeśpię no i jak pojadę do M to mu dzieci wcisnę na głuuugi spacer a ja w kimono :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

14 lis 2007, 15:22

zubelek, myślę, że jak będziecie już razem z M., to będzie łatwiej. Wszystkie obowiązki, kłopoty i rozterki będziecie dzielić na pół, a radosne chwile podwoją się. Życzę Ci tego z calutkiego swego serducha...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 15:26

Mama_Kingi, :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a i Wam pokażę moja biedną ale za to jaką dzielną Zuziulkę ...
tu choreńka Zuzieńka

Obrazek
te 8 tygodni ją dosyć wymęczyło,widać...
Obrazek
To mój malutki jeżyk ...

Obrazek

niby tak ma być ale byłam przerażona..
Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 lis 2007, 15:34

Mama_Kingi pisze:belek, myślę, że jak będziecie już razem z M., to będzie łatwiej. Wszystkie obowiązki, kłopoty i rozterki będziecie dzielić na pół, a radosne chwile podwoją się. Życzę Ci tego z calutkiego swego serducha...

zubelek ja rowniez podpisuje sie pod tym zyczeniami ! :ico_buziaczki_big:

Maggie pisze: bo tu w Anglii, duzo jest takich dni, kiedy moznaby go ubrac w to.
wlasnie :ico_noniewiem: czasami wystarczy tylko sweter czy bluza i taki bezrekawnik bo na kurtke juz byloby za goroco ... podpatrzylam,ze wlasnie te bezrekawniki sprawdzaja sie i angielki je kupuja ... my trafilismy na przecene w M&C ...£9 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-14, 14:37 ]
o Matko! zubelek , ale tymi zdjeciami to mnie zabilas ... brak mi slow ... sama nie wiem czy plakac, nad tym co Twoje malenstwa przechodza czy tez byc zla na ciebie,ze te zdjecia wkleilas ... to takie smutne , okropne ... DZIECI NIE POWINNY CHOROWAC ... taka niesprawiedliwosc ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 15:48

diem, możesz być i zła ...ale ja chcę się podzielić i radościami i smutkami...
może i źle... :ico_noniewiem: niestety taka jest prawda,tak wygląda moja Zuzia i taka jest dzielna i...smutne ale prawdziwe.Nie życzę nikomu żeby przechodził to samo co ja i moje dziewczynki choć wiem,że są dzieci ,które cierpią nieporównywalnie bardziej...mało mnie to jednak pociesza.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lis 2007, 16:02

zubelek zdrówka dla zuziulki malutka bidunia,
u całuj Ją od nas....
Pewnie że chcemy się tu dzielić smutkami i radościami.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

14 lis 2007, 16:06

Widać po oczkach, jaka Zuzia biedna jest. Męczy ją to wstrętne choróbsko...
A my przecież jesteśmy tu po to, by dzielić się wszystkim: biedą i radością...
Ostatnio zmieniony 14 lis 2007, 16:08 przez Mama_Ania, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 lis 2007, 16:07

Maggie, buźka :588:

[ Dodano: 14-11-2007, 15:09 ]
Mama_Kingi pisze:Widać po oczkach, jaka Zuzia biedna jest.

to prawda,nie dosyć ,ze czrwone to jeszcze tak schudła,ze takie wytrzeszcze się zrobily zwłaszcza,że zawsze miała duże oczęta.Ale już czuje się lepiej,ciężko ją dziś utrzymać w łóżku a wczoraj jeszcze przespała 4 godziny w dzień.Czyli pomału ale ku lepszemu :ico_sorki:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 lis 2007, 16:43

zubelek ... napisalam pod wplywem impulsu choc szczerze ... niestety, gdy ochlonelam juz po obejrzeniu zdjec nie mialam jak dopisac, gdyz moj skzrab sie obudzil i byl czas na obiad ... wiec dopisuje :
oczywiscie, ze tu w wlasnie powinnysmy dzielic sie radosnymi i smutnymi wiesciami, doswiadczeniami ... podziwiam Ciebie , ze tak dzielnie dajesz sobie rade ... ja jak widzisz panikuje juz po obejrzeniu zdjec , a co by sie ze mna dzialo , gdybym byla na Twoim miejscu? jakbym sobie radzila? nie wiem ...
Przepraszam,ze tak egoistycznie napisalam ... bez zastanowienia :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość