Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 09:41

Hej Dziewczynki!!!
Też się melduję :-D Mnie już Synuś obudził o 7-mej, bo mu się tak jeść chciało :-) Obejrzałam sobie wobec tego ten nowy film "3:10 do Yumy". Polecam. Niby dla chłopaków, ale na koniec uryczałam się jak bóbr :-D
Co Wy mówicie, że nasz wątek zginął? Ja go widziałam cały czas :-)
Miłego dnia :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lis 2007, 10:17

Witam i ja.

Gonia wczoraj były jakies problemy, ja tez nie mogłam nic napisac choc wątek widziałam. :-)

Ja jutro załatwiania ciąg dalszy :ico_zly: Znowu musze isc do lekarza po zwolnienie, potem do swoich szefów na rozmowe. Byc moze dadzą mi ją na dłużej choc nie chce sie na to nastawiac bo róznie to bywa.Zobaczymy jutro.

Maciek w garazu konczy sanki, ma wziąść Patryka na dwór a ja biorę sie za obiad i sprzątanie jakies. Dzisiaj z mężusiem spaliśmy osobno :-) posprzeczalismy sie wczoraj i ja poszłam obrazona do sypialni, wzięłam Patryka ze sobą a on spał w drugim pokoju na kanapie :ico_wstydzioch: I wiecie co? Poaz pierwszy od dawna się wyspałam hihi. Miałam całe wielkie łóżko dla siebie :ico_oczko: Ale nie miałam do kogo się przytulić :cry:

Dla niewyspanych stawiam :ico_kawa: i życzę miłego dnia :-)

[ Dodano: 2007-11-15, 09:32 ]
Robie dzisiaj cos takiego, te pierwsze farszynki. Polecam. Jest proste w zrobieniu, niedrogie i bardzo pyszne :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 10:41

Madzia powodzenia w załatwianiu spraw urzędowych :568:
madziarka81 pisze: I wiecie co? Poaz pierwszy od dawna się wyspałam hihi. Miałam całe wielkie łóżko dla siebie
hehehehhe..... :ico_smiechbig:
Dzięki za przepis, może wypróbuję. A dziś mam ochotę na rybki :-D
madziarka81 pisze:Dzisiaj z mężusiem spaliśmy osobno posprzeczalismy sie wczoraj
Mam nadzieję, że to nic groźnego :552: :609: i juz zapanowała zgoda u Was w domu.
pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 lis 2007, 10:47

Goonia, dzięki. Dzisiaj juz jest zgoda. My tak naprawde nie kłócimy sie powaznie nigdy, zawsze o jakies pierdoły. I jakos nigdy nie potrafimy sie na siebie długo gniewac :ico_oczko:

Goonia pisze:A dziś mam ochotę na rybki

na cos konkretnego? Za mną chodzą śledzie i chyba musze zrobic sałatkę śledziową bo chodzi za mną od dłuzszego czasu.

Gosia a Ty chyba zapracowana jesteś bo tylko zameldowałas sie z rana i na tym koniec :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:15

Jestem, jestem... czytam, co tam u Was, a Wy znowu o jedzeniu :ico_olaboga:

No sledzika tez bym sobie zjadla, mniam!!

Madziu, ten przepis fajny, moze kiedys wyprobuej i zrobie :-)

Wiem, co masz na mysli z tym spaniem..... jak moj Piotrek ma nocna zmiane i spie sama caly tydzien to tez jakas jestem bardziej wyspana :ico_oczko: ale jednak wole sie do kogos przytulic :ico_placzek: i Pawelek wtedy ma kogo kopac po plecach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 11:21

Witajcie!!!

mz74 pisze:Wiem, co masz na mysli z tym spaniem..... jak moj Piotrek ma nocna zmiane i spie sama caly tydzien to tez jakas jestem bardziej wyspana :ico_oczko: ale jednak wole sie do kogos przytulic :ico_placzek:


proszę mi tu nie narzekac na spanie z mężem, ja to dopiero mam kare!!! nie spie z nim wogóle!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
co z tego ze sie wyspimy jak jakos tak chłodno cała nocke jak nie ma sie gdzie przytulić!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:21

marcia_pod pisze:co z tego ze sie wyspimy jak jakos tak chłodno cała nocke jak nie ma sie gdzie przytulić!!!



POPIERAM!!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 11:23

mz74 pisze:No sledzika tez bym sobie zjadla, mniam!!


a na sledzika tez bym chyba miała ochotę!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 11:29

Jakie wolicie sledzie, w smietanie, czy w oleju??

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 11:31

Jakie wolicie sledzie, w smietanie, czy w oleju??


ja to najbardziej takie z zalewy octowej w smietanie, a z braku smietany może być majonez kielecki - mniam mniam!

[ Dodano: 2007-11-15, 10:34 ]
Powiedzcie mi Was tez tak dzieciątka strasznie uwieraja z którejś strony? Ja dopiero co usiadłam i juz mnie aż boli pod żebrami po prawej i musze wstać, bo to bardzo nieprzyjemne!
mam wrażenie że moja wątroba i żebra z prawej strony są totalnie skopane!!!
Ostatnio zmieniony 15 lis 2007, 11:40 przez marcia_pod, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość