Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

14 lis 2007, 23:52

Witam dziewczyny wieczorową porą.
:ico_haha_02: bardzo dziękujemy z Tomkiem za życzenia
Ale tak moje dni wyglądają że cały czas coś, jak Tomuń śpi to staram się coś w domu zrobić...Dzisiaj rano ja byłam na zakupach bardzo udanych...kupiłam sobie kurtke...W sumie mam taką puchową,ale jej nie lubię i mój A powiedział że jeżeli potrzebuje to mam sobie kupić,i naliczył w mojej szafie 6 kurtek, a teraz mam 7,a 8 bo zapomniałam o jeansowej...Ale jestem kobietą! to wszystko tłumaczy...
co do kupek to nie wiem dziewczyny jak to jest?bo czytam że Wy dajecie maluchom inne jedzenie, wiem tylko że kolor zielony może się zrobić jak kupa ma troche czasu. tzn jest sobie troche...
magda26 to okropne co się przydarzyło Twojemu mężowi! ciekawe czy będzie dalej palił, bo napewno nie wzieło się to z niczego...
Teraz jakoś bardzo tępie palaczy,nawet mnie drażni towarzystwo palaczy, że tak cuchną, na szczęście nie mam wielu znajomych palących! Jeden kolega przychodzi do nas to tak cuchnie że mi się chce... :704: okropność...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 lis 2007, 01:26

Agniecha ja mam to samo z tym paleniem,z tym,ze wiekszosc moich znajomych pali...ale co zrobic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 lis 2007, 09:42

Moj maz przestraszony wczoraj mowil ze rzuca palenie ;) jade do niego do szpitala a ze to na drugio koniec szczecina w sumie na sam koniec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 lis 2007, 10:16

Witam,

Madziu bardzo ci współczuję, będzie dobrze życzmężusiowi dużo zdrowia.

Karla moja mała też robi różno kolorowe kupy w zależności od tego co zje , ale nie są zbite.Może za mało go przepajasz?

Znależliśmy mieszkanie.Śliczne :ico_brawa_01: , 49 m2 za 170 tys , oczywiście trzy pokoje , rozkładowe bardzo mi się podoba.Ktoś je przed nami iał kupić , ale w ostatniej chwili zmienili zdanie i dzisiaj mają rozwiązać umowę z biurem nieruchomości i kurde mam nadzieję że znów się nie rozmyślą :-D

Moja mała od poniedziałku jakaś taka jest niespokojna , w nocy się budzi , pomrukuje , może to zęby ? Już sama nie wiem , ale kupię bobodent i posmaruję jej na noc może będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

15 lis 2007, 10:36

acia! kciukam za mieszkanie!!

dla mnie "szok" że takie tanie, ale nie wiem gdzie mieszkasz, to i ceny tańsze ;-)

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 11:08

lucy23 pisze:Agniecha ja mam to samo z tym paleniem,z tym,ze wiekszosc moich znajomych pali...ale co zrobic :ico_noniewiem:

To zmień znajomych! :ico_haha_02: ale wiem tak się nie da masz głupią sytuacje...W moim obszarze znajomych jest moda na niepalenie.I bardzo się z tego cieszę...
acia mieszkanie za 170 tys. to bardzo tanio...ale powiedz nam w jakim miescie?

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

15 lis 2007, 11:14

agniecha772 pisze:
lucy23 pisze:Agniecha ja mam to samo z tym paleniem,z tym,ze wiekszosc moich znajomych pali...ale co zrobic :ico_noniewiem:

To zmień znajomych! :ico_haha_02: ale wiem tak się nie da masz głupią sytuacje...W moim obszarze znajomych jest moda na niepalenie.I bardzo się z tego cieszę...
acia mieszkanie za 170 tys. to bardzo tanio...ale powiedz nam w jakim miescie?


u mnie odwrotnie,
na imprezie na 20-30 ludzi pali może JEDNA osoba wywalana na balkon...
w sumie NIE pamiętam kiedy ktokolwiek palił w moim towarzystwie bo moi znajomi po prostu NIE palą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 lis 2007, 11:58

U nas wogóle nie ma problemów z paneniem , bo oboje nie jesteśmy nałogowcami :-D i u nas w domu wcale się nie pali.Nasi znajomi i rodzina w 100% to akceptują.

Mieszkam w Toruniu, to jest mieszkanie z rynku wtórnego w dzielnicy gdzie są same blokowiska dlatego jest tańsze , ale jego wartość rynkowa to 206 tys a facetowi jest spieszno je srzedać bo mieszkają już w domu a tu wciąż za czynsz trzeba płacić.

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 12:32

acia, to masz super okazje...życzę aby się udało...
kurcze aparat mi się zepsuł, jestem zmuszona nauczyć się obsługiwać kamere...bo zdjęcia też robi...zobaczymy...bo chcę Wam pokazać w końcu moją kuchnie...po remoncie...ale narazie ładują się akumulatory... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-15, 11:36 ]
dobra lece bo mnie Tomek woła, spał 3,5 h :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 lis 2007, 13:14

ja tez nie pozwalam w domu palic,a jakby ktos przy malym zapalil to bym udusila :ico_oczko: T rzucil palenie,ale pisalam Wam jak go raz smierdzacego zlapalam :ico_zly: ale od tamtej pory juz nic nie wyczulam...powiedzial,ze nie pali,a ja mam nos jak pies mysliwski hi hi fajke zawsze wyczuje :-D a co do znajomych,to i rodzine musialabym zienic,bo wiekszosc palaczy :ico_haha_01: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość