Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lis 2007, 13:12

dziewczyny, a ciuszki lepiej na 56 czy 62 kupować? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 13:22

Fintifluszka pisze:dziewczyny, a ciuszki lepiej na 56 czy 62 kupować? :ico_noniewiem:


zdecydowanie na 62!!! ja kupiłam tylko jeden komplet na 56. Dziecko tak szybko rosnie ze nie zdażysz takich ciuszków wiecej jak raz ubrac. A może sie nawet okazac ze zaraz jak urodzisz to Twoja kruszynka juz sie w to nie zmiesci.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 lis 2007, 13:44

Dzięki Kochane za rady :-D ,tak tez myślałam, że to zbędny wydatek...ale podgrzewacz to butelek to trzeba mieć prawda?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 14:03

Tylko godzine mnie nie bylo, ale zescie sie rozpisaly :ico_olaboga:

Ja tez uwazam, ze niektore urzadzenia typu wlasnie sterylizator nie sa niezbedne. Spiworek do spania, ja osobiscie nie kupuje, zawine dzieciaczka w kocyk i mysle ze wystarczy. Mam tylko spiworek taki do wozka. Ja osobiscie nie zamierzam kupowac podgrzewacza, sprobuje domowym sposobem zagrzeje w goracej wodzie.....
Nie dajcie sie zwariowac dziewczyny!! Nasze mamy nie mialy takich cudeniek a jakie dorodne kobitki z nas wyrosly.... ale jak kto woli mnie szkoda kasy na takie "urzadzenia".... wole sobie kupic sokowirowke :-) ale jestem egoistka :ico_wstydzioch:

Ubranka ja tez mam wiekszosc na 62 a nawet sporo na 68, na 56 mam tylko pare. Body mam z dlugim rekawem, bo to w koncu zima bedzie.... , z krotkim nie mam nic, a mam miec???

Powiedzcie mi a jak z laktatorem, wiem ze kiedys juz byl ten temat, ale nie pamietam, ktory w koncu jest dobry??

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 14:40

Goonia pisze:ale podgrzewacz to butelek to trzeba mieć prawda?


jasne to jak najbardziej sie przyda!!! ja jeszcze przed zakupem - nie moge sie zdecydowac jaki kupic

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 lis 2007, 14:54

Cześc Laseczki :ico_buziaczki_big:

Wpadłam na chwilkę się przywitac :ico_respekt: Ale sie rozgadałyście :ico_olaboga: Nie było mnie od wtorku i tyle do czytania :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o sterylizator to dla mnie też zbędny wydatek. Przy Pawle nie miałam - butelki myłam w gorącej wodzie i prosze jaki chłop wyrósł :ico_oczko:
Myślę nad podgrzewaczem, bo pamiętam jakie męki przechodzilam szczególnie w nocy jak musiałam wstawac robic mleko.
A i oczywiście laktator kupuję. Nie wiem jeszcze jaki ale kupię. Madziarka zachwalała firmy Medela, dobrze piszą też o Avent Isis, ale który jest najlepszy nie mam pojecia :ico_olaboga:

Mary gratuluję obrony :ico_prezent:

A z tym ułożeniem dzidziusia to jest róznie. Nie chce Was straszyc ale przedwczoraj rodziła moja kolezanka. Mały cały czas był ustawiony główka w dół, a jak przyszło co do czego to skubaniec sie jakoś przekręcił. Troszkę sie namęczyła ale urodził sie naturalnie zdrowy śliczny chłopak :-) .

[ Dodano: 2007-11-15, 13:56 ]
A i zmobilizowałam sie i piorę dziś ubranka małej :ico_duzepranko: Troche sie tego uzbierało :ico_olaboga: Będą jakieś trzy pralki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-15, 13:57 ]
Nikogo nie ma to narazie uciekam :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 15:04

Hej Kasiu,

Milo, ze zajrzalas do nas..... w przerwie miedzy jednym praniem a drugim... :-)

kaska28 pisze:A z tym ułożeniem dzidziusia to jest róznie. Nie chce Was straszyc ale przedwczoraj rodziła moja kolezanka. Mały cały czas był ustawiony główka w dół, a jak przyszło co do czego to skubaniec sie jakoś przekręcił. Troszkę sie namęczyła ale urodził sie naturalnie zdrowy śliczny chłopak :-) .


.. No nawet mnie nie strasz!! :ico_szoking:

Buziaczki

[ Dodano: 2007-11-15, 14:16 ]
Marcia,

Kupowalas moze czapeczki "Smerfetki" ??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 lis 2007, 15:17

Hej wszystkim przyszłym mamusiom :ico_haha_02:

No właśnie nie strasz kaska28, mój maluszek jest już od ponad miesiąca ustawiony do wylotu a tu jeszcze półtora miesiąca do końca, mam nadzieję że nie zachce mu się przewracać na inną stronę.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 15:21

Marcia,

Kupowalas moze czapeczki "Smerfetki" ??
_________________


tak kupiłam całą białą z białą kokardką - śliczna jest!!! mieciutka. czuc ze czysta bawełna, cudeńko

[ Dodano: 2007-11-15, 14:25 ]
podgrzewacz sie przyda - właśnie na nocne podgrzewanie! a można kupic niedrogo - przeciez to nie musi byc firmowy sprzęt!

ja na pewno jakiś kupię!

a laktator tez myslę - nie mam pojecia o nich!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 lis 2007, 15:29

tak kupiłam całą białą z białą kokardką - śliczna jest!!! mieciutka. czuc ze czysta bawełna, cudeńko


To chyba tez sie skusze :ico_oczko:, jakby co to bede Ci jeszcze zawracac glowe... :ico_wstydzioch:

A ile mniej wiecej kosztuje taki podgrzewacz?

[ Dodano: 2007-11-15, 14:33 ]
Zamierzam tez kupic jedna ta cieplejsza polarkowa.... :-)
A skarpetki jakies kupowalas?? Niektore to sa rozbrajajace :-D

Renia 0601 witamy w naszym gronie!!!

Na kiedy masz termin??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość