Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 12:48

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:
Wpadam bo moja pannica jeszcze drzemie sobie :ico_brawa_01:
Wczoraj Nam zasnęła przed 20 po kąpieli i zasypiała tak dwa razy, ale obudziła się ostatecznie i zasnęła po 23 :ico_noniewiem:

Ja wczoraj nic nie słyszałam dopiero tutaj przeczytałam o tej wstrętnej babie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Biedne maleństwo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jak można zrobić krzywdę takiej kruszynce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 lis 2007, 13:51

A wiecie mojej wczoraj o 21 zebralo sie na zabawe z ojcem usnela o 22:30 i spala do 12:30 :ico_szoking: oczywiscie z przerwami na cyca.
A ja tez bylam wczoraj w szoku az sie same lzy cisna do oka jak ta baba postapila :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-15, 12:53 ]
No ja lubie takie przepisy co sa szybklo i zawsze wychodza bo tak to juz pozniej nie robie drugi raz

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 lis 2007, 14:23

hej dziewczyny to cos sie wydarzylo w LUBLINIE ??? ja mieszkam w lublinie..ale nic nie slyszalam pewnie dlatego ze rzadko tv ogladam teraz...Smutne i okropne !! tyle ludzi pragnie dziecka i nie moze go miec a taka za przeproszeniem Su**a robi taka straszan rzecz..noz sie w kieszeni otwiera na mysl o tym..Jak by malo domow dziecka bylo w polsce...

[ Dodano: 2007-11-15, 13:28 ]
a co do zdjec to wkleje kochaniutka wkleje tylko musze najpier zrobic..ubranka sie piora wlasnie bo po tAK dlugiej podrozy to w pudelku na pewno czyms przsiakly..upiore wysusze i ubiore szkraba a potem porobie zdjec :)za niedlugo pedze do gina po tableteczki..wiecie co juz 2 razy zapomnialam wziac tabletki..maz byl wsciekly hehe..bo musial w co innego inwestowac..Ja dalej @ nie mam :ico_olaboga: maz mi kaze test kupic ja mu mowie ze to normalne a on sie boi hihii i ma pietra ze znowu jestem w ciazy..... :ico_brawa_01:
a po poludniu trzeba na zakupki jechac..wybieramy sie z kuba do tesco po papmersy itp....Kubinda kochA ZAKUPKI ( Cale przesypia ) i budzi dopiero przy kasie :-)
:-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-15, 13:33 ]
http://fakty.interia.pl/newsroom/news/z ... iku,957911

wejdzcie i to przeczytajcie to sie staloi jak ja rodzilam i lezalam w szpitalu..do mojego szpitala ta dziewczyne przywiezli i lezala pietro nizej....myslalam ze ja zabije tam... nie wiedziala ze w ciazy byla <hahaha> dziwne i nie wiarygodne troche bo brzuch zawsze i jakies objawy sa ..np okres ..robi z ludzi debili :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-15, 13:35 ]
szykuje sie do ginka papa bede kolo 19 :)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 14:49

A ja uwielbiam bawić się w kuchni piec ciacha i cudować z przepisami. I jak się tak bardzo staram to czasem zrobi się zakalec ale nie przejmuje się tym tylko jeszcze bardziej udoskonalam :ico_oczko:

My już po spacerku :-D Trochę zimno i brakuje śniegu. Eliza trochę pospała a teraz leży na kanapie zafascynowana sznureczkiem od aparatu :ico_oczko: dużo do szczęścia nie potrzeba :ico_oczko:

Sylwia ahh Ci faceci przewrażliwieni jacyś :ico_oczko: Ale przekonaj go, że jak się bierze pigułki bez przerwy żadnej to nie będzie @

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

15 lis 2007, 15:05

Witam Moje Drogie
Asiu wszystkiego naj z okazji urodzinek -trochu spoznione ale dlugo mnie nie bylo na TT no i buziaki dla Julii :ico_haha_02:
No faktycznie dzieciom duzo do zabawy nie 3eba Kubus teraz lezy i bawi sie pielucha tetrowa :-D juz od 15 min wiec tez mu duzo do szczescia nie potrzeba :-D
a przedwczoraj Kubus po raz 1 obrocil sie z pleckow na brzuszek no ale juz 2gi raz wyczynu nie powtorzyl- probuje ale nonono jakby za ciezka :-D :ico_brawa_01:
A dzis spotakalm sie z mamuska z wrzesniowek- tez z Goteborga- ale swiat maly co? Bylysmy na kawce i spacerku - bylo superrr fajnie :-D no a co lepsze... Kasia bo tak ma na imie ... pyta sie mnie gdzie moj maz pracuje no to ja mowie gdzie no to kasia a moze ma na imie Lukasz no to ja :ico_szoking: a moze nazywa sie Bober no to ja jeszcze wiekszy :ico_szoking: :ico_szoking: okazalo sie ze jej meza kuzynka pracuje tu w Gtbu z Lukaszem :ico_brawa_01: naprawde swiat jest malusi :-D b malusi
A jaka Kasia ma sliczna corcie z bujna czupryna :-D
Ostatnio zmieniony 15 lis 2007, 16:43 przez Aagaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 15:29

Aagaa moja też juz jakis czas temu zaczeła sie przewracac z brzuszka na plecki :ico_oczko:

A nie chwaliłam Wam sie ze od kilku dni moja lalunia zaczęła mówic "mamu", "mama" oczywiscie sylabuje ale jak widzi ze nie patrze na nią to właśnie tak mnie woła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

15 lis 2007, 15:43

Kinga_łódź, to musi byc super hiper fajne uczucie kiedy Twoja pociecha zaczyna wolac mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac ale podobno wiekszosc dzieci najpierw mowi dada

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 lis 2007, 15:55

[b]aaga[/b]moj kuba tez lubi pielucha sie bawic...
a ja juz bylam u gina mam crrazetki na 2 mc ....teraz na zakupy ..kupilam lapyopa terazczesciej do was zagladam hihi dzis maz mi jAkas gre ma kupic ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

15 lis 2007, 16:05

Sylwia, tylko uwazaj z tymi grami bo wciagaja okrutnie :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 lis 2007, 16:59

Aagaa to fantastyczne uczucie, ale pewnie robi to jeszcze nie tak świadomie ale postępy są :ico_brawa_01: jak przyjdzie ten wiek gadulstwa to będzie dada ale narazie się cieszę :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości