Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 mar 2007, 14:07

Hej laseczki :-D

Felicity córeczka sliczna :ico_brawa_01: obejrzałam wszystkie zdjecia, a troche ich jest... i jak wam super, ze możecie sobie do Polski lecieć :-)

Julie kuruj się bidulko :ico_pocieszyciel: synus jak zawsze uroczy :ico_brawa_01: no i powodzenia na egzaminach...

Kasia a to co z tym tronem czy też płytkami jest nie tak??

Ilonka dziękuję ślicznie :ico_sorki: mój numer gg jest w podpisie...

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Ilonka zapomniałam jeszcze napisać, że Vinee sliczniutka i baardzo pogodna :ico_brawa_01:

Lucy podobno nawet jak nie zdążą podać antybiotyku to ryzyko że dziecko się zarazi wynosi okolo 5%. Ale ja jestem dobrej myśli...

Delfina daj juz spokój z tym sprzątaniem i się nie przemęczaj :ico_nienie: A Maycia wyglada na zdjątkach superasnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
A ja dzisiaj mam o 18 pierwsze spotkanie w Szkole Rodzenia :-D jestem ciekawa jak to wygląda w UK...

I zabukowalam juz mamie samolot na maj i zadzwoniłam do domciu zeby jej powiedzieć i... sz... mnie trafił, bo przypadkiem wydalo się co tam w domciu się wyprawia... miedzy innymi, ze mój brat rzucił studia :ico_puknij: :ico_zly:...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 14:39

Kasik to nie dobrze :ico_olaboga: z moim bratem tez problemy,do szkoly nie chce chodzic ...i ma kuratorke :ico_olaboga: ale on tak ma od zawsze ....ehhh...dobry z niego chlopak,tylko szkoly nienawidzi,nawet mial nauczanie indywidualne,podejrzewali,ze ma adhd,bo nie umie na miejscu usiedziec,ale psycholog powiedziala,ze jednak nie ma ...ufff....teraz to juz duzy chlop -17 lat!Kasik ja tez jestem dobrej mysli...dzwonila do mnie kolezanka ,jest w 20 tyg ciazy i bedzie miec synka...dzis sie dowiedziala i chce go nazwac Oliver...ja jej powiedzialam,ze my tez jednak tak nazwiemy,bo T sie uparl,a ona ,ze odgapiamy hihi (tzn dala mi do zrozumienia)....powiedzialam jej,ze przeciez jej juz na poczatku mowilam,ze T sie podoba to imie,nawet jak ona nie wiedziala,ze bedzie miec chlopca....T chcial Olivera nawet jak w ciazy nie bylam ....ehhh...dziwnie mi sie zrobilo...ale nie bede sie glupotami przejmowac hihi

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Kasik ja moze w maju pojde do szkoly rodzenia :ico_brawa_01: napisz jak bylo?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 mar 2007, 14:42

i znowu dziewczyny dziekuje za pomoc
KASIK wysylam ci w razie W moja komorke ja moge powiadomic kobietki ze juz urodzilas
buziale :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Ps. oki, oki nie wyzywajcie ciezarowki :ico_haha_01: jakos Wam wkleje w koncu to moje zdjecie :ico_ciezarowka:
tylko musze poprosic mojego zeby mi zrobil i zaraz jak zrobi to Wam tu pokaze :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

20 mar 2007, 15:11

czesc dziewczynki,
ilonka Vinee tak sie zmienila ze szok,jakos tak wydoroslala :ico_oczko: na zdjeciach jak zawsze sliczna mloda biala dama :ico_oczko: :ico_haha_01: a co do jej chodzenia,to masz racje sama bedzie wiedziala kiedy sie puscic tych mebli i pomaszerowac do przodu.wtedy to bedziesz miala urwanie glowy :ico_oczko: :-D :-D :-D
delfina Maycia sliczna,a piesio to chyba niespuszcza jej z oka.no wlasnie jak miedzy nimi jest.ciaga go Maya troche za uszy :ico_haha_01: i jak pies reaguje na jej szturchance.ja zawsze chcialam miec psa ale rodzice mi nie pozwalali i tak sie zastanawiam moze sobie kupimy,tylko szkoda mi by go bylo,bo konrad niedalby mu zyc :ico_oczko: :ico_noniewiem:

ale wy to macie fajnie tak stroicie swoje panienki :ico_brawa_01: ja ostatnio sobie zagladam na dzialy dziewczece,tak sobie popatrzec na ciuszki....doslownie sa bombowe. :ico_haha_01: pawel zagaduje mnie co chialabys dziewczynke.... :ico_oczko: bo on to chetny,nawet teraz.... :ico_noniewiem:
felicity ola slodziutka.super ze do pl jedziecie juz niedlugo,a skad pochodzicie z polski?babcie beda rozpieszczac olcie na maxa , a ty sobie odpoczniesz :ico_haha_02:
my dwa tygodnie po was jedziemy do PL :-D juz nie moge sie doczekac :ico_haha_01: doslownie dni odliczam :-D
Lucy masz racje glupotami sie nie przejmuj.wolny kraj i kazdy nazywa swoje dziecko jak chce :ico_oczko: :-D
a co do adhd to moj brat cioteczny ma .....same z nim problemy :ico_noniewiem: straszna choroba, ale trzeba takim dzieciom pomagac ile sie da zeby jakos pokonczyli szkoly,nie wpadli w zle srodowisko itp ,bo z adhd wyrosna i beda musieli zyc i sobie radzic jakos w tym zyciu.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 mar 2007, 15:47

fela wlasnie moj brat teraz taki spokojniejszy,ale co lekarz to opinia ....bo jak byl maly ,to juz do zlobka nie chcial chodzic,a jak poszedl,to zgroza....i tak przez te wszystkie lata....wszedzie skargi :ico_olaboga: a w domu to jest zloty....tez sie balismy,ze wpadnie w zle towarzystwo,a on bardziej od naszego taty jest odpowiedzialny i dumna jestem z niego,ze taki rozsadny wyrosl,ale co do tej szkoly to dalej problem ...chociaz teraz sam stwierdzil,ze musi skonczyc dla swietego spokoju...ale Wam fajnie z ta polska :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 mar 2007, 16:35

Lucy z tego co piszesz, to wg mnie twojemu bratu daleko do ADHD... ja miałam w Polsce podopiecznego z adhd i... tragedia... nie dało sie go upilnowac nawet na sekunde, co chwile gdzieś chodzil, wychodził, zabierał rzeczy innym dzieciom, nie słuchał kompletnie co sie do niego mówi itd. A przy tym mial twarz aniołka....
Za to z moim bratem nigdy nie było kłopotów, tzn.nigdy nie był orłem w szkole ale dawał sobie rade i grzecznie chodzil do szkoły i zdawał z klasy do klasy. I pójście na studia to był jego pomysł i to on wybrał sobie kierunek... więc tymbardziej jestem zaskoczona jego decyzją :ico_szoking: a na dodatek jego dziewczyna tez studiuje i pracuje (rodziców nie stac na pomoc jej) i wiem, że ona go bardzo wspierała...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 mar 2007, 17:25

gosia a ty mieszkasz w polsce skoro planujesz budowe domu????

no w zasadzie jestem nielegalnie na tym wątku bo w polsce mieszkam ale na usprawiedliwienie powiem że kasia79 tez nielegalnie, a co tam jak skarzyc to skarzyc a że tu fajne osoby wiec pisze.

usmialam,jak przeczytalam,ze Tomus zabiera smoczki dzieciakom,a co zabiezpiecza sie w razie gdyby mu sie jego zagubil,przezorny ubezpieczony,wiec lepiej miec zapasowy za pazucha,jednym slowem masz rezoutnego synusia

rezolutny to moze i jest, ale wstyd mi jak taki wypuszczony ze innym zabiera.



Apartament,,(tylko to chyba nie jest oryginalny tytul)na poczatku taki dziwny,nie wiadomo o co chodzi,a pozniej super ...nawet mozna sie poplakac na koncu ze wzruszenia

lucy ja zaczynalam ten film dwa razy ogladac, ale sie poddalam nie dalam rady tak mi sie nie podobal. a szkoda, a jak sie skonczyl?

,bo z adhd wyrosna i beda musieli zyc i sobie radzic jakos w tym zyciu.

fela a ja ogladalam program gdzie wypowiadali sie dorosli ludzie z adhd, czyli nie mozna z tego wyrosnac jedynie biora tabletki i jakos im lepiej po nich uspokajają się.

A teraz uwaga uwaga zdjecie malej Alexandry corki Felicity
Obrazek

felicity
mam nadzieje ze sie nie obrazisz ale balam sie ze dostaniesz pasem od Ilonki.

Kasi.k co do domu to teraz strasznie duzo czasu poswiecam na forum muratora i tam dowiedzialam sie bardzo waznej rzeczy ktora i tobie poradze wybierz ten dom co ci najbardziej odpowiada w srodku. Bo co ci z tego ze na zewnatrz bedzie ladny jak w srodku do niczego. A po za tym to glownie bedziesz w domu a nie na zewnatrz i go podziwiala. Wiec jesli piszesz ze ten ostatni najtanszy ale w srodku fajny to moze ten wybierzcie.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

20 mar 2007, 17:41

gosia888, no nie obraze sie :ico_oczko: dzieki serdeczne za wklejenie - bo ja to ciemna jestem - wiedzialam jak te zdjecia wstawic na strone bobasow, ale nie wiem jak je tu pokazac :ico_haha_01:

My wlasnie po spacerku...ale nas wwialo do domu z powrotem - jedyna korzysc z tego wiatru - to taka,ze pranie mi w godzinke wyschlo... :-D

fela, ja pochodze z malego miasta, zlotoryja sie zowie (dolnoslaskie), a moj maz z lodzi, a przed wyjazdem do anglii przez rok mieszkalismy w krakowie (bo tam tez studiowalam ja, a potem i moj maz)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

20 mar 2007, 19:15

Czesc Kochaniutkie
Kasi.k dobrze mi doradzilas ale nie w pore przeczytalam! :ico_olaboga:
Zatrulam sie domestosem! Umieram, wymiotuje i wogole, nawdychalam sie oparow, bo ja nie rozcienczam.
Na szczescie sprzatalam jak Maya spala w pokoju, a ja w kuchni wojowalam, uciekam bo ledwo pisze!
Caluje Was :ico_oczko: mocno!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 mar 2007, 21:19

Delifnka a co ty tym domestosem tak szorowalas???? ze az tak ci zaszkodzil... ja pierwsze slysze o jakims zatruciu.... nigdy na to nie zwazalam,... ojojoj
trzymaj sie tam i wracaj do nas... !!!! :ico_pocieszyciel:

ja wlasnie wrocilam z shoppingu hihi nie wywialo mnie wiec ok
ale za pozno wyszlam i niewiele zdarzylam kupic... wlasciwie prawie nic.. hihi
ale jutro nadrobie.. bedzie okazja do kolejengo przewietrzenia sie

dzis jak obiecywalam poszlam do personalnego i zapytalam o sczegoly macierzynskiego... i okazalo sie ze byc moze nawet i moj pracodawca bedzie mogl mi placic... pomimo z enie wypracowalam 26 tyg.... ale dopiero w pt bede wiedziala napewno
kaska jednak ta sama co z jobcenter plus... przez 6 tyg 90%zarobkow a potem 120f. tyle ze nie musialabym juz wypelniac kolejnych formularzy itd mniej zamieszania .... zobaczy sie jak wyjdzie hihi
i po tym macierzysnkim moge wykorzystac jesczcze nieplatne 3 miesiace.. w sumie max rok moge byc z maluszkiem....
wiec wroce do pracy na wakacje.. a wtedy do pazdz spokojnie zalatwie mamcie z polski i siosterki.. beda sie wymieniac... a od pazdz znajde jakies bezpieczne miejsce dla dzieciaczka...
slyszalam ze sa jakies a la zlobki platne.... wiecie cos o tym??? bo chyba nic innego nie ma.... ale jesczze sporo czasu... choc jestem dobrej mysli i juz sie ciesze hihi

czekam na adasia, bo dzis ppjechal daleko do londynu i pozno wraca...
tak pusto i smutno bez niego...
niech juz przyjedzie....
poza tym spuchlo mu dzis rano kolano i martwie sie zeby to stawy sie nie okazaly.... musi je porzadnie wygrzac i mam nadzieje, ze do jutra przejdzie...

p/s oczywiscie super fotki dzieciaczkow.... :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Tiwa i 1 gość