Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lis 2007, 22:21

kasiekk pisze:jestem na etapie garażu z wadera badź farmy czy też autostrady

my kupujemy Radkowi taką farmę z Wadera ale dopiero pod choinkę - teraz od przyszłego tygodnia remontujemy dzieciom pokój więc siłą rzeczy kilka nowych rzeczy im się dostanie, a na Mikołaja dostaną oboje pieska :-D ale to mój własny prezent dla siebie samej im się tylko wmówi, ze to od Mikołaja :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lis 2007, 22:34

Kacper też biega ze skrzynka z narzędziami,to jego ulubiona zabawka ostatnio i auto wywrotka,aa no i szczeniaczek-uczniaczek wrócił do łask :ico_noniewiem:
nie wiem,muszę sie zastanowić co kupić ,ale podoba mi sie garaz z wadera,tylko nie wiem,bo tani nie jest,to chyba raczej też pod choinkę,zobaczymy jeszcze :ico_puknij:

potem zaraz w styczniu Pelek ma urodziny i znowu trzeba myśleć :ico_puknij: ,obłowi sie mały :ico_olaboga:

nowe słowo mojego synka z dzis to "tepa" zgadnijcie co to?? ja za chiny nie wiedziałam ale w końcu się wyjaśniło :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-13 ]
pomyśłałam se teraz,ze skoro tak biega z tymi narzędziami to może na mikołaja cos z narzędzi mu dokupię ,jakieś z napedem czy dźwiękiem :ico_puknij: hmm pomyśle
wiertarkę czy jakieś inne cudo bo nie ma tego akurat a widziałam chyba w kauflandzie cosik było :ico_noniewiem: a pod choinke garaż
zostaną tylko urodziny,trzeba cos wymyśleć znowu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lis 2007, 23:17

moje dziecko jakos specjalnie nie bawi sie jeszcze zabawkami, pojezdzi troszke autem, powciska guziczki w stoliku edukacyjnym i broi po domu :ico_noniewiem: , tez bym chciala juz mu kupowac takie cudenka jak wy chcecie dla swoich pociech ale on albo by je mial gdzies albo by zjadal co mniejsze czesci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 lis 2007, 01:13

Natashka Radek najbardziej lubi bawić się tym, co akurat Marzenka ma w ręce :-D więc najczęściej są to: lalki barbie, klocki, magnesy z Danonków albo kredki; co do tych ostatnich to niestety używa ich niezgodnie z przeznaczeniem - zjada rysiki :ico_szoking: :ico_oczko: ale ogólnie to uwielbia bawić się właśnie klockami i małymi autkami z Wadera (w supermarketach są po 4,00 i każde zakupy z dziećmi owocują kolejnym autkiem)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 lis 2007, 07:57

U nas Wiki to bawi sie wszystkim po troche.Ostatnio hitem jest pudlo po zabawce ktora dostala na urodziny :ico_haha_01: Uwielbia na nie wchodzic stukac przewracac.Wiec czasami zastanawiam sie po co te zbawki chyba zeby zbieraly kurz :-D A co chwila kuouje sise jakis drobiazg zeby byla odmiana i tak kolekcja sie powieksza.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2007, 10:03

Mati też najlepiej bawi się sprzętami domowymi albo wyrzuca z pojemnika zabawki, zakłada go na głowę i chodzi tak:) dziadkowie myśleli o dużym zestawie narzędzi na takim wózku-stojaku, ale nie wiem czy on nie jest na to za mało.Roznosi te małe elementy wszędzie, a bawi się większymi, piłą, wiertarką...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 lis 2007, 08:39

Matikasia ,ale widać ,że Mati zadowolony z tej zabawy noszenia pojemnika na głowie :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jezeli chodzi o Mikołajki ,to przyznam sie ,że jeszcze nie myślałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ,bo na mojej głowie na razie sa urodziny Kasi w sobotę i urodziny mojego męża za tydzień :ico_noniewiem: .Ale Bartosz jest maniakiem kazdego napotkanego autka,uwielbia samochodziki i u mnie jest podobnie jak i u Matuli,że raczej cięzko wyjść mi ze sklepu bez jakiegos autka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .
A le dziewczyny polecam fajna stronke z prezentami www.merlin.pl. Naprawde mozna cos kupic fajnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lis 2007, 12:35

witam!
u nas pada śniezek drobnu i zimno bo -2,5 stopnia

kurcze a ja chrząkam i chrząkam,odksztusic nie mogę,caly czas coś mi siedzi w gardle :ico_zly:

oo Dora imprezka sie szykuje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-15 ]
od dzis w biedronce mają byc cieżarówki wadera za 40 zł,a patrzyłam na allegro to kosztuja takie ok 60 zł + przesyłka,pójde zobaczyc,moze kupie na mikołaja :ico_noniewiem:
http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 lis 2007, 15:51

Oj Kasiu szykuję sie szykuję ,aż dwie w tym miesiącu :ico_olaboga: :ico_olaboga: I dlatego tak nie lubię listopada :ico_oczko: :ico_oczko:
Zastanawiam się nad tym autkiem z Biedronki,może też kupię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 lis 2007, 19:03

Mati ma katarek. na razie czuje się dobrze, ale ja na nieszczęście jutro rano jadę na zjazd do szczecina i wrócę chyba w niedzielę. chyba, że coś się skórci w sobotę jak to było tydzień temu.
my zadecydowaliśmy, że pod choinkę kupimy ten zestaw muzyczny co będzie od 19 w biedronce, a na mikołajki kupimy autko policję i zestaw lekarza wczoraj kupiłam na allegro.

http://www.allegro.pl/item264746378_dok ... lizce.html

ciężarówka fajna, ale mati ma już tyle autek, że chyba bym musiała większe mieszkanie kupić do jeżdżenia. apropos mój mąż przedwczoraj awansował w pracy i teraz możemy się starać o przeniesienie do stargardu więc już całkiem blisko domku. nie ukrywam, że przeprowadzka w kolejnym wydaniu przyprawia mnie o mdłości:) 3go rozmowa o nową pracę.
Ja dziś złożyłam podania do 2 przedszkoli o przyjęcie małego od przyszłego roku i o przyjęcie mnie do pracy.Jutro jadę do kolejnego i do podstawówki. może bym sie załapała od wrześnie. jak się nie wyprowadzimy:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość