Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2007, 10:52

no Madziu dobrze ze juz jestes!
i duzo zdrowka dla Juleczki :ico_buziaczki_big:
dasz rade z tymi praktykami, szybko mina a mezulek da sobie jakos rade-ma inne wyjscie? hehe :ico_haha_01:

mi gg siadlo i nie chce sie wlaczyc :ico_zly: te gg coraz czesciej nawala

ja sie na razie zbieram ide z ta moja maruda na szczepienie, jeju dzis od rana marudzi okropnie, to co bedzie po szczepieniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 lis 2007, 10:55

Natashka, :ico_olaboga: szczepienie :ico_olaboga: w zeszlym tygoniu Julenke zaszczepili mimo ze miala katarek i kaszelek i po tym szczepieniu tak sie rozchorowala jeszcze bardziej :ico_olaboga: i zabki gorne wychodzily hihihi ale mialam z nia tydzien, ale za to ma juz 4 zabki , dolne jedyneczki a u gory dwojeczki :ico_noniewiem: tych srodkowych ani widu ani slychu, wyglada jak wampirzyca hihihihih

[ Dodano: 2007-11-15, 09:56 ]
a to ja wam foteczek wkleje mase, zeby nie bylo ze jak mnie nie bylo to juz sie zapomnialo hihihih

[ Dodano: 2007-11-15, 09:57 ]
Julenka dostaje lalke

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

domek z makulatury
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

smakuje pomaranczki bleeee
Obrazek
Obrazek


a tu jakis czas temu nudzilo nam sie z Julenka to wskoczylam do jej lozeczka i udawalm dzidzie hihihhi Julenka zdziwila sie najpierw i zaraz zaczela sie smiac hihi podawala mi smoczka jak prawdziwa mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2007, 11:09

Mamciu zdjecia jak zwykle super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Julenka jest super hehe
a ty jaka fajna dzidzia :-D :-D :-D a Juleczka dobra mamusia :ico_brawa_01:

no a ja jade autobusem nie die na piechote bo mnie za bardzo brzuch rozbolal @ :ico_noniewiem: :ico_chory: czyli za godzine dopierop wychodze

[ Dodano: 2007-11-15, 10:11 ]
ja ujak wroce moze jakies foteczki zapodam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 lis 2007, 14:24

Natashka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to czekam na foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2007, 14:41

juz wrocilismy ze szczepienia, moze byc po nim bardziej marudny niz zawsze a wnocy moze byc goraczka tak powiedziala pielegniarka, oby dobrze bylo...
nie wzielam wozka i bylismy z Oskarem na piechotke, jak wracalismy to zasnal mi w tramwaju na 4 minuty i koniec... w domku nawet nie zmruzyl jeszcze oka...ciekawe o ktorej zasnie... zaraz mu dam zupke na obiadek to moze po tym sie zdrzemnie a ja wtedy jakies fotki wkleje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-15, 13:44 ]
lub wieczorkiem wkleje foteczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lis 2007, 18:42

Oby Oskarek dobrze zniosl ta nocke po szczepieniu

a Fillipek ma zlecone cwiczenia,
bo ma wykrzywiony kregoslup i barki,
co ja za mztka ze nie zauwazylam tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2007, 20:19

o kurcze :ico_szoking: Lulu filka jeszcze sam nie siedzi tak?? ani nie chodzi ani nie raczkuje to wg mnie trudniej ci bylo zauwazyc cos takiego, po za tym moze to malutkie skrzywienie i fachowiec je dojrzal
przypomnialas mi Lulu ze musze malego do ortopedy zarejestrowac bo mialam na nastepna wizyte isc ajk jzu dobrze bedzie chodzil :ico_wstydzioch: zapomnialam glupia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

kurcze chyba dzis nie dam rady tyc zdjec wkleic, po weekendzie to zrobie dobrze??, bo teraz mam zjazd od jutra i nie bede miala czasu... :ico_noniewiem:

moje dzieck ona razie ma dobry humorek, w koncu jak zasnal po poludniu po 14 tak spal do 17 :ico_szoking: ... mam nadzieje ze za ok 2 godzinki bedzie juz w tym wypadku isc spac... a moze by i tak wczesniej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 lis 2007, 10:44

Natashka, foteczki wkleisz jak znajdziesz czas, a to dlugo spal Oskarek! moze tak po szczepieniu go wzielo? echh nienawidze tych szczepien, tylko zamieszanie robia hihihi

lulu kochana nie martw sie , wszystko da sie naprawic, to nie twoja wina ze nic nie zauwarzylas, przeciez nie ejstes lekarzem specjalista, a do lekarza pewnie od razu bys sie wybrala gdybys wiedziala ze cos z nim jest nie tak, czesto sami lekarze usypiaja nasza czujnosc bo przeciez zeszlym razem jak bylas to bylo ok, czesto sie powtarza ze dzieciaki jedne szybciej sie rozwijaja drugie wolniej, wiec nie zawsze da sie przewidziec czy jedne dzidzi rzeczywiscie wolno sie rozwija, czy tez ma cos zle z kregoslupikiem, ale nie ma juz co plakac nad rozlanym mlekiem, teraz trzeba tylko sie skoncentrowac na tych cwiczonkach, tak mi szkoda Filipka, ale napewno te cwiczonka wyjda mu na dobre ,a ty teraz bedziesz bardziej czujna i przynajmniej czesciej odwiedzisz lekarza, Filipek jest jeszcze malutki i wszystko da sie zrehabilitowac, trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lis 2007, 10:58

dziendoberek

dokladnie Lulu ja sie podpisuje pod Mamcia :ico_oczko:

ja dzis ledwo zywa, glowa mi peak i czuej tak fatalnie jak dawno sie nie czulam, jestem polamana jakas, rozdrazniona, wszystko mnie wkurza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-16, 19:58 ]
a to foteczki :ico_haha_01:
Obrazek
ojej
Obrazek
porzucajmy piłą
Obrazek
mina szaleńca hehe
Obrazek
ale ze mnie piłkarz
Obrazek
wypusccie nas
Obrazek
tak smacznie sie spi w tramwaju
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 lis 2007, 22:32

Natashka, MamciaKochana, na podtrzymaniu na duchu
Kochane Wy moje :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-16, 21:35 ]
Natashka, fajne fotki :ico_brawa_01:
Ale przystojniacha z Oskarka :-D

Ja narazie nie wklejam, no bo na chrzcinach zalalam aparat swój i "zdechl"
moze sie da zreperowac, albo czeka mnie kupno nowego :ico_olaboga:
Ale dobrze ze kolezanka miala swoj i zdjątka napstrikala, pamiątka nie zginie :-D
jutro-pojutrze przyniesie mi plytke ze zdjeciami, to wkleje

[ Dodano: 2007-11-16, 21:37 ]
Aha, Fillipek już cwiczenia lepiej znosi, tak nie placze, bo ryczalam razem z nim,

jejku, tak na raty pisze :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość