mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 lis 2007, 20:50

czesc dziewczyny u nas zima na calego sypie sniegiem ze hej.Julka nie chce isc spac a ja jestem taka slaba ze z checia bym sie juz polozyla.Ja juz czesc ubranek popralam ale jeszcze jakies 2 reklamowki duze mi zostaly i nie moge sie za to wziasc. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-15, 20:36 ]
Tak mi sie naprawde spac chce to moje dziecko mnie wykonczy skad ona ma tyle energi.Niby juz lezy ale jeszcze bajki wymysla ze chce ama a zachwile juz nie chce i ja biedna tak latam.Moj maz pomaga kumplowi no i praktycznie o 16 wyjezdza przyjezdza rano bo pozniej ma nocke spi do 13 i ja caly czas sama z Julka .Powiem wam ze taki 3latek potrafi tak wymeczyc czlowieka psychicznie ona zadaje tyle pyten do tego ma ciezki charakterek jest uparta rozpiszczona glupio ze tak nazekam ale jestem dzisiaj wykamana.No ale wiadomo swoje dziecko kocha sie najbardziej i chociaż jest niegrzeczne to i tak jest kochane(masło maślane)dobra uciekam bo juz mnie wola moze zasnie pa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 lis 2007, 23:06

Ufff

chyba musze o tym moim bolącym boku powiedzieć lekarzowi. To chyba nie może byc tylko od kopniaków - boli bardzo - może coś z wątrobą nie tak? :ico_olaboga:
nie wiem, ale dokuczliwe to bardzo!!!

ide spać!!!

do juterka!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lis 2007, 08:26

Dzien dobry.

Stawiam z rana :ico_kawa: ale pewnie i tak ją sama wypiję :ico_oczko: Własnie wstaliśmy, zaraz kawka, sniadanko i wychodzimy.
Wczoraj byłam juz tak zmęczona ze nie miałam siły pisac, szybko poszłam spac.

Renia0601, witaj wsród nas :ico_brawa_01:
marcia_pod, moze lepiej idz do lekarza i skonsultuj to :ico_noniewiem: Wiesz to nigdy nie zaszkodzi :-)
mariola, ja doskonale Cię rozumiem i wiem jak to jest z takim dwu trzy latkiem. One naprawde maja tyle energii ze potrafią wymęczyc na maksa :ico_oczko:
Ale przy tym są strasznie kochane :ico_oczko:
kaska28, fajnie ze juz masz poprasowane wszystko, ja czekałam na wene jakies dwa tygodnie :-D ale w koncu sie udało :-D

Dobra ide zalac kawke bo woda sie gotuje.
Miłego dnia dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 lis 2007, 09:42

Cześc :-)

U nas mróz że ho ho. Rano bylo -5 stopni. Ale sniegu nie ma.

Madziarka no niestety nie mam jeszcze nic wyprasowanego. Dopiero poprałam, a prasowac będe może dzis albo jutro albo w poniedziałek..... :ico_haha_01:

Marcia lepiej powiedz lekarzowi o tych bólach. Będziesz spokojniejsza.

Zaraz lece na ryneczek, więc nrazie sie żegnam :-) . Pa pa.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 lis 2007, 09:46

kaska28 :ico_nienie: do nas nawet nie napiszesz,a my od zmyslow odchodzimy co sie z tobą dzieje,nie ładnie :ico_nienie: odezwij sie do nas :-D

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 lis 2007, 10:01

Hej Dziewczynki!

Ja dzisiaj troche pozniej sie melduje, bo upuszaczali mi krew..... wyniki w poniedzialek.

Marcia, masz racje lepiej powiedziec lekarzowi, pewnie to nic powaznego a bedziesz duzo spokojniejsza!!

Madzia, trzymam kciuki! Daj znac jak poszla rozmowa z szefami!!!

U nas ZIMA na calego, na oko to jakies 15 cm sniegu, sypie od wczoraj :-D

ufff dzisiaj piatek wreszcie!!! :ico_brawa_01:

Mielgo dzionka!
Buziaczki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 lis 2007, 10:43

mz74 dzięki za pomoc z tym suwaczkiem, mam nadzieję że widać :-)

A jestem spod Kielc i czekam na Synka, co do imienia jeszcze nie mamy dokładnie określonego, w szpitalu się wybierze ale skłaniamy się ku Arturkowi :ico_haha_01:

Dzięki dziewczyny za przywitanie

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 lis 2007, 10:56

Hej Renia,

Jaki ten świat mały, ja pochodzę z Kielc, ale mieszkam w Krakowie. Jest na naszym watku jedna fajna kobitka co mieszka w Kielcach - Goonia. Ostatnio nawet udało nam sie razem spotkac, bo ja do Kielc czesto jezdze do rodzicow!

Suwaczek super! :ico_brawa_01: Teraz mozemy sledzic na biezaco!
Jak mozesz to wklej jakas swoja fotke :-)

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 lis 2007, 11:02

Ja dokładniej pochodzę z Sandomierza ale przeprowadziłam się do męża na wieś, tj. 40km do Kielc więc ja się zacznie coś dziać to będziemy jechał do tego szpitala naprawdę szybko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 lis 2007, 11:13

Ja do szpitala mam w miare blisko, to moze zdaze dojechac na czas........... :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość