Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 lis 2007, 13:41

My juz po spacerku pogoda super zimowa mam nadzieje ze swieta tez beda biale bo jak nie to katastrofa nie lube swiat bez sniegu :ico_nienie:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 lis 2007, 16:30

No to wysłałam Anię z mężem na spacer...trochę późno ale Ania tak długo spała :-) ale u nas zima !!! Śniegu jak nie wiem ale podobno od wtorku już + 8 stopni ma być więc to wszystko zjedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

16 lis 2007, 16:30

Hejka
No więc jestem ... Pogoda u nas taka sobie, dość mroźno, ale śniegu jeszcze nie ma.
Powoli czynię przygotowania do imprezy urodzinowej Dawidka Co prawda jeszcze trochę czasu, bo robimy w niedzielę 02 grudnia, dlatego w niedzielę, bo mamy wykupioną mszę z okazji roczku, a więc najpierw do kościółka na 12, później uroczysty obiad, tort, ciasto kawa Zaczęłam dzis i pierwsze co to własno-myszkowo-komputerowe zaproszenia Póżniej w domu zrobię fotkę zaproszenia i wstawię na forum.
Na wieczór wybieramy się z męzem i znajomymi do takiej miłej knajpki, posiedzieć sobie w lokalu z Klimatem, zjeść pyszny makaron zapiekany w sosie curry z kurczakiem, mniam mniam, mówię Wam kobiety rozkosz dla podniebienia, zawsze jak tam jestem to jem tylko ta jedną pozycję z menu no a Panowie pewnie piwko, bo ja jako kierowca-bombowca robię Mąż się smial ostatnio, że jest niedzielnym kierowcą, a i to często w jedną stronę, bo jak gdzies jedziemy na imprezkę to z reguły ja wracam
Ufff, to tyle, trochę się rozpisałam
Ok, miłego dnia życzę, do zobaczenia papap

_________________

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 lis 2007, 16:52

Aga u nas też msza 2 grudnia i imprezka a wcześniej 22 listopada przyjdą ci co nie mogą 2 grudnia ale w listopadzie tylko kawa i ciasto a główne uroczystości w grudniu,choć Ania właśnie 22 listopada się urodziła.

[ Dodano: 2007-11-16, 17:15 ]
Ania zimową porą... Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 lis 2007, 20:17

A moja cora popoludniu zaczela sie odazac i stanela sama na pare sekund .Wiec przypuszczam ze jeszcze chwilka i wyruszy w swiat na wlasnych nozkach :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lis 2007, 13:12

ale macie fajnie z tym sniegiem :-D u nas mrozno ale sniegu chyba nie bedzie :(
maly spi zobaczymy w jakim humorze w stanie... dzis oboje z mezem mamy wolne wiec moze wybierzemy sie gdzies do znajomych czy na spacer.... hmmmm nie chce mi sie w domku siedziec wcale hihihihihi
mamy nowe slowo 'dobra' natek teraz chodzi i wkolko powtarza na zmiane z czesc :ico_haha_01:
naszczescie katarek juz mu przechodzi bo przez ostatnie dwa dni nos byl calkowicie zapchany i ani jesc ani spac :ico_olaboga:
a i jeszcze sie pochwale ze moje dziecko rysuje :ico_brawa_01: dostal na urodziny znikowpis- chwala za to :ico_haha_01: i bazgroli jak najety uwielbia to... a kartek nie trzeba nic nie pomazane... cudowny wynalazek :ico_haha_01:
pozdrawiamy i wklejamy zdjecie ze spacerku wczoranszego cobyscie nie zapomnialy o nas :ico_haha_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

19 lis 2007, 15:27

Rety ale tu pusto.... :ico_szoking: co sie z wami dziewczyny dzieje? Co porabiacie? Piszcie coś.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

19 lis 2007, 19:54

mnie nie bylo bo siec padla ale juz jestesmy z powrotem. Dzisiaj duzo spacerowalysmy bo pogoda byla ladna. No i caly czas rozgladam sie z aprezentem dla Wiki i reszty rodziny bo swieta zblizaja sie wielkimi krokami :-)

Awatar użytkownika
czarna_aga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:32

19 lis 2007, 21:30

Hej, hej, no już jestem :)
Margot super masz coreczkę, ślicznotka z niej :)
Szkrab gratulacje dla Wiki za samodzielne kroczki :)
Julie równiez gratki dla Natka za takie postęy :) nonono, zdolniacha Ci rośnie :)
U nas weekend pod znakiem odpoczynku, Dawidek też powoli zaczyna robić samodzielne kroczki, w piątek odważył się i dwa razy przeszedł po 2 kroczki :) Jestem bardzo dumna z niego :)
Dziś debiutował u niani, było rewelacyjnie, wcale nie płakał, niania go chwaliła ze taki grzeczny, pospał sobie u niej 2 godzinki :)
To tyle jeśłi o mnie chodzi, zmykam się kąpać i pod kołderkę, bo jakaś padnięta jestem :)
Aaaa. własnie, jakie macie pomysły na prezenty gwiazdkowe ??? Czekam na propozycje ;) Miłego wieczorku papa

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

20 lis 2007, 08:23

Dzien dobry.Wstalysmy i Wiki poszla spac :ico_haha_01: Ale zawsze tak jest mama wstanie a cora za jakas godzinke idzie spac znowu.Ale przynajmniej moge wtedy posiedziec przy komputerze. Ja juz dla meza mam atlas zwierzat kolejny do kolekcji ale on straszny fan zwierzat :-) Dla mojej mamy szal. Wiki dostanie samochod do
poruszania sie po domu. A jeszcze zostaje mi tata brat i tesciowa. Dobrze ze duzo czasu jeszcze bo koncepcji brak.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość