Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 lis 2007, 22:42

Asiu tak wiem wiem,ze mam go strasznie niziutko,jak siedze to musze rozszerzac nogi bo mi brzusio zabardzo przeszkadza jak opiera sie na udach...Ostatnio naprwde czuję się jakby mój poród był juz bardzo bliziutko...Kto wiem,może może....zobaczymy...A Iwonka nadal się nie odzywa :ico_olaboga: ,napisalam do niej eska,ale nie odpisuje mam nadzieje,ze u niej wszystko ok :ico_olaboga: ......
Ja sie klade spac dziewuszki bo po tej nocce to jestem tak wymeczona i dzisiejszym dniem,ze padam z nóg....Buziaczki,Dobranoc,słodkich snów i spokojnej przespanej nocki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 lis 2007, 23:45

Oj Jola jak ja Ci zazdroszczę tego śniegu. U mnie przymroziło w nocy i tak trzymało cały dzionek, ale śniegu nie ma :ico_placzek:

No Iwonko to pewnie juz sie nie możesz doczekac mamy. Ja nie wyobrażam sobie żeby nie widziec sie z rodzicami tak długo. Taki troche cycek jestem. No ale cały czas mieszkamy razem - my na górze, oni na dole :ico_haha_01:

Wiecie ciekawa jestem która pierwsza sie rozpakuje :-) :ico_noniewiem: A może Iwonka juz na porodówce leży...?

Widzę że Was nie ma więc tez chyba będę uciekac. :ico_papa:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2007, 01:28

jestem jestem no wlasnie ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje
przepraszam ze was niepokoilam ale nie moglam wczesniej wlaczyc bo mialam gosci majusia zaczela kopac dopiero wieczorkiem ale strasznie boli mnie brzuch
jolus ja tez jak siedze to musze nogi rozlozyc bo zle mi sie siedzi brzucho przeszkadza

wiecie co tu w hiszpani tez chyba gdzies spadl snieg bo strasznie zimno sie zrobilo moj piesek to anwet na dwor nie chce chodzic bo jej zimno jak juz widzi ze jej smycz zakladam to sie trzesie a jutro idziemy wkoncu zobaczyc to mieszkanko co wam wczesniej pisalam mam nadzieje ze nie tak jak ostatnio ktos przyjdzie nam je pokazac no i ze mi sie spodoba

[ Dodano: 2007-11-17, 10:13 ]
No dziewczynki gdzie sie podziewacie ja juz od godzinki na nogach zaraz idziemy to miszkanko zobaczyc trzymajcie kciuki
jejki dziewczyny jak juz moja majusia zaczela kopac to nad ranem zaczal mnie zabek bolec i to tak ze bez tabletki sie nie obeczlo kurcze jeszcze przed porodem czeka mnie wizyta u dentysty :ico_olaboga:

buziaczki

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2007, 11:29

Witam o poranku....
Ja dziś znowu miałam katastroficzną nocke-powtorka z rozrywki z wczoraj :ico_placzek: ,mam juz normalnie dość...Mały sie rozpycha,ale juz bardzo rzadko,czuje jak mi wali główką w dół...Jestem ciekawa jakby to było gdybym nospy nie brała moze juz by był na świecie :ico_noniewiem: ,no ale jeszcze został mi ponad tydzień brania nospy a potem już koniec i moge rodzić-zresztą nawet tak zalecił mi lekarz...Niewiem przy Julci to byłam 2dni po terminie to był sylwester i jeszcze chulałam,a tu juz teraz ledwo co sie poruszam i cała spuchnieta jestem :ico_olaboga:
Iwonko biedaczko wpolczucia,jeszcze na koniec musisz zabka leczyc,no i 3mam kciuki za mieszkanko oby poszło po waszej mysli :-) ....
kaska28 no to chyba z tym sniegiem to zalezy wszystko od regionu,u nas sniegu pelno a mieszkam w Śląskim wiec to całkiem niedaleko gór i moze dlatego nas tak zasypało...A cacuś rodziców to i ja jestem :ico_haha_01: ...Tez jestem ciekawa ktora z nas pierwsza poleci,no ale czas pokaze.....Wszystko zalezy od naszych malenstw kiedy zechcą wyjsc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2007, 13:26

no to z mieszkanka nici jest na 16 pietrze a ja nie chce wyzej niz teraz bo jak nie bedzie swiatla to gdzie ja polece z wozkiem po schodach juz raz szlam w tym bloku na 13 po schodach myslalam ze nie dojde
a zabek narazie nie boli ale do dentysty musze isc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2007, 15:02

Ojej to faktycznie....Ja mieszkalam wczesniej na 9pietrze i to byla dla mnie masakra,a nie wyobrazam sobie 13 czy jeszcze lepiej 16 :ico_szoking: :ico_olaboga: .....
No to dobrze,ze nie boli,ale jak juz raz bolał to lepiej sprawdzic...A u nas byla na chwile w odwiedzinki ciocia z niemiec-troszke pogadalismy,Julcia sie wybawila z dziecmi bo były tez dzieciaczki mojej kuzynki.
A gdzie reszta naszych grudnióweczek się podziewa?? :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 lis 2007, 15:10

czesc wam dzisiaj sobota i odrazu pustki na forum.Ja już posprzatałam został mi tylko pokój od Julki ale teraz mezulek tam spi po nocce.Julka ma dzisiaj kuzynke u siebie wiec mam spokuj bawi sie i nie marudzi.A ja czuje sie dobrze ale szybko sie mecze caly czas musze odpoczywac. :ico_kawa: ide sobie zrobic i budze meza wam tez sta

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2007, 15:55

Przy weekendzie to widac ze wszystkie z mezusiami siedza ja tez za chwilke mam nadzieje ze wyciagne gdzies mojego na spacerek bo strasznie sie nudze wogole jakiegos dola lapie dowiedzialam sie czegos niemilego i jakos tak mi smutno :ico_placzek: plakac mi sie chce

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 lis 2007, 17:06

Cześc :-)

Ja dopiero teraz bo pomagałam mamie przygotowac żarełko na imprezke imieninowa taty.

Joluś jak widac każda ciąża jest inna. Jak ja byłam w ciąży z pawłem to czulam sie jak młody Bóg. Żadnych dolegliwości, bóli itp. Teraz jest zupełnie inaczej. Tez gorzej przechodzę. Ale damy radę. Jeszcze troszkę i będzie po wszystkim.

Iwonko oj to szkoda że znów nie wyszło z mieszkankiem, ale ja tez nie wybrażamsobie wchodznie na pieszo z wozkie na 16 piętro :ico_olaboga: Może jeszcze cos znajdziecie :ico_noniewiem:

Dobra ja lecę na dół na imprezę.

Buziaki...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2007, 17:09

No tak kazda z mezusiem,ja tylko nie bo moj to po świniaka pojechał-a raczej po wyroby z niego :ico_haha_01: fajnie bo odrazu na miejscu jest masaż,który robi nam wyroby....Wogole gadalam ze znajomą i ona takie bole bioder i kosci miala na tydzien-2tygodnie przed porodem :ico_szoking: ......troszke sie przerazilam szczerze mowiac,bo dopiero teraz do mnie dotarło jak nam juz mało czasu zostało dziewuszki...
Iwonko nie dołuj się kochana...a jak trzeba to wyzal nam sie,wygadaj to moze Ci ulzy pamietaj,ze mozesz na nas liczyc-bynajmniej duchowo :ico_oczko: ..
Wiesz ja tez sie dzis od mojej cioci dowiedzialam niezafajnej rzeczy i plakac mi sie chce do tej pory jak sobie przypomne....Moja kuzynka(chrzestna mojej Julci) rozchodzi sie z mezem,po latach meczarni-teraz wyszlo ze 10 lat była bita,ponizana i wykorzystywana seksualnie,ten dran nawet bił ją i wyzywał przy dzieciach nawet nie wiecie jak sie nasłuchałam co on wyprawiał masakra :ico_placzek: tak mi zal mojej biednej kuzynki ona teraz jest w tak silnej depresji ze bierze leki psychotropowe i miala juz nawet mysli samobojcze-ma dwojke dzieci...Masakra...

No dobra ale dosc tych smutow musimy byc wesołe dla naszych malenstw..Buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość