Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 lis 2007, 11:04

hej wam, ale tu fajne wieści. Gratuluję Marta i Beatka cudownych maluszkó i zazdroszczę, że juz je widziałyście.
Ja mam USG 21.XI, więc już za 5 dni i mam nadzieję przynieś z wizyty tak samo cudowne wieści jak wasze :ico_brawa_01: .
U mnie bez zmian, brzuch pobolewa, apetyt ogromny, co mnie wkurza a do tego zaczęło mi byc niedobrze :ico_zly: ale co tam, ważne, że nie ma niepokojących objawów, tylko te typowe, choc nie zawsze miłe :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 lis 2007, 11:09

jasma pisze:Ja mam USG 21.XI, więc już za 5 dni i mam nadzieję przynieś z wizyty tak samo cudowne wieści jak wasze

Nie może być inaczej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 lis 2007, 11:41

Dzięki, ale będą mi się dłużyły te dni :ico_olaboga:
ale jestem szczęśliwa, bo lekarz -chodze państwowo, dał mi swoją komórkę i ma przyjśc wcześniej w środę i tylko mi zrobic to USG :ico_brawa_01: mam mu w środe przytpomniec się na komórke ibo w tej przychodni usg JEST W INNYM GABINECIE,więc przychodzi przed swoimi godzinami przyjęc specjalnie do mnie i maluszka . Mam nadzieje, że nie zapomni i przyjdzie :ico_olaboga: . Normalnie terminy sa już zaklepane do końca roku ale na szczęscie ludzki z niego facio i się zlitował nad ciężarną :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 lis 2007, 11:46

jasma, :ico_brawa_01: dla lekarza za takie podejście :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

16 lis 2007, 11:52

tez byłąm zdziwiona jak mi zaczął dyktowac swój telefon, a rozmawiałąm telefonicznie z nim nie osobiście. NO i chyba on mi będzie prowadził już całą ciążę, bo wcześniej chodziłam do babki i byłam też u niej w zeszłym tygodniu ale powiedziała, że odchodzi i już w grudniu jej nie będzie :ico_placzek: , więc został tylko on, ale jak na razie miło mnie zaskoczył, mimo, że nie jestem jego pacjentką (jeszcze :ico_oczko: )

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

16 lis 2007, 21:51

chyba się załamię dziewczynki, ta moja beta HCG rośnie stanowczo za wolno i to może oznaczać bardzo złe rzeczy. Boję się okropnie. Dzwonię do ginki mojej ale nie odbiera, mam nadzieję że się do mnie odezwie wkrótce. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jeśli coś się stanie z moją Bulbą to nie wiem co zrobię :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 lis 2007, 22:05

hormiga, wszystko bedzie dobrze!!!! trzymam mocnko kciuki

przepraszam ale oststnio do was nie zagładalam....chora jestem straszliwie...glowa mnie boli..gorączka..katar....do tego wymioty i mdlosci..nie mam sily :ico_olaboga:

cudowne zdjecia z usg,,..ciesz sie ze wszystko jest dobrze z dzidziami

ja ide we wtorek go ginka..nie moge sie doczekac

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

17 lis 2007, 13:30

Hormiga nie martw się na zapas.
Ja np. w ogóle bety nie robiłąm, więc nawet nie wiem, czy rośnie, czy nie.
Jak cię nie boli nic, nie plamisz to się nie zamartwiaj, pl,ease i skonsultuj to z lekarzem.
Trzymam kciuki.
Ależ mi niedobrze, bleeeeeeeeeeeeee
Zdrówka chorowitkom i braku mdłości wszystkim życze :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 lis 2007, 13:35

Hej Dziewczyny. Ale okropne mdłośc mnie dopadły. Od rana do nocy. Nawet w nocy jak wstaję do małej dać jej jesc, to boje sie ze zaraz polece do lazienki-tak mi jest nie dobrze :(

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

17 lis 2007, 13:39

No to już chyba wszystkie się męczymy. Jedyna pociecha, że nie jesteśmy same :ico_olaboga:
Jak jak nie jem to źle, ja zjem to jeszzce gorzej, bleeeee

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele, Google [Bot] i 1 gość