Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 14:51

Ja mam normalny kombinezonik i taki spiworek tez mam - oba dostalam w spadku... :-) i szczerze mowiac to nie wiem co lepsze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2007, 15:12

a mi się udało wygrać cały zaestawik ubranek z kombinezonkiem takim zwykłym na nóżki ale fajnie wygląda bo ma na kapturku uszka i na rękawiczkach i nóżkach takie ślady misia, całość wygląda słodko i myślę że będzie mu w tym wygodnie :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 lis 2007, 15:42

mi sie też takie niedźwiedzie łapki i uszka podobają :ico_haha_01: ale mam przekonanie do tych polarowych spiworków...
a to dziś, na tle mojej tylko częściowo wyremontowanej ściany :ico_oczko:
Obrazek

Marcia mnie też wczoraj wieczorem tak łupał bok, że ani leżeć, ani siedzieć nie mogłam-tak mnie kuło okropnie jakby :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 15:45

Justynko, fajny brzusio, :ico_brawa_01: tylko czemu bez twarzy???

[ Dodano: 2007-11-19, 15:04 ]
Dziewczyny,

A powiedzcie mi po ile sztuk tych ubranek / kompletow ubranek trzeba miec?? Tak zeby na luzie zyc i nie prac co chwila??

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 lis 2007, 16:27

hej Babeczki!
Justyna fajne Brzucho :-D
mz74 pisze:A powiedzcie mi po ile sztuk tych ubranek / kompletow ubranek trzeba miec?? Tak zeby na luzie zyc i nie prac co chwila??
no właśnie.
A tak w ogóle to mi koleżanka na bazie własnych doświadczeń powiedziała, żeby śpiworków, kocyków nie kupować "mechatych" czyli z włoskiem tylko z polaru, bo włosek Dzidziom wchodzi do noska i oczu.
Kiedyś była tu u nas lista co mamy mieć w szpitalu. Nie mogę jej znaleźć. Proszę, weźcie mi ją podrzućcie :ico_sorki:
Coś mi dzisiaj smutno, bolą mnie więzadła i takie tam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 16:39

Gosiu,

No nie smuc sie tak :ico_pocieszyciel:

Z tymi "mechatymi" to dobra uwaga!
No byla jakas taka lista, ale powiem Ci Gosiu, ze to w kazdym szpitalu jest inaczej, ja w zasadzie dla Malego to nie musze miec nic na dobra sprawe, tylko na wyjscie ciuszki, ale i tak jakies ubranka wezme i pieluszki tez. A dla siebie to musze miec te gacie poporodowe i przybory toaletowe, 2 koszule (jedna do spisana na straty do wyrzucenia) i reczniki i wode mineralna i w sumie to chyba tyle..., ale napewno spakuje cos wiecej... mysle caly czas o tym kole poporodowym, chyba sobie kupie jakies.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 lis 2007, 20:56

mz74 pisze:A powiedzcie mi po ile sztuk tych ubranek / kompletow ubranek trzeba miec?? Tak zeby na luzie zyc i nie prac co chwila??

Oj też bym chciała to wiedzieć :ico_haha_01:
koło poporodowe to dobry pomysł, ale zamiast wydawać 20zł, można w zabawkowym za 5 kupić takie kółko do pływania dla dzieci-pompuje się mniej, żeby dobrze się siedziało i jest gitarra! -tak słyszałam w każdym razie :ico_noniewiem: :ico_oczko:
do szpitala też nie wiem co... ja ze wszystkim w lesie jestem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-19, 19:59 ]
zdjęcie bez twarzy, bo robiłam samowyzwalaczem i nie miałam jak ustawić inaczej, ani nawet w pionie, bo się aparat wywalał-tylko tak dałam radę sama :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

19 lis 2007, 21:21

Witajcie!

Wczoraj nie dałam rady juz nic napisać bo mały wcisnął sie znów pod żebra i bolało jak diabli i musiałam sie położyć.
Byliśmy wczoraj w Katowicach i się okazało (wrrrrr) ze droga i moje meczarnie w samochadzie na nic. Słuchajcie katastrofa!!!!! W całych tych dwóch halach (olbrzymich) miało byc podobno (według teściów) dużo łóżek. Wybór że hej. a tu sie okazało ze było jedno!!!!!!!!!!! paskudne jak nie wiem co, z czegos co przypominało niby plastik niby drewno - masakra i jeszcze do tego dostepne tylko w komplecie z szafą(której ja nie potrzebuje) za 1490zł, cena bez materaca!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


powiedziałam im ze nie chce juz nigdzie jeździc z nimi że sama sobie poradze z tym łóżkiem - popatrzyli na mnie jak na wariata, ale mam to gdzieś.

zamówie sobie to łóżko! bardzo mi sie podoba!!! takie właśnie chciałam z szufladą! Jak Wam sie podoba?

http://www.allegro.pl/item270102992_loz ... orach.html


Fintifluszka, Justyna - super brzuszek - taka fajna piłeczka!!!
mz74 pisze:Dziewczyny,


A powiedzcie mi po ile sztuk tych ubranek / kompletow ubranek trzeba miec?? Tak zeby na luzie zyc i nie prac co chwila??


Nie mam pojęcia. Ja mam w sumie dość sporo! nowych kompletów kupiłam tylko 3 sztuki a reszte ma z ciucholandów (jak nówki a niektóre z metką nowe) i po bratanku, póki co nie bede nic więcej kupować. Jak sie okaże ze mam mało to zawsze jest czas dokupic a szkoda kasy wydawać i kupowac zbyt wiele, a później niezdążyc ubrac czegoś.

A co do starych rozmów o laktatorach, wygrałam przez przypadek aukcję laktatora elektrycznego za 62zł - to chyba nie dużo? Tu link do tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item267969506_lak ... anio_.html

Goonia pisze:Coś mi dzisiaj smutno

nie bądz smutna, bo Twój dzidziuś to czuje! Możemy Cie jakoś rozweselić?


Jutro z ranka idę na badanka!!!
O zrymowało mi się :ico_haha_01:
Standard : morfologia i siku!!!


Uciakam się wykąpać!
Może poźniej jeszcze zaglądnę!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 22:07

Hej,

Marcia,

To tylko niepotrzebnie jechalas do Katowic, szkoda, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo to lozeczko jest bardzo fajne!!! Mnie tez sie podobaja w takim stylu! :-)

Cena jak za taki laktator jest bardzo atrakcyjna :ico_brawa_01:

Powodzenia jutro na badankach! Ja jutro do gina!

Justyna,

masz racje z tym kolem, takie do plywania chyba powinno wystarczyc.. :ico_oczko:

Madzia, ciekawa jestem jak tam u Ciebie?? Masz jakies wiesci??

Gosia, mam nadzieje, ze juz nie jestes taka smutna, co??

Ja chyba sie poloze moze cos jeszcze poogladam i potem lulu!

Dobrej nocki!! Do jutra!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 lis 2007, 22:12

Hej, zaglądam dopiero teraz bo wczesnie jakos nie mogłam sie zmobilizowac zeby usiąść spokojnie i cos napisac.

Dzwoniłam do pracy, jednak przedłużą mi umowe na jakies prawie trzy lata (macierzyński+wychowawczy). Cieszę się z tego bo zawsze dalej będę miała ciągłość no i komfort psychiczny bo wrócić będę mogła w każdej chwili. :ico_brawa_01:

Znalazłam takie listy o wyprawkach.Poczytajcie sobie jak macie ochote :-)
http://www.rodzicpoludzku.pl/po_porodzie/wyprawka.html

ja jeszcze nie wczytałam się dokładnie, jedno co wiem z doświadczena ze nie ma co popadac w paranoję bo większość rzeczy sie nie przydaje a zbyt duza ilość ubran tez jest zbędna bo dziecko szybko rośnie.Ja mam wiele rzeczy po Patryku które miał moze raz czy dwa na sobie a nawet nieuzywane. Fakt ze duzo rzeczy dostał w prezencie od znajomych którzy nas odwiedzali. A i zawsze jak cos zabraknie to w kazej chwili mozna dokupić :-)

Marta fajne te łóżko, bardzo mi sie podoba.A ile wyniesie Cię całość z materacem i szufladą?Bo cena naprawde jest atrakcyjna.
A i laktator fajny, ja sie zastanawiam czy własnie nie kupic uzywanego.Butelke i tak kupie nową a mozna naprawde po niskiej cos dostac.No i raczej chce firmy Medela dlatego ze mam juz go sprawdzonego.

Justyna masz bardzo ładny brzusio :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:koło poporodowe to dobry pomysł, ale zamiast wydawać 20zł, można w zabawkowym za 5 kupić takie kółko do pływania dla dzieci-pompuje się mniej, żeby dobrze się siedziało i jest gitarra! -tak słyszałam w każdym razie

zgadzam sie z tym, ja bardzo później żałowałam ze nie miałam takiego koła w domu bo przez tydzien nawet dłużej usiąść nie mogłam a nie zawsze mogłam lezec :-)

Goonia pisze:Coś mi dzisiaj smutno

Gosiu nie smuć sie :-) jak masz ochote to mozemy sobie popłakać razem :ico_oczko:

Mnie w ogóle ostatnio cały czas cos dplega.Zaczyna mi sie robic coraz ciężej. Wydaje mi sie ze to przez to ze nie mam zbyt duzych mozliwości w ciągu dnia na odpoczynek.A Patryk nie zawsze jest grzeczny, ostatnio coraz częsciej udaje mu sie wyprowadzic mnie z równowagi :ico_wstydzioch: a potem mam wyrzuty sumiena ze na niego nakrzyczałam. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-19, 21:29 ]
Ide spac dziewczyni. Nie mam dzis juz siły, a w ogóle to brzuch mnie boli, dzidzia jakos bolesnie sie rozpycha i mam wrazenie ze brzuch robi sie twardy czasami. Jak sie połoze to moze przejdzie. Dobranoc, do jutra.

A teraz mała czkawki dostała :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość