justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

19 lis 2007, 15:54

caro super, ognisty kolorek!! :ico_brawa_01:

Katrin jak Cyprian mial zatkany nos i kichał kupiłam Nasivin po 2 dniach przeszło.

Kamelek a moj Cypi butli jak nie chciał tak niechce :ico_placzek:

Jutro na 16 do lekarza idziemy.Dzis zauwazyłam ze szykuje sie nam 5 zabek moze dlatego dzis marudzi a tak go chwaliłam ostatnio... :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 lis 2007, 16:25

justynat. to wy tez tylko na cycu ??

ja musze swoja do tej butli przekonac bo musze do pracy wracac
a dzis teraz wiedziałam ze jest głodna i juz marudzi z głodu ale mojego mleka nie wzieła z butli do buzi tylko mnie za bluzke ciagneła i sie zlitowłam kurde dałam cycka :ico_placzek:
niewiem co to bedzie

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 lis 2007, 18:20

dziewczyny doradźcie mi różowe miasteczko czy misie z podusią na rózowym tle??? :-D
http://allegro.pl/item266737220__3_cz_o ... _120_.html

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2007, 18:32

delicja, mnie sie bardziej podobaja misie z podusia-ale wybor nalezy do Ciebie :ico_haha_01: Piekne sa wszystkie wzory-wierze,ze trudno sie zdecydowac.Ja szukam zaslon do pokoju dzieciecego i nie umiem znalezc
Caro-jak zostalo 20 to poprosze, bo bardzo,bardzo lubie golabki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Kamelek-powoli Lenka uczy sie butli, masz jeszcze troche czasu-najwazniejsze, ze juz potrafi jak bedzie glodna a Ciebie nie bedzie w jej zasiegu to pociagnie butle-nie martw sie.

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

19 lis 2007, 18:35

kamelek1, my tez na cycu a miałam dokarmiac ale jak jesli niechce butli:( zreszta planowałam karmic Cypriana do konca roku a teraz to nie wiem :ico_noniewiem:
A moze dałabyś rade tak posiłki zorganizowac ze nie musiałaby pic butli podczas twojej nieobecnosci tylko obiadek, deserek, kaszke zjadła jakis soczek wypiła?
delicja, śliczne wszystkie sa no prawie ja bym kupila misue z podusia... jesli miałabym rożowa kupowac:)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lis 2007, 19:46

Kamelek no fakt masz w podpisie :ico_wstydzioch: , znowu się powtórzę, ale jednak chyba tępa jestem :ico_noniewiem:
Wspaniale, że córcia powoli łapie co i jak z butelką, to duzy sukces :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , teraz będzie coraz lepiej

Katrin już przesłałam :ico_oczko:

Justynat brawa za 5 ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Delicja misie z podusią :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 lis 2007, 20:09

Hey laski. Ja tylko na sekundę, chciałam sie pochwalić, że jeszcze żyję... W nocy dostałam strasznej temperatury- 40 stopni, cały dzień przespałam teraz mam ok 38,5. Julką cały dzień opiekował się Rafał, któremu trochę przeszło... Ale zmęczony- więc kazałam mu pomyśleć co ja mam przez 7 miesięcy :-)
To ja zmykam- nie gniewajcie się, ale nie pamiętam kompletnie co kto napisał :ico_olaboga:
Papa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 lis 2007, 21:03

:ico_placzek: jejku dziewczyny nawet nie wiecie jaki mam problem z tą pościelą :-D
kolka no to zdrowiej kochana, zdrówka Ci życzę!!!!!!!
a moja ola to chyba tancerką będzie, tak kocha tańczyć, aby usłyszy muzykę i już tanu tanu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-19, 20:05 ]
dziewczyny słyszałyście o tej 16-letniej dziewczynce, która zmarła w warszawie na sepsę???? Boże :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: taka piękna dziewczynka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a lekarze dopiero po dwóch godzinach udzielili jej pomocy, bo nie wiedzieli co to. Już było za późno :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 lis 2007, 23:56

hej ale mała frkfencja hmmm :ico_olaboga:
Kolka zdrowiej nam tu szybko , ale powiem ci ze mnie tez gardło boli i czuje sie grypowo oby nie :ico_sorki: :ico_sorki:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 lis 2007, 10:09

Chyba pierwszy raz ja jestem pierwsza i zapraszam na :ico_kawa: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-20, 09:18 ]
Wlasnie wrocilismy od lekarki.Zabije meza jak wroci.Przy ostatniej wizycie kontrolnej wymusil na lekarce,zeby zbadala malemu krew na wszystko.No i termin mielismy dzis na te pobranie krwi.Mezus sobie poszedl do pracy a ja musialam patrzec jak dwa razy wkuwaja sie w raczke Antosia, grzebia i szukaja zyly :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: myslalam, ze serce mi peknie :ico_placzek: :ico_placzek: On tak strasznie plakal :ico_placzek: :ico_placzek: a to trwalo wiecznie, bo jak na prawie wszystko to musieli pobrac duzo probowek. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Byle sie okazalo, ze wszystko w porzadeczku i jest zdrowy.
Przy okazji zbadala go ze wzgledu na ten katarek i przepisala nam kropelki do nosa.

Kolka- :ico_olaboga: 40 stopni-jak Ty to przezylas????Obserwuj sie czy po trzech dniach nie bedzie wysypki-moze to trzydniowka :-D Nie, no glupio zartuje, kuruj sie kochana i w sumie dobra szkola dla meza, ze wie ile kosztuje sil opieka nad takim szkrabem.
Caro-golabki pierwsza klasa-przepyszne.wielkie dzieki :ico_haha_01:
Kamelek-mam nadzieje, ze juz dzis nie czujesz sie grypowo
Delicja-ja na szczesie o tej tragedi nie slyszalam, ale az mi sie ryczec chce jak przeczytalam, nie wyobrazam sobie co przezywaja rodzice tej dziewczynki :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość