Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 lis 2007, 17:46

kamizela, ale Wiktorek fajnie się trzyma wanienki :ico_brawa_01: i fajne macie pudełko

A ja powoli kończę pracę i uciekam do domku. Dzisiaj Krystek u dziadków na noc więc ja sobie pośpię :-) Mam tylko nadzieję że mały nie da się za bardzo we znaki mamie.

Gosia A, a jak Ci w tej pracy? Lepiej?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lis 2007, 18:06

wooooow :ico_szoking: :ico_szoking: jaki Wiktor do Ciebie podobny .. heh sliczny chłopak .......

u nas ciemno i słuchajcie tak wieje .... i to taki wiatr zimny i mrozny ze z poczty do z Filipem biegłam zeby tam ciepło było .. a chciałam mu spacerek zrobic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 lis 2007, 19:07

Czołem!!!

DLa Milenki moc buziaków :ico_buziaczki_big: i najlepsze życzonka!!!
Lady nie przejmuj się tym USG, w końcu to tylko jakieś podejrzenie? e...będzie dobrze. A ozdoby są boskie!!! :ico_brawa_01: a jaka cena jeśli można wiedzieć?

Kamizela faktycznie, Wiktor czysta mamusia!!! :ico_brawa_01: świetny urwis!!!

Kate_k82 ja tam myślę, że może to od zębów i faktycznie przejedzenia? zobacz jak będzie dziś i jutro, ja bym jeszcze raz zaryzykowała z marchewką. A wysypka wokół ust to od śliny, moja jak mocno ssie smoka, to też tak ma.

Gosia no właśnie...jak w pracy???

A dziś Massumi debiutowała nie?miała dać znać, ale jeszcze nie pisała :ico_noniewiem:

U nas ok, choć noc to była normalnie... :ico_olaboga: młoda usnęła ślicznie...dała zjeść kolację...ale potem? no,...już było gorzej...wierciła się ciągle, potem chyba ją obudziłam :ico_wstydzioch: no i jak my już zmęczeni do spania się szykowaliśmy, to ona zaczęła sobie pogaduszki, rękoma uderzała w szczebelki, rzucała się... :ico_zly: po północy się poddałam i zrobiłam jej herbatkę, wypiła i zaraz zrobiła kupę... :ico_szoking: i to taką, że musiałam gnać z dupką pod kran...
Cieszy się do J, że boki zrywać, niesamowite!!! a...dziś zrobiła 1raz kupę na nocnik!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mama ją posadziła po obiedzie i od razu poszło! :-D W ogóle moje dziecko troszkę zwariowało...staje na nożki z siedzenia! :ico_puknij: normalnie jak sprężyna, wygnie się i tak sztywno stoi że nie można jej posadzić!!! I pierwszy raz dzis się tak bujała podparta na rączkach o kolanach! więc same radości dziś!!!
A teraz już chyba się pożegnam, bo muszę się mężem nacieszyć :-D Hania nie śpi od 16, więc chyba o 19kąpiel dziś, a my posiedzimy troszkę...buziaki!!! no i możecie w takim tempie dalej pisać, to nie będę miała zaległości :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 lis 2007, 19:17

Najlepsze zyczonka dla Kingi i Mili...duzo radosci i zdrowka...u nas mala marudka chwilowo spi...ogolnie daje nam popalic...prawie nie spi w dzien...zaczyna probowac sama siadac-wiecie buja sie tak bardzo z pozycji do raczkowania.i krzywi pupe co pozwala jej boczkiem usiasc...sami jej nie sadzamy -niech sie sama nauczy....a tak wiecej to napisze innym razem...duzo nie mialam do nadrabiania i wszystko przeczytalam...wiem co u kogo i pozdrawiam :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lis 2007, 20:49

kamizela no faktycznie Wiktorek bardzo do ciebie podobny, śliczny chłopczyk :-)
a tak jak spojrzałam na zdjecie jak wcina wanne, to od razu mi sie mili przypomniała jak pewnego razu chwyciła sie dwoma rekami wanny i zaczeła chlipac z niej wode.. :ico_haha_01:

glizda a ty cos nas zaniedbujesz...a jak tam wizyta kolezanki??

Milu wcale popołudniu nie chciała spac, a raczej nie umiała zasnac :ico_noniewiem: maruda straszna..goraczki nie ma, nie miała dzis wogole temp, ale jakis taki chorowitek z niej..deserku wogole nie chciała, mleka po kapieli tez tylko chyba z 80 wypiła :ico_noniewiem: mam nadzieje ze bedzie dzis spała spokojnie, bo nie wiem jak bede jutro egzystowac jak zafunduje mi powtorke z rozrywki...

dobranoc

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lis 2007, 21:13

Obrazek

to moje dzieciaki dzis razem w wannie

Obrazek
hhe

pierwszy raz razem ... ale było chlapania

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 lis 2007, 21:34

Zborra :ico_szoking: :ico_szoking: z tym nocnikiem.

KUIKa ale fajowo - a mały miał jakieś specjalne siedzisko do wanny ???

Dostałam dziś jeden z wyników małego i chyba jest za wysoki :

17-OH Progesteron - 2.6 (norma u dorosłych : 0.4-3.5) :ico_noniewiem:

Kurczę to jest żeński hormon - może on jakoś dostaje go za dużo z moim mlekiem :ico_noniewiem: To jest możliwe...Muszę czekać na pozostałe wyniki i jechać na konsultację do endokrynologa.

No i mój mały też maruda - pobawi się spokojnie a później marudzi - chcę go ululać to płacz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

19 lis 2007, 22:00

CZeść i czołem :-)

Nadrabaim zaległości... ale tu takie pustki jakby wszystkie wyruszyły na podbój rynku pracy :-D
U mnie OK na dzień dobry wykupiłam obiad, żeby nie dać się zwariować :-)
Będę miała dyżury tak trochę drętwo bo w poniedziałki środy i piątki... :ico_noniewiem: wolałabym chociaż z dwa dni koło siebie :ico_noniewiem: a tak cały tydzień rozpieprzony :ico_puknij: noe, ale ogólnie git... moja młodzież rewelacja... i ściskali mnie co niektórzy... i już byli na pogaduchach na kozetce :-D

A teraz już zaległe życzenia dla Kingulek i Miluni cmok cmok cmok i najlepszego !!!

Obrazek

A :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszego Wiktora.... sieeeliczny boy :-D A Kamizela chudzieńka i te cudne obojczyli aaaaaaaaaaa ja też tak chcę !!! :ico_sorki:

Kulka moje szkraby też dziś zaliczyły juz kolejną wspólną kąpiel... ale nie mam takiego sprzetu jak Ty więc fotek... nie będzie... muszę czekać na pomocną dłoń ...

Zbor a moja identylko stoi jak się patrzy sztywniacha... ani myśli usiąść i sprężynka w końcu się w niej obudziła :064:

GosiA... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dziś i na przyszłość :-D

Lady cudne cudne cudne ma mama dryg oj ma :ico_brawa_01: a Milunią się nie martw... na zapas... bo my tak lubimy a potem niepotrzebny stres tylko z tego wszystkiego wychodzi !!!! A KAMIZELA Ty też spokój !!! Zobaczymy co powie fachowiec :-) o wynikach.... :-)

A Urszula ma jutro szczepienie i ........................... ważenie :ico_noniewiem:
No to będzie wyzwanie.... a wagi się nie oszuka .....
Trzymajta kciuki :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lis 2007, 22:00

tak to takie specjalne siedzonko do wanny ... bardzo wygodne i bezpieczne ........

ale tu echo ostatnio ...

:ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-11-19, 21:02 ]
o massumi my tez sie jutro szczepimy hehe

a moj to cos sie klocek zrobił ostatnio .......straszny

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

19 lis 2007, 22:06

KUlka, no właśnie tak patrzę na jego brzuszek... i ile on waży z 8i pół ??? Więcej ??? :-D NIe strasz!!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość