CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 lis 2007, 15:59

Przed chwilką stanęłam na wadze i szok... pomimo mdłości przytyłam 90 dkg :( A to dopiero poczatek... Mam nadzieje, ze w tej ciąży dużo nie przytyję pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 lis 2007, 16:25

mojamaja.corcia pisze:Przed chwilką stanęłam na wadze i szok... pomimo mdłości przytyłam 90 dkg

Żadna tragedia,ja w ciąży z Izą w I trymestrze przytyłam 4 kg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

19 lis 2007, 19:02

Witajcie.
Lokomotiv można zażyhwać, ja ku[piłam ten do ssania, mnie nie pomaga :ico_placzek:
Czuję się stradsznie mdłości i jestem strasznie słaba nic mi się nie chce całe dopołudnia przeleżałam z wyrzutami suminia,że nic nie robię w domu :ico_olaboga:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

19 lis 2007, 20:13

drogie Mamuski - mi też się nic nie chce - mogłabym leżeć i leżeć...- tak że laupina nie jesteś osamotniona :-D Ja myśle że tak organizm reaguje na to nowe co w nas się dzieje. Czytałam że w II trymestrze kobiety mają więcej energii :-D OBY!
PS. Proszę za mnie jutro trzymać kciuki, idę do gina na 18.30 - chyba dzisiaj nie zasnę, tak się denerwuję... :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 lis 2007, 20:30

laupina pisze:Lokomotiv można zażyhwać

Czyli ten w kapsułkach też można bez obaw?
laupina pisze:i jestem strasznie słaba nic mi się nie chce

Podajmy sobie ręce,ja pracuję chałupniczo,powinnam dziennie pracować ok. 5 godz., a dzis ledwie 4 pociagnęłam,marzyłam,żeby się położyc i nic nie robić :ico_noniewiem:
hormiga pisze:Czytałam że w II trymestrze kobiety mają więcej energii

ja w ciąży z Izą miałam cały czas energię,nie wiedziałam,co to mdłości :ico_noniewiem: Za to teraz nadrabiam podwójnie :ico_noniewiem:
hormiga pisze:Proszę za mnie jutro trzymać kciuki, idę do gina na 18.30

Już ściskam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

20 lis 2007, 10:47

hej lipcóweczki, dawno mnie było i widze, że meczarnie nasze niestty nie ustępują.
Ja nie wymiotuje ale jest mi koszmarnie niedobrze non-stop, z nocą włacznie-marzę, żeby spa i tego nie czu, a niestety się nie da. Wczoraj musiałąm trochę pojeździ autobusami i to z synkiem i po prostu to był koszmar.
też bym tylko leżałą a niestety już dzwonili z pracy i musze treochę popracow2ac w domu+ obiad zrobic-bleeeee.
Mi nie jest n iedobrze tylko w trakcie jedzenia lub żucia miętowej gumy, więc jem i żuję i już się w niczym nie dopinam a brzuch mam jak w 4 miesiącu - wolę się nie ważyc :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jutro mam w końcu USG i już się nie mogę doczekac :ico_oczko:
pozdrawiam i idę po kolejną gumę

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

20 lis 2007, 10:54

Witajcie odkryłam sposób na moje mdłości - guma miętowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Czuję, że żyję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dzionka

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 lis 2007, 10:59

jasma,laupina, chyba kupię dzisiaj gumę miętową,choć po herbatce miętowej było :587:

Mnie troszkę ulżyło,w tym sensie,że nie mam mdłości po przebudzeniu,dopiero po śniadaniu mnie dopadają...ale mam też zmniejszoną dawkę Luteiny do 1 tabl/dziennie,więc to pewnie też daje swoje,bo przy 3 tabl/dziennie umierałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

20 lis 2007, 11:19

A mnie znów ssie z głodu a niedawno wsunęłąm mega śniadanie - załąmka !!! a jak mnie ssie to mnie mdli a ssie mnie bez przerwy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
I mAM OCHOTĘ TYLKO NA KONKRETNE KANAPKI Z KIEŁBASĄ, SEREM, KETCHUPEM (sorki), no czasem kwaśne jabłko mnie zadowoli :ico_olaboga: .....no i jka ja nie mma wyglądac jak słoń :ico_oczko:
zmykam, bo robota czeka

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lis 2007, 11:31

Ja już gumę dawno odkryłam że troszkę mi pomaga tylko nie chcę za dużo jej rzuć. Wczoraj po lokomotivie było nawet ,nawet, tzn. mdliło mnie ale nie jakoś strasznie.Dziś wyjątkowo wstałam bez mdłości, ale po śniadaniu znów się pojawiły, teraz byłam w sklepie i kupiłam sok pomaranczowy, wypiłam dwie szklanki duszkiem tak mi się chciało i niby mnie nie mdli,tylko tak odrobinkę :ico_brawa_01:
Wczoraj jak wracałam z lekcji wieczorem to mnie strasznie pies jeden nastraszył, skoczył mi do nogi znienacka i szczeknął okropnie, aż podskoczyłam a serce mi waliło jak młotem, mam nadzieję że dzidzia nie ucierpiała na tym :ico_olaboga: jak myślicie, coś takiego może być niebezpieczne,nie? :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość