Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lis 2007, 11:49

czesc :) u nas dziś piękna pogoda, niedługo zmykamy z moim nieznośnikiem na spacerek.
katrin, doskonale Cię rozumiem kochana, też to przeżywałam, jak Oli robili testy na alergię. modliłam się w duchu, zeby ta krew jak najszybciej płynęła i zeby dali spokój mojemu dziecku. a z rączki nie chciała lecieć, ola strasznie płakała, dopiero z główki się udało :ico_placzek: na szczęście już po wszystkim :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

20 lis 2007, 12:10

Katrin - no niestety czuje sie własnie tak jak wczoraj grypowo i gardło mnie nawala na maksa to jest straszne no ale dam rade musze
o rany wspołczuje ci tego pobierania krwi my na szczepienie idziemy razem z mzem on trzyma Lenke a ja zamykam oczy i ja przytulam do siebie ja bym nie dała rady o nieeee

dziewczyny wczoraj wieczorem weszłam na nas stary wątek z czasów :ico_ciezarowka: hihi ale fajnie powspominać :-) to były fajowe czasy , gdzis tam katrin pisze o akupumkturze na opuchniete nogi , Mordeczka ze czuje sie porodowo , Dagles wkleja zsdjecia Jgodki , wybieramy posciel oooo az łezka w oku sie kreci

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 lis 2007, 12:10

Hey!

Katrin, ja sama nie wiem jak to przeżyłam... :-) Złego diabli nie borą, chyba dlatego :ico_oczko: A trzydniówka mi nie grozi, pani doktor mówiła,że mają ją tylko niemowlęta, takie starsze dzieci jak my już jej nie mają. chociaż wolałabym wysypkę jak ten kaszel. Wspólczuję Ci tych wrażeń z pobieraniem krwi- ja kiedyś to samo przeżywałam, z tym, że Julci pobierali krew i z raczek i z paluszków stópek i z główki a i tak nie udało sie pobrać :ico_olaboga:

A ja cały czas w łóżeczku, tylko na chwilkę wyskoczyłam do was, bo się stęskniłam. No i TT mi się śnił w nocy- że bana dostałam, bo jeden dzień nie klikałam :-D :ico_puknij:
I Caro mi się śniła, że stała z tym nowym kolorkiem włosów i wpychała mi na silę gołąbki, a ja już po 6 mdłości dostałam i płakałam, że nie chcę... A caro- no jedz, jedz! :-D :-D No, ale to gorączkowe maligny takie :ico_oczko:

Co ja jeszcze miałam napisać...

Tez wybrałabym misie z podusią- nie pamiętam, kto pytał- chyba delicja :ico_wstydzioch: Chociaż te miasteczko też jest fajne

Mordeczka ale ci fajnie z tą dyskoteką... ja ostatni raz byłam już z półtora roku temu i do bani była. Towarzystwo rozmawiało o egzaminach gimnazjalnych a gdzieś w drugim kącie 5 biło jednego. A małolata pogoniłaś? :-D

O moja pociecha wstała, a Rafał na zakupy pojechał. Lecę. Papa

[ Dodano: 2007-11-20 ]
kamelek1, ojj fajne, ja tez czasem tam zaglądam. Mam nadzieję, że nie usuną tego wątku, szkoda by było

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 lis 2007, 13:09

Kochane kwietnióweczki,
przyznaję się bez bicia że poczytałam was po łebkach :ico_sorki: ale tyle tego napisałyście a u mnie czasu niewiele :ico_olaboga: Korzystam z faktu że mąz połozył rozrabiarę lulu a przy okazji sam zasnął :ico_oczko: :-D
Jakoś przezyłysmy z mała te 3 dni bez taty a tu przed nami jeszcze cały czwartek i piątek bez niego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale tak zawsze jest jak zbliża się grudzień :ico_placzek: Wtedy najlepiej płacą (bo pełno angoli pojechało na wakacje w ciepłe kraje) więc mąz łapie nadgodziny żeby było duuuuuużo pieniążków na święta...

A w międzyczasie ja z Viki systematycznie odwiedzamy szpital i przeróżnistych specjalistów bo wreszcie w tym p...... kraju się przejeli jej skórą i alergią :ico_zly: Mamy juz za sobą pediatrę, dermatologa, pediatre II stopnia specjalizacji i pielęgniarkę - specjalistkę od dbania o skórę atopową. Przed nami jeszcze alergolog i dietetyk. Jak na razie te wizyty przynosżą raczej pozytywne skutki, ciało Viki lepsze ale jeszcze bardzo długa droga przed nami :ico_olaboga: No i moja córcia waży 8100g i mierzy 74cm. Niby dobrze, tylko z waga jest ciut do tyłu ale podobno w granicach normy odchyleniowej (czy jak się to tam nazywa) :ico_noniewiem:
Ale czego oczekiwać skoro niedługo stuknie jej 7 miesięcy a ona jest nadal tylko na mleku :ico_placzek: i tylko raz dziennie zje kleik ryżowy. Niestety w tak silnej alergii pośpiech jest niewskazany więc nowe jedzonko dopiero od 7 miesiąca i to baaaardzo powolutku z dokładną obserwacją zmian. No i gotowane, bo w słoiczkach sa czasem dodatki których nie wymieniają na opakowaniach :ico_zly:

Na szczęscie co do rozwoju jest wyzej niż powinna, tak w każdym razie twierdzi pediatra. Chociaż leniuch z niej niesamowity i okropny nerwus jak jej coś nie wychodzi lub nie daje rady :ico_olaboga: W każdym razie siedzi juz w pełni samodzielnie i na baaardzo długo więc jak cos robię to poprostu zabieram ją ze soba, sadzam na podlodze i daję zabawki a ona dzielnie asystuje mamie. Co nie znaczy, że nie uwielbia tez po mamie poskakać, polizac ją po twarzy, uszczypnąc czy ciągnąc za włosy :-D No i bouncer naprawdę jest wybawieniem. Wczoraj jak się na nim wyskakała to miała prawie 1,5h drzemkę :ico_szoking: Ale raczkowac mały leniuch nie umie :ico_nienie: :ico_olaboga: Kładzie się na brzuchu, potrafi podnieśc i robic coś w stylu grzbietu kota ale jak tylko ruszy ręką czy noga to się "rozplaszcza" i złości że znów nie wyszło :-) .

No to tyle co u nas. Znowu się rozpisałam o sobie, straszna samolubka ze mnie i chwalipięta :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Obiecuję was doczytac i poodpisywać na posty.
Buzialki wielkie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-20, 12:16 ]
Katrin troszkę dziwny tez wasz skoczek :ico_szoking: To taka ala miseczka jest jako trzymak?? Może mu w tym trochę ciężko, bo pewnie taka miseczka to trochę waży. A Viki to dopiero po 3 wsadzeniu jej w skoczka zaczaiła o co w tym chodzi. Pokaz mu że się w tym skacze, poskacz razem z nim i na pewno szybciutko załapie Antonio o co w tym chodzi. A z pobieraniem krwi jestem w szoku :ico_szoking: To nie biorą z paluszka???? Moja Viki jak miała badania na alergię to jej krew z paluszka wzięli.

Delicja trudno mi uwierzyć że Olenka ma takie problemy z zasypianiem :ico_szoking: bo ciągle mam przed oczami to super grzeczniutką dziewczynkę co po cichutku "odpłynęła" w bujaczku :ico_olaboga: A pościel to z podusią jest fajowa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-20, 12:25 ]
Moje skarby jeszcze śpią więc pokażę wam jak Viki dorwała się do jedzenia (tego kleiku ryżowego)...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 lis 2007, 14:34

Kasi.k ale super niunia wygląda taka upaprana kleikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dobrze że lekarze już bardziej się przejeli schorzeniem niuni, w końcu może jej pomogą!
U oskarka też pobierali z żyły, a myślałam że będą pobierać z paluszka a tu nonono, a to straszne tak patrzeć jak mu się wbijaja i byłam w szoku że tyle tej krwi musieli pobrać :ico_placzek: :ico_placzek: dltego Katrin ja też wiem co przeżyłaś, a tych facetów to kiedy potrzeba to ich nie ma, oczywiście muszą pracować :ico_zly:

Kolka to ty kochana się kuruj i wydobrzej!

Kamelekmam nadzieje że grypsko wredne Cię nie złapie :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-11-20, 13:39 ]
A ja oczywiście nie wiem gdzie mam rozum, bo już wczoraj zapomniałam napisać że byliśmy u ortopedy na kontroli, od początku lekarz mówił że wszystko dobrze, ale chodziliśmy tam chyba z5 razy, no bo wcześniaczek, jak mnie wkurzali z ty gadaniem, wczesniaczek, 2 tygodnie wcześniej urodzony też mi coś, no ale jak trzeba było no to się chodziło, na szczęście powiedział że to ostatni raz! Trochę mi się śmiać chciało, bo oczywiście znowu mówił żeby nie kupywać chodzików, wszystkim to mówi, ale mu nie powiedziałam, że mały śmiga w chodziku już ponad miesiąc i już powoli mu się nudzi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 lis 2007, 15:20

czesc laski :-D ja tylko na chwilke zameldowac ze zyje :-D przeczytalam Was ale nie mam czasu odpisac na wszystkie posty :ico_sorki: kasi.k, Vikula super wyglada :ico_brawa_01: caro, swietnie ze juz macie spokoj z ortopeda :ico_brawa_01: Kolka, zdrowiej szybko :ico_placzek: i mi synowej nie zaraz :ico_olaboga: :ico_nienie: kamelek1, Ty tez wywal ta grype za drzwi :ico_olaboga:
A u nas...Kacpi znow sie katarzy i kaszle i pewnie znow antybiotyk dostanie :ico_placzek: a pozatym ... :ico_noniewiem: wszystko ok :-D
AAAAA Kolka...malolata przegonilam :-D jak wypilam kilka drinkow to nawet byl fajny ale pozniej ... nie bardzo juz :-D :-D :-D :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 lis 2007, 15:39

M0rD3CzKa pisze:jak wypilam kilka drinkow to nawet byl fajny ale pozniej ... nie bardzo juz


tak to już często jest, ale może i lepiej że tak wcześniej wyszło

Kolka pisze:I Caro mi się śniła, że stała z tym nowym kolorkiem włosów i wpychała mi na silę gołąbki, a ja już po 6 mdłości dostałam i płakałam, że nie chcę... A caro- no jedz, jedz!


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-11-20, 14:41 ]
A wogóle to gdzie jest Rybcia, pisała że jej nie będzie? A Kari, Mróweczka, nie mówiąc juz o [b]Dagles, coś mało ostatnio piszemy :ico_placzek:, oczywiście Jogo i Gabi są usprawiedliwione! choć ostatnio widziłam, że Gabrysia wklejała zdjęcia na naszej klasie, ale na TT nie weszłą :ico_placzek: :ico_placzek: , oj nieładnie teściowo :ico_nienie: , synuś się skarzy że narzeczonej nie widzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 lis 2007, 15:46

no wlasnie gdzie dziewczyny ??????? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

20 lis 2007, 15:56

ja jestem!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

caro 2 tyg przed to wczesniak??? Bo Rysiol tez prawie 2 tyg przed,a na wczesniaka niewygladał :ico_noniewiem: w tym kolorze wyglądasz pięknie :ico_brawa_01:

Tylko,że Eryczek sie totalnie "popsuł" 2 dzien podrzad zasypia mi 2 godziny-nawet na rekach mu niepasi-dopiero jak sie wypłacze to cycka i śpi-niepodobne to do Niego :ico_olaboga:
A z dobrych nowin to : Eryk już umie pływać :ico_szoking: fakt faktem ze w rekawkach,ale sie utrzymuje sam-wczesniej Go podtrzymywalismy, ale juz w niedziele sam bez podtrzymania pływa :ico_brawa_01:
No i popisałam-obudził sie Księciunio :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 lis 2007, 16:36

Mróweczka no własnie dla mnie to zaden wczesniak, a oni sie uparli i tak łazilismy do tych lekarzy tak czesto, ale oni jakos inaczej mieli to wyliczone, im wychodziło ze to jest 36 tydzien :ico_noniewiem: , a ja termin miałam na 8 kwiecień, a urodziłam 24 marca, ale oni nie chcieli mnie słuchac, patrzeli na swoje wyliczenia, ech szkodagadac

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za naszego pierwszego pływaka

a co on taki maruda do zasypiania? miejmy nadzieje ze to przejsciowe

oj musze zmykac, bo junior sie obudził :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość