Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lis 2007, 15:16

MADZIORKA imprezowiczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki superowe a LEOS zniewalajacy przystojniacha i kibic :-D :-D :-D :-D ,no to dziadek sie dobrze Leosiem zaopiekowal jak nawet pozwolil mu spac na łózku hi hi,JAGODKO niewiem jak ci pomoc ogolnie Wiki przesypia noce a jak jest niespokojna to biore ja na raczki uspokoje dam buzki i spi dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 lis 2007, 17:49

Witajcie!!!!
Ale się stęskniłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od razu przyznaję się, że przejrzałam tylko 2 ostatnie strony i nie wiem czy uda mi się wszystko nadrobić....
Helenka śpi właśnie, a my czekamy na gości, także tylko na chwilkę wpadłam na TT.
Tak więc primo: dziękuję za życzeni a urodzinowe. Stara d..a już ze mnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: Urodziny były fajniusie, mieliśmy gości (przez cały weekend), rano tatuś i córeczka wręczyli mi prezenty; co prawda Helenka chciała zjeść opakowanie prezentu, który mi wręczała, ale i tak to było słodkie na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ogólnie goście spoko (byli ze swoją córeczką, prawie 2-letnią), choć nie przypadli chyba Helence do gustu, bo niunia całe sobotnie popołudnie przepłakała (dosłownie całe). Więc ja zamiast z gośćmi to z Helenką w sypialce siedziałam. W wolnej chwili zmniejszę fotki i wkleję.
Secundo: Madziorka, fotki przepiękne i te kolork, ach, aż się chce żyć - u nas zaro, buro i ponuro już. Nie wiem czemu nie otrzymałaś mojej wiadomości na GG, bo odpisałam Ci. Zdaje się, że u mnie coś szwankuje, bo ostatnio tak samo było jak napisałam coś do mojego brata.
Ogólnie u nas spoko, choć Helenka baaaaaaaaaaardzo absorbująca, obstawiamy z Krzysiem ząbki. W nocy mamy kilka/kilkanaście pobudek (na jedzenie tylko 2-3) :ico_olaboga: :ico_olaboga: i szczerze mówiąc czuję się bardziej zmęczona niż przez pierwsze tygodnie życia Helenki. Także wolne chwile w ciagu dnia (czytaj drzemki Helenki)wykorzystuję na odsypianie... Ogólnie z zasypianiem też jest maskara...
oj,zmykam, bo już gości idą....

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 lis 2007, 22:14

Hejooo :-D
Widze wszystkie juz zaabsorbowane bobaskami i malo tuwas i nas na tt.
Ja spedzalam czas z rodzinka- no itesciowka duzo czasu zabierała.. ale przyjemnie.. przyjemnie. Dzis pojechala, wiec wracamy do szarej rzeczywistosci, obowiazkow.. I nie wiem kiedy znow pospie do 11:30 :ico_sorki: Wczoraj zabrała nam Miska ktory urzedował juz o 8 i spalismy sobie smacznie z Duzym, a babcia sie wyglupiala icieszyla wnusiem.
A wczoraj na wieczor przyjechala moja psiapsiola z Dublina ze swoimirodzicami - ktorych znam tez 15 lat.. No i weszli, posiedzieli, zobaczyli Misiolka.. Oni pojechali a my troche posiedzialysmy w domciu - no bo ona musiała sie nacieszyc Misiem,a potem pojechalysmy juz do Gdanska na piwko do knajpki. Suuuuper było! I za dwa tygodnie my lecimydo niej..wiec jeszcze lepiej hihi :ico_brawa_01:

Co do zasypiania-u nas tez MASAKRA. Jak delikent wstanie po drzemce po 17..to wiadomo ze bedzie szalał godzine pokapieli. Takze teraz kombinejszyn i przemeczamy Bąbla.I zasypia w 5minutek.
Co do takich newsow-to popsuła nam sie pralka. I hehe jezdzilismy po znajomych z praniem :): No i byly odwiedziny + pranko. Dopiero pod koniec tygodnia smigamypo nowa praleczke. I cały weekend bedziemy testowac..Nie tylko piorąc :diabel2: hihi :):

Duzy sie wykurował. No i cholerstwo przeszło na mnie. Pociagam kinolem, gardło mnie boli. I generalnie kicham iprycham. A Misio -dzieki Bogu,poki co zdrowiusienki :ico_sorki:

Dzis byly te moje chooopaki ze mna u gina- Misiek bujał sie nozka w foteliku i szczerzyl dziaselka i podspiewywał do wszystkich babek w poczekalni. Normalnie- gwiazda :): I podrywacz! hyhy :):

A teraz puszczam mojego Duzego na allegro - bo zakupuje sobie stroj Mikołaja, zeby pojechac w rewelacyjnym rajdzie harytatywnym 6.12.

Spojrzcie!!!
http://www.youtube.com/watch?v=BxdjNSE2fm4
:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Uciekam na Majewskiego, bo dzis szykuje sie kupa smiechu.

Madziorka, Frydza- zdjecia fajowskie..
Aniu- no to wspolczuje humorku Helenki. Trzymaj sie!
Alinko -oj... Ale piekna zima.. A co do spotkania- pewnie sie zobaczymy kiedys- skoro tak niedaleko bedzie :ico_haha_01:

No i nic wiecej nie pamietam... Wybaczcie. :ico_sorki: Buzka, do jutra! :ico_papa: :ico_buziaczki_big:
UCiekam pod kocyk.. :ico_chory:

[ Dodano: 2007-11-20, 11:32 ]
Dziewuuuchy! Halo!? Czy ktos tu jeszcze zyje? Ja chora i po szpitalu,a jestem na posterunku.. No prosze - chodzcie pogadulic,bo sie przekrece!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lis 2007, 12:50

ALE PUSTKI AZ NAS NA 2 STRONE PRZEZUCILI :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

20 lis 2007, 12:58

cześć, ale tu u nas pustki, ale może to i dobrze, bo nie trzeba nadrabiać kilka stron!, super fotki madziorki, frydzy, alinki, tyle pamiętam.
Co do zasypiania to ja narazie więksdzych problemów nie mam, kiedyś myślałam że idą zęby, a może jestem przewrażliwiona, narazie nic nie widać. A powiedzcie? jak Wam maluchy śpią w dzień to kładziecie je do łóżeczka, bo my raczej nie! i włŚNIE NIEWIEM? BO MÓJ ARTUR MÓWI ŻE ŁÓŻECZKO MA OD SPANIA NOCNEGO... a Wy jak?

[ Dodano: 2007-11-20, 12:00 ]
Frydza pisze:ALE PUSTKI AZ NAS NA 2 STRONE PRZEZUCILI :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:

Ja widxziałam na samiutkim końcu nasz wątek...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lis 2007, 13:04

AGNIECHA moja Wiki w dzien spi we wozku a jesli ja przeniose do łózeczka to sie zaraz budzi :ico_olaboga: ,w nocy łozeczko :ico_oczko: ,a zreszta ona w dzien coraz mniej spi bo szaleje na maksa,teraz jak siedzi to jak sie ja przytrzyma to staje na nozki oszalala normalnie :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lis 2007, 13:48

Frydza - no cos Ty!!! :ico_szoking: juz!?!?!?! Moj Misio ani jeszczesam nie siedzi ani nic.. Taki placus jest i leniuszek :): po tatusiu hihi. Jestem w szoku. ciezkim szoku!

U nas spokojny milutki dzien.Misio elegancko pospał 1,5 h i teraz bawi sie w łozeczku wielka pluszowa zyrafa :): A ja zaraz biore sie za porzadki.

Agniecha- My jakos tak przyzwyczailismy Miska, ze zasypia tylkow lozeczku.Czasami oczywiscie mama go uspi na kanapie oboksiebie.. Ale tak - lozeczko i koniec.

Dzisiaj Wariatuncio zbudził sie o 7:30, ale kilka razy zaaplikowałam mu w dziobek smoka i pospalismy do 9:30 :ico_brawa_01: Wiec bosko!

Za oknem szaro.. kolejnylistopadowy dzien.. Normalnie wstawac z lozka sie odechciewa. Brrr.. Taka chorobowa aura za oknem mnie dobija :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

20 lis 2007, 14:08

Frydza, ta Twoja córa jest jakaś nadrozwinięta! superrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mój Tomek, chyba lenuich nic,tak ćwiczy sobie z nogami, już coraz dalej je bierze, ale do buzi jeszcze nie śięga, a siadaneu? :ico_olaboga: nie wiem kiedy LEŃ tak jak Juli, ale myślę że to od p[łci zależy :ico_oczko: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: faceci są z zasady wszyscy leniwi... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2007, 15:15

hej mamuski

no wlasnie co tu sie dzieje??? gdzie reszta dziewczyn????????? :ico_szoking:
czyzby wszystkie maluszki staly sie nagle az tak absorbujace ze nie dopuszczaja mam do kompa????
ale nic w tym dziwnego... u nas tez powoli juz coraz mniej czasu na takie leniuchowanie..
leos zaczyna sie nudzic , domagac uwagi hihi
ale poki nie chodzi to jeszcze luz hehe

frydza no rzeczywiscie wiki szybka i... silna dziewczynka :ico_brawa_01:
powiem wam ze leos tez jest bardzo ruchliwy, wyrywa sie, staje na nozkach, podnosi do siadania hihi


wczoraj wieczorkiem pojechalismy na szybkie zakupki do h&m ,., no i w tym wiekszym centrum maja wiele wiecej towaru hihi
ubralismy leonka
i sobie tez cos tam kupilismy
ale musze tam wrocic jeszcze, bo przyjechalismy pozno i musielismy sie mocno spieszyc bo zamykali hehe

a teraz od godziny walcze z uspieniem leoska..
dalam cyca ale jak go odlozylam do lozeczka to na nowo maruda sie wlaczyla... wrrrrr

frydza to ty usypiasz w dzien wiki w wozku tak?
ale co wozisz ja i w ten sposob ci zasypia???/

lece do mojego placzka
paaaaaa

aaa zapomnialam sie pochwalic ze leos juz kolejna noc z rzedu ladnie spi hihi
dwa razy sie budzi na karmienie.. kiedy to bylo norma ale potem dlugo nie.. a teraz znowu mozna sie wyspac..
po 4 cyckal i po 7.. a o 10.30 pobudka hehe

ja sie wyspalam bo zasnelam wczoraj nad ksiazka na kanapie o 23 hehe i dopiero o 3 sie zbudzilam. hehe
kapanko i spanko na nowo..

u nas od niedziele pada .. ale jak jest cieplo dzieki chmurom hehe
zaraz wybywamy na zakupki
buziaki.. paaaa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 lis 2007, 15:25

ja tez nie mam na nic czasu :ico_olaboga: nawet doczytac Was nie moge,bo maly marudzi,ze ho ho :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość