Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 14:15

kwiatunio, no awatarek bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wylatuję do irlandii do belfastu :-D
mam nadzieję,że szybko zdobędziemy kompa :ico_haha_01: bo zwariuję bez tt
choć rzucenie mnie do takiej metropolii :ico_haha_01: tak mi namiesza,ze pewnie nawet gdbym miała kompa to nie będzie czasu na początku :ico_haha_01: :ico_oczko: żartuję ale przeprowadzka,urządzanie się na nowo...trochę czasu pochłonie ale zawsze będę o Was myślała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2007, 16:05

zubelek, mam nadzieje,że sie szybciutko do Nas odezwiesz....

matko ale mam pracująca sobotę :ico_noniewiem: jedno pranie zrobione,obiad zrobiony i zjedzony,jeszcze musze pranie A zrobić,obiad na jutro i jeszcze posprzatałam :ico_sorki: jestem wykonczona..ide się wziąść za prace i wieczór spedzic z mężem i dzieckiem...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 16:11

kwiatunio, no to masz roboty...
ja też muszę pranie zrobić ale odechciało mi sie wszystkiego
Gabi mi z rąk leci i nie wiem co się dzieje...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2007, 16:22

zubelek, mam nadzieję,ze to nic poważnego i ze nic złego sie nie dzieje....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 lis 2007, 16:17

witam :ico_haha_01:
My byliśmy w weekend u rodzinki było świetnie :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Teraz sobie siedze Ada śpi i mam chwilke wolnego :-D ale tylko chwilke bo zaraz musze się iść szykować do pracy na nocke :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Pozdrowionka dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lis 2007, 17:16

zubelek, mam nadzieję,ze to nic poważnego i ze nic złego sie nie dzieje....
_________________

ma zapalenie dziasła i jamy ustnej i nic nie jadła,nie wiele piła trochę osłabła ale już jest coraz lepiej.
W sumie to ja się żegnam :ico_placzek: teraz już nie wiele mam czasu na klikanie na tt,jedzie właśnie do mnie tatko,wiezie mi walizki więc musze popakować wszystko,poszperać po kątach,pozałatwiać jeszcze trochę...
Dbajcie o wątek co by jeszcze był jak juz się tego kompa dorobię :ico_haha_01:
Ogromne buziaki dla Was i Waszych szkrabów i oby ta zima bya dla Was udana i zdrowa!!!

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 lis 2007, 16:08

zubelek trzymajcie się cieplutko z dziewczynkami :ico_buziaczki_big: i oby choróbska was omijały :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Powodzonka wam życze :ico_buziaczki_big:
wracaj do nas szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 lis 2007, 14:00

zubelek, trzymaj sie kochana i szybciutko wracaj do Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja oczywiście w pracy :-D wpadłam zobaczyć co tu sie dzieje a tu raczej cisza :ico_szoking:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 14:16

ojoj znowu zaniedbałyśmy nasz wąteczek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Jak tam kobietki już zaczynacie przygotowania do świąt???? bo ja szczerze to po prostku jak na razie nie mam na to czasu :ico_olaboga: praca dom praca dom i tak w koło :ico_olaboga: :ico_olaboga: już mam dośc czasem
A najgorsze to że nawet nie mam do czego odliczać bo tak zawsze był urlop i nadizeje na wypoczynek a na kontrakcie nestety nie przysługuje nam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

28 lis 2007, 15:43

justyna25 pisze: a na kontrakcie nestety nie przysługuje nam


to kiszka jak nie wiem...czemu Wam nie przysługuje??

ja jeszcze nie mysle o świetach bo ....narazie to mysle o tym czy mi umowę o prace przedłużą :ico_noniewiem: jak bo 31 mi sie kończy próbna i zobaczymy co dalej...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość