Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

20 lis 2007, 13:46

Lulu dolne jedynki ma :-D
jak oglądałam zdjęcia to nie zauwazyłam zebys gruba była ps le Filipek był super ubrany
Dorota super ze juz jestes z nami

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 14:29

Dorota jesli chodzi o konie to polecam www.amigo-konie.pl
tam sa tez upominki moze znajdziesz cos ciekawego

[ Dodano: 2007-11-20, 13:29 ]
lulu81, fajne avatarki!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 lis 2007, 15:20

qunick dziękuje za ten link, myślę że coś tu znajdę, może kowbojski kapelusz hihi bo nie ma :-D kurcze ale fajna stronka, dzięki :ico_buziaczki_big:
mamciu ja też sie doczekać nie mogę, mógł mi to powiedzieć dopiero po powrocie, wogóle to będzie fajnie bo Agatka już taka panienka, mam nadzieję że będzie już chodzić sama hihi ojej muszę sobie pooglądac jeszcze raz twoje fotki z wczasów i sobie pomarzyć :ico_haha_01:
madzia dzięki też się cieszę, a co do figury lulu to ja też tak uważam - jak ty :-)

[ Dodano: 2007-11-20, 14:23 ]
Mama moja właśnie wróciła z zakupów, kupiła Agatce śpiochy do spania i body, kurcze jakie one wielkie się wydają, muszę dziś z ciekawości Agatkę zmierzyć, ubranka to juz wszystkie musze mieć 86, z 80 to mi tylko sukienka została, fajnie teraz w niej wygląda taka - mini :-)
katelajdka jaką miarą mierzyłaś Bartusia, taką zwykłą krawiecką?

[ Dodano: 2007-11-20, 14:25 ]
jeszcze coś mi się przypomniało..
karolas w ten weekend nie mam zjazdu niestety, ale będe w poznaniu w niedziele albo poniedziałek, zatem wpadnę na bank z tymi pieluchami itp. Nie mogę sobie do tej pory darować, że nie dałam rady wcześniej ich przywieź...
No nie wiem może wezmę Agatke, zależy od pogody....
ZObaczę jak Melcia chodzi, moze Agatka się czegoś poduczy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 15:47

Dorota.M. pisze:qunick dziękuje za ten link, myślę że coś tu znajdę, może kowbojski kapelusz hihi bo nie ma :-D kurcze ale fajna stronka, dzięki
- moja firma nie chwalac sie wciaz tam jestem zatrudniona :ico_wstydzioch:
Hekkate pisze:lulu, mama Kasia na pewno niedlugo i Wasze malenstwa beda mialy zabki.
a Nina? tez jest bazzebna...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 lis 2007, 16:13

qunick, Hekkate, moja Asia też jeszcze w grupie bezzębnych. Już mnie denerwuje jak wszyscy pytają ile ma ząbków, a ona nie ma ani jednego!!!!

Przeczytajcie ten artykuł:
http://www.newsweek.pl/artykuly/artykul ... ykul=21221
Przerażające, lepiej nie zamieszczajmy zdjęć dzieci w kąpieli albo na plaży.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

20 lis 2007, 16:24

Witam...
Ala śpi, Aruś się pcha na kolana, biedny wykorzystuje chwilkę gdy mała śpi...

Dorotka, będzie dobrze, musisz tylko dbać o siebie i nie dopuszczać do poważniejszych chorób... Teraz musisz być zdrowa, a najbardziej przez te pół roku (nie wspominając o reszcie życia :-D ).

Hekkate, wiem ze to absurdalne, ale ja się jakoś tych zębolków doczekać nie mogę... to pewnie dlatego że Arusiowi zaczęły wychodzić jak miał 5 miesięcy... ale co innego później zaczął np, wstawanie, czy raczkowanie... Więc się wyrównuje...

[ Dodano: 2007-11-20, 15:32 ]
olala, przeczytałam... to straszne... Boże, tyle wszędzie niebezpiczeństw czycha na dzieci zarówno teraz jak i gdy będą starsze... jak je ochronić??????

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 lis 2007, 18:30

DOROTA.M. no to pieknie ze planujesz przyjechac do Poznania hi hi hi i to jeszcze z Agatką ja jestem zaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hi hihi zapraszamy serdecznie:),no a co do pieluszek to ja jestem chętna bo mi niewiele juz zostało i tak oszczedzam ile sie da hi hi hi zeby nie kupowac do twojego przyjazdu, mam nadzieje ze dam rade ;) i melcia tez.
Wklej konicznie fotke kozaczkow ale doznałam szoku jak rozmiar ich napisałaś jeny Amelka ma buciki rozmiar 19 i sa jej tak teraz zaczynaja sie robic dobre moze choc i tak maja luzu jeszcze hi hi hi :)
KAJUNIA25,LUTOWKI a ja jednak nie kupie melci czapki z H&M bo dzis jak wracałam z teściową od pulmonologa zdzieciaczkami bo na kontroli bylismy i tesciowa pojechała ze mną zeby mi pomoc to w drodze powrotnej taka fajową czapke dla Melci wypatrzyłam na takim duzym rynku u nas, tak mi sie spodobała ze tsciowa Amelce kupiła i do tego szaliczek i rękawiczusie hi hih -no co od tego są babcie hahahahahaha
Jak zaraz przezuce z aparatu na kompa i wam pokaze :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lis 2007, 19:17

Hej, hej...

Ja tylko ekspresowo ... Informuje, że egzamin zaliczony :-D :ico_brawa_01: co prawda nie tak jak chciałam bo 4.0 ale grunt to zaliczenie!

:ico_tort: Dla Piotrusia, Ninci i Gabrysi z okazji skończenia 9 miesięcy :ico_tort: GRATULUJEMY!

ś.p. Jasiowi ...Obrazek

:ico_brawa_01: Dla ząbkujących, wyrzynających się, raczkujących, siadających no i chodzących .... :ico_brawa_01:

Na jakiś czas mnie nie będzie bo mam głupkowate praktyki i temu kto je wymyślił :612: a po ukochanych --> :699: praktykach szkoła w weekend więc luzu nie ma ... cóż takie życie :ico_noniewiem: Jak ja pogodze to wszytsko nie mam pojęcia...no i jeszcze chałupa na głowie i dziecko ....no i mąż. ..hihi

Lece...buziaki

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 lis 2007, 21:04

hej! Ja tylko tak na chwilkę, uciekam zaraz na m jak miłość :-D potem zajrzę
karolas śliczną czapunie ma Amleka i jak słodko w niej wyglada :ico_brawa_01:

kurcze co włacze TV to gadają o sepsie, mam stracha normalnie bo w LEsznie w szpitalu wykryli u jakiegoś dziecka a to szpital który jest nawet blisko mnie i kiedyś tam byłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 lis 2007, 21:43

DOROTA.M. no ja tez sie boje sepsy bo w zeszłym roku w Poznaniu kilka przypadków wykryli i zle sie skonczyło i w ogóle moje dzieci tak łapią wszystko więc az strach z domu wyjsc zeby czegos zlego nie załapały ja jestem przerazona Ci powiem i zaczynam myslec nad zaszczepieniem kacpiego na pneumokoki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dziekuje za miłe słowa dla Amelci ;), no mi sie tez ta czapucha podobała bardzo i w srodku taka gruba własnie cieplusia jest no to teraz i kacpi ma ciepło i Melcia tylko jeszcze ja sobie musze kupic czpae cieplusią jakąs nowa bo moja ma juz chyba ze 3-4 latka taki orzeszek hi hi hi ;)
MALGOSIU no to wielkie, ogromniaste brawa za zdany egzaminek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymaj sie tam dzielnie jeszcze trochę nauki i bedzie po wszystkim spoko dasz rade silna jestes dziołcha hi hi hi, trzymaj sie i uwazaj na siebie :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości