Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 19:59

Antoś tez już marudny jak nie wiem co.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 lis 2007, 20:32

no i tak jak myslalam, wykapalam Asie i jus spi od 19:00, ciekawa jestem jak minie dzisiejsza nocka.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 lis 2007, 20:35

A malwinka właśnie się wykąpała i dalej szaleje .... ale z jakąś godzinę temu dałam jej "końską" dawke melisedu - może złami e ją spanie .... no nie wiem juz sama ...

[ Dodano: 2007-11-20, 19:39 ]
Dzis Malwinka dała pokaz jak umie spinać się po wszystkim ... chodziła juz po stole :ico_szoking: ...i wyszła u kacpra w pokoju na szafkę :ico_szoking: ... spinała sie jak po drabinie - dodam że to bardzo wysoka szfka ... :ico_szoking: .... szkoda że ładuję akumulatorki do aparatu ... inaczej nagrałabym ja .... :ico_nienie: o nie nie córcia :ico_nienie: tak nie wolno .... no ale tak to jest jak sie ma "kobietę kota" w domu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-20, 19:46 ]
Wogóle to Niuńka puszcza mi od czasu "wizyty"u nas w domu wirusa grypy żołądkowej ogromne bąki ... i widze że ma wzdęcia ... może jeszcze pobolewa ja brzuszek ... i raczej w ciągu dniaa gdy się rusza bąki ładnie schodzą natomiast dużo gorzej jest w nocy ... i myślę że dlatego tak preraźliwie płacze w nocy i ma takie dłuższe przerwy w spaniu ... - Kupiłam jej hetbatke bobovita - na lekki brzuszeki daję espitikon - zobaczymy co się będzie działo dzisiejszej nocy ....

No i Wielkie Dzięki za pochwały mojej nocnej dłubaniny - kalendarza ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 22:22

cześć czołem wieczorem :ico_oczko:
Basia to wcześnie, ale Antoś też dzisiaj szybko zasnął, jak narazie nie kaszle, podłozyyłam mu pd łówkę dużą "wysoką" poduchę to bedzie mu lepiej oddychać i może nie będzie tak kasłał...wiecie co jak On tak w nocy kasłał to tak jakbym mnie ktoś w serducho nożem dzgnał .... :ico_placzek:

Aginka no to masz aentkę w domciu, :ico_haha_01:
dobrze że zakupiłas tę herbatkę może pomoże i nie będzie Ją brzuszek boleć...
a jak postępy "smokowe"?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lis 2007, 22:43

Dobry wieczor..
Ja tylko na chwilke bo dzisiaj jest nie moj dzien.. :ico_placzek:
Moja mala Nicole spala tylko niecala godzinke i za nic w swiecie niechciala spac drugi raz.. :ico_noniewiem: Byla dzisiaj taka marudna ze plakalam razem z nia :ico_placzek: :ico_olaboga: No ale jutro bedzie lepiej :ico_oczko: Mala zasnela juz dzisiaj o 20 45 wiec szybko ale co sie dziwic jak wzielysmy ladnie obie prysznic i po kolacjii szybko bajeczka na dobranoc i herbatka i nawet mnie nie potrzebowala tylko na bok sie obrocila i juz chrapala :ico_szoking: :ico_oczko: No mialam sie wykapac w polodnie ale nie zdazylam bo mala sie obudzila..
Ja tez sie czuje ostatnio jakos malo potrzebna mojej Nicole.. ona teraz bawi sie ze wszystkimi do wszystkich idzie a jak sie cieszy jak jej tatus z pracy przyjdzie to juz wtedy zapomina o mnie :ico_oczko: tylko tata sie liczy.. wsyzstko sie jakos zmienia.. i juz mnie przestala szukac jak na chwilke jej znikne z oczu.. :ico_sorki: moze robi sie samodzielna.. oj niewiem sama..
Zycze wam milej nocki i dobranoc wybaczacie mi dzisiaj ale musze odreagowac i isc spac.. paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 22:49

Kristi, oj coś mi się wydaję że troch ę martwisz się tym że Nicolcia Cie juz tak nie szuka.nie martw się pomysl sobie że będziesz miała teraz więcej swobody no i moze jak pojedziesz na porodówkę to problem się sam rozwiąże i Nicolka nie będzie płakać :ico_oczko:
Wypocznij Ty nasza ciężaróweczko :ico_oczko:

A moje chłopaki śpią... :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lis 2007, 08:23

Dzien dobry z ranca :ico_oczko:
Dzisiaj mam juz lepszy humor.. wczoraj to mialam jakis taki nijaki ale dzisiaj juz jest ok :-D
No i sie w miare wyspalam.. wstawalam w nocy do malej 2 razy ale nie bylo tak zle :ico_oczko: mala moja jeszcze sobie spi ale za niedlugo by musiala sie obudzic bo do lekarza dzisiaj ide i malutka oczywiscie idzie ze mna :ico_oczko:
Teraz musze szybko isc sie umyc i ubrac a pozniej sniadanko Nicolince zrobic i reszta zrobie jak sie mala obudzi :ico_oczko:
U nas ta sama pogoda co zawsze.. jest mrozno ale narazie bez slonca :ico_oczko: moze jeszcze wyjdzie :ico_oczko: trzeba sie cieplo poubierac i pojdziemy :ico_haha_02:

Maggie nie ze sie martwie tym ze mnie Nicole nie szuka tylko jestem zdziwiona tym ze tak szybko mala sie juz powoli usamodzielnia ona wie ze ma mame i pobawi sie z kazdym i wogule teraz sie taka towarzyska zrobila ze nawet jak tesciu przyjdzie to sie z nim pobawi :ico_oczko: co wczesniej nie bylo o tym mowy :ico_oczko: No dziecko mi sie zmienia :ico_haha_02: ale dokladnie powoli zaczynam widziec w tym dobre strony bo moze lzej zniesie rozstanie ze mna chwilowe.. oh co ma byc to bedzie :ico_oczko:

Ale tak ogulnie to niemoge narzekac na malutka,jest zywa i pokazuje mi juz swoj charakterek :ico_oczko: wczoraj specjalnie na moich oczach pila herbatke a pozniej specjalnie ja wylewala z butelki na dywan :-D a jak jej wzielam ta butelek z herbatka to tak plakala az siew jej lzy laly no taka mala a taka madralinka sprawdza jak daleko moze pojsc..,. A jak znowu po jakims czasie dalam jej ta herbatke to znowu zrobila to samo!! :ico_olaboga: i badz tu madry .. ja mowie malej ze nie wolno a ona w placz i :ico_szoking: w koncu ustapila i zajela sie czyms innym :ico_oczko: Ale to wczoraj miala taki dzien marudny i brzydki bo malo spala i byla nie za bardzo wyspana :ico_oczko:
Milego dzionka Baboski ja spadam sie szykowac do lekarza bo sie spoznie a mam na 8 30 tam byc.. ale znajac mnie to napewno sie spoznie :ico_oczko: :-D Buziaki do potem paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 lis 2007, 10:18

Dzien dobry dziewczynki!

U nas nocka nie nalezala do udanych. Asia cala noc poplakiwala i tak co 5 - 10 min. :ico_olaboga: , zauwazylam, ze ciezko sie jej oddycha, tak jakby miala zatkany nosek, i przez to tak zle spi, a jak ja karmilam mlekiem na spaniu, to po raz pierwszy wypuszczala mi butelke po kilka razy zeby zlapac powietrze buzia :ico_szoking: :ico_noniewiem: ; nie ma katarku (tak mi sie wydaje), ale nie daje sobie nocka wyczycsic (paleczkami do uszu), i nie wiem czy nie bede zmuszona kupic dzisiaj gruszki :ico_noniewiem: , nigdy jej nie urzywalam, bo nie bylo takiej potrzeby, no ale jak widze jak sie meczy zwlaczsza w nocy, a nie da sobie noska wyczyscic, to chyba nie mam innego wyjscia...

Maggie, jak tam nocka minela? Jak Antos?? Przeszlo mu chociaz troszke??
Biedni jestescie obydwoje :ico_pocieszyciel:

Kristi, trzymam kciuki za wizyte u lekarza, i czakamy na wiesci!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lis 2007, 12:49

I ja juz jestem spowrotem :ico_oczko:
Bylam u lekarza ale tylko oddalam krew i zrobilam sobie termin na poniedzialek omowie z lekarzem wyniki krwi i dopiero w poniedzialek bede miala robiony ten test na cukier :ico_olaboga: Mialam dzisiaj miec robiony tak mi sie wydawalo ale za duzo ludzi bylo i w poniedzialek na spokojnie mi go zrobia :ico_oczko: tez moze byc i nawet to lepiej bo ja poszlam bez jedzenia bo oddalam krew do kontroli a przy tym tescie na cukier to musze byc po sniadaniu :ico_oczko: Juz zapomnialam jak mi robili taki sam tesc jak bylam z Nicole w ciazy :ico_oczko:
U nas sie ladna pogoda zrobila :ico_brawa_01: snieg topnieje i jest sloneczko i niema mrozu :ico_brawa_01: a moja Nicolinka to sobie teraz spi.. ciekawe ile bedzie spac. obudzila sie dzisiaj o 7 40 wiec do lekarza malutko sie spoznilam :ico_oczko: no i teraz znowu zasnela przed chwilka.. mam nadzieje ze odsypia wczoraj.. i ze pospi no zobaczymy :ico_oczko: :ico_haha_02:
A ja dzisiaj sie chyba troche poleniuchuje :ico_oczko: musze tylko odkurzyc,obiad od wczoraj jest takze nic nie robie dzisiaj wiecej :ico_oczko: Musze sie oszczedzac :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lis 2007, 16:11

cześć dziewczynki.

Nocka taka sobie :ico_noniewiem:

Ostatnio mój Antoś wprowdził do swojego słownika sło "o boliga" to ostatnio najczęściej uzywane słowa od razu obok Jaś (kumpel Antosia)
i oznacza "OLABOGA" ( :ico_olaboga: )
Antoś przy tym łapie się za glowę i pokręca raz w prawo, raz w lewo.
Ostatnio bardzo przejął się pewnym obrazkiem w książce jak pies pogryzł pana (złodzieja), który uciekał z workiem przez płot , tłumaczyłam mu o co chodzi, i bardzo się tym przej ał i teraz jak ogląda tęz książkę, to zawsze woła "o boliga" :-D

Basiu no myslę że lepiej z Antosiem, mniej kaszle i katar też jakby znikał...tfu tfu odpukać. Wczoraj zrobilam mu nową dawkę syropu z cebuli, ale dodałam jeszcze czosnku...szczypało Go w języczek ale pomogło...jednak czosnek jest niezawodny :-D
Kristi pisze:Musze sie oszczedzac :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

wreszcie gadasz jak kobieta ciężarna :one: :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości