Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lis 2007, 22:05

Dorota, Madzia, na zdjęciu po prostu dół nie widać, uwiercie, jestem gruba :ico_olaboga:

Hekkate, wiesz z tymi ząbkami to taka paranoja jest, cały czas sprawdzam, ale u mnie to bardzo późno wyszedł, już kiedyś pisałam, ale to raczej nie o czym nie świadczy.

Karolas, śliczna czapeczka, ale fajna dziewczynka :-D :ico_brawa_01:

Olala To jest okropnie, tym pedofila to trzeba... nie będę przeklinać. Jejku, kiedyś takiego nie było chyba, jaki ten świat robi się zboczony.

Wiecie , w zerówce mieliśmy takiego nauczyciela z plastyki, i nas, dziewczynek „obmacywał”, ale każda bala się powiedzieć rodzicom,
Żałuje ze tego nie zrobiłam, tez się bałam, przecież byłam dzieckiem, a teraz myślę ile dzieci on skrzywdził. Niestety, albo na szczęście, on już nie żyje.

Małgosiu, gratuluje zdanego egzaminu

A cos nas znowu mało, gdzie się podziewaliście się. Lutówki....

a wogóle ja mam dola, taką wojnę mamy z bylym :ico_olaboga: nawet na taką odleglość. Kurwicy dostane :ico_placzek: jeszcze ta obrona, ja nie zdam, mówie wam, dla mnie najgorsze tak odpowiadac przed kims, na karteczce by napisalam, ale tak ze strachu slowa zadnego nie powiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

20 lis 2007, 22:19

Witajcie!!

My też należymy jeszcze do klubu bezzębnych bobasków hihihi!!!
Jejku doczekać to ja się też już nie mogę, każdy sygnał marudzenia odbieram jako te ząbkowanie a tu ciszaaaaa!!!

Małgorzatka
Brawa i jeszcze raz brawa za zdany egzaminek!!
P.S. Ale Cię w tej szkole zawalili obowiązkami :ico_olaboga: Pewnie jest ci ciężko - w domku Wojtuś, mąż no i kruszynka w brzusiu.. Ale musisz przez to przejść aby mieć potem luz :ico_haha_02: Twoje dzieciątka na pewno będą potem dumne z mamusi!!
A teraz z innej beczki.. Wiesz co o ile pamiętam to Ty Małgosiu kiedyś pisałaś że spraktykowałaś pieluszki Tescowe ( w fioletowym opakowaniu)?? I wiesz co ja ostatnio też je wypróbowałam i jestem super zadowolona dzięki Tobie :ico_brawa_01: One są naprawdę super: rozciągliwe, chłonne, mięciutkie, no i ładne aplikacje mają i nie są drogie!!! Dzięki kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Karolas
Hehe wiesz co ja nie mogę z tymi czapeczkami :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: W tamtym tygodniu właśnie zamówiliśmy tą z H&M (w tamten poniedziałek) a tu w weekend przyjechała moja mamcia czyli babcia Milenki i wiesz co?? Przywiozła jej BARDZO PODOBNĄ czapusię do tej jaką ma Melcia :ico_haha_02: Też baaardzo ciepluchna właśnie z takim futerkim w środku, też na zewnątrz w różowo białe paseczki, też z aplikacją (serduszka i kwiatki wyszywane) i na czubku ma 2 bąbelki (jeden bladoróżowy, drugi ciemnoróżowy) i sznureczki!! Ta aplikacja u nas jest z lewej strony a u Was na środeczku, ale mówię Ci że to na bank ta sama seria!! Dosłownie aż się sama do siebie uśmiechnęłam z radości jak weszłam na tik-taka jak zobaczyłam Twoje zdjęcia :ico_haha_02: No i do kompletu też mamy szaliczek ale bialutki no i rękawiczki. Tyle że na Milenkę jeszcze troszkę przydużawa więc przyda się na potem hihihi.

Hekkate
Super że wpadłaś do nas, pisz kiedy tylko masz chwilę!! Gratuluję ząbków Danielkowi :ico_haha_02: Hihih ja też mam czas dla siebie - gdy śpię :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-20, 21:22 ]
lulu
Nie przejmuj się tak, nie panikuj, obronę na pewno zdasz, to nie jest niż aż tak strasznego, spokojnie a wszystko będzie dobrze!! :ico_haha_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-20, 21:30 ]
Lutówki
Wiecie co - tak sobie ostatnio uświadomiłam że ten wątek to po trochę zapisująca się historia życia naszych dzieciątek!! Niektórych od samiuśkiego początku jak jeszcze były w brzusiu mamusi, innych już od momentu urodzenia!!
Bo praktycznie każda strona opisuje radości, postępy, zmartwienia naszych bobasków jak i nasze odczucia jako matek. To coś wspanialego bo pewnie wszystkiego co dotyczy własnych dzieci nie spamiętamy a tu zawsze możemy zerknąć, przeczytać jak to było wcześniej!! Hihi ciekawe co np. będzie za kilka latek gdy będziemy tak pisały a potem wracały do początkowych stron i przpypominały sobie!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pokłony dla tych którzy wymyślili to forum hihih!!

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

20 lis 2007, 22:31

Witam wieczorkiem

Spóźnione ale szczere życzenia dla kochanych maluszków Filipka Magdalenki Piotrusia Ninusi i Gabrysi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Karolas
Gratulacje dla Amelci spryciula malutka już biega.Filmik świetny
Czapeczka słodziutka fajnie że z szaliczkiem i rękawiczkami

Dorotko
Ciesze sie że wszystko już ok ze zdrówkiem dbaj o siebie

Lulu
Foteczki śliczne Filipek przystojniak że hoho

Małgosiu
Gratulacje zdanego egzaminu troche dużo tych zajęć ale dasz rade trzymam kciuki

Moja Oliwia troche mnie rozpieściła bo przeważnie ładnie w nocy spała a ostatnio coś grymasi obudzi sie i potrafi płakać i sama nie wie czego chce robi też rzadsze kupki ale nie myśle o ząbkach bo to wyczekiwanie już mnie denerwuje bo cokolwiek jej jest to znaczy grymasi lub nie je albo kupka wygląda inaczej to myślę że to ząbki a tu guzik jak nie było tak nie ma

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lis 2007, 23:49

No wychodzi nas dużo "bezzebnych"

Ania dziękuje za zyczenia i komplemencik :ico_haha_02:

Kajunia :ico_haha_02: nie wiem, nie moge się stresować, jak nie zdam to glupio bede sie czula.
No zgadzam sie, fajny u nas wątek, tak by kiedys usiąć i przeczytac wszystko, ale skąd na to czas? Która to lutówka miala zamiar przeczytac wszystko? czy sie udalo? Mysle co bedzie z naszym watkiem, kiedy roczek skonczymy, przeniosą nas na inny watek, a ten zamkną :ico_placzek: musimy zdążyc chociaz 1000 stron zrobic :ico_haha_01:

A wiecie jak w szkole mi zrobily? nie zdążylam być na obrone w terminie w czerwcu-lipcu, bo wtedy mialam rozwód i nie do tego mi bylo,
no to przeciagneli mi az do konca listopada, chociaz prace juz bardzo dawno oddalam.
O co im chodzi, bo za te wszystkie miesiące musialam zaplacic. 300zl. co miesiąc :ico_zly: nie zła sumka się uzbierala, jakie by sobie wakacje moglam zafundowac :ico_noniewiem:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

21 lis 2007, 10:20

Hejka
Poranna :ico_kawa: wskazana. Wczoraj znów impreza tym razem pracownicza, ale był ubaw :ico_brawa_01: Dzisiaj trochę świat się kiwa..ale to już ostatnia impreza do Sylwestra. Także teraz wracam do codziennych obowiązków i będę nadganiać sprzątanie, prasowanie itp.

My także dopisujemy się do bezzębnych Maluszków

Małgorzatka pisze:a tylko ekspresowo ... Informuje, że egzamin zaliczony
Gratulacje :ico_brawa_01:

lulu81 pisze:wogóle ja mam dola, taką wojnę mamy z bylym :ico_olaboga: nawet na taką odleglość. Kurwicy dostane :ico_placzek: jeszcze ta obrona, ja nie zdam

Głowa do góry na pewno będzie wszystko dobrze. Moja rada - nie powtarzać wszystkiego do ostatniego momentu, wrzucić na luz i odetchnąć przed samą obroną. U mnie zadziałało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 lis 2007, 10:26

lulu81, ale ci szkola urzadzila! ja mysle ze to juz po zlosci kurcze specjalnie zeby sobie kaske zarobic, a ludzie musza placic! to nie mogli ci wczesniejszy termin wystawic, przeciez to nie ciezko jedna obrone przesluchac, zreszta jak juz nawet nie w lipcu to mogli przeciez w pazdzierniku! dobrze chociaz ze cie na przyszly rok nie rzucili!

olala :ico_olaboga: co to sie dzieje, pedofilia byla zawsze tylko tak o niej wiadomo nie bylo, dzieci sie baly powiedziec a teraz w erze internetu i tv przynajmniej sie o tym slyszy, ale az straszne to na jakie pomysly moga wpasc takie pedofile!! az mi sie zygac od tego chce...za preproszenienim...bleee jak bym dorwala tylko takiego :ico_zly: :ico_zly:


qunick, hiihihi ten teledysk swietny byl , a wiesz ze juz go kiedys slyszalam, i to calkiem czesto chyba bo zaczelam spiewac jak ogladalam hihihiih ale to w czasach dziecinstwa chyba bylo hihiihih twarzyczki twojej dokladnie nie widac, za to widac burze wlosow i ciuchy :-D nie moge uwierzyc ze taka moda kiedys byla, sama jak bylam w szkole ubieralam sie tak, i jeszcze pamietam sukienki mojej mamy z lat 80 takie wrzozaste, jaskrawe, z falbanami

dorota no widze ze cie niecierpliwosc juz bierze hihihiih, a to moze sama zaplanuj wycieczke, i jak mezus przyjedzie bedzie juz wszystko gotowe zarezerwowane, wiesz ile przyjemnosci wyciagniesz z tego?? hihihi albo poczytaj broszurki z informacjami turystycznymi, gdzie ewentualnie moglibyscie sie wybrac, co tam juz na miejscu mozna robic itp. ja to totalnie dzika jestem jesli chodzi o broszurki i pod lozkiem mam pare kubelkow z broszurkami hihihi nigdy do nich nie zagladam ale nikt ich wyrzucic nie moze, bo a noz widelec sie przydadza hihihih a juz takie turystyczne to calkiem, nic tylko przyjemnosc sobie poogladac hihihi

dziewczyny ide dzis do miasta kupic prezent na urodziny dla brata, on ma 10 grudnia a ja mam 22 hihihi smieszna data, calkiem przed swietami, a najsmieszniejsze ze zawsze Mamcia moja wyprawiala urodiznki na jego i mlodszego brata urodzinki ( obydwoje maja 10-go mimo ze 4 lata roznicy hiihih ) a mi mowili ze 22 bede miala swoje, i oczywiscie nigdy ani torciku ani nic nie mialam..... :ico_placzek:
pierwszy moj torcik i zdmuchiwane swieczki na 18 urodziny, drugi torcik na 19 a wzeszlym roku nie mialam tez...tak glupio sie zawsze czulam, bo rodiznka przychodzila z prezentami dla braci a mi to jak wyrzutkowi, bo niby ja mam 22-go wrrr nienawidze tej daty! wiadomo nie tylko o prezenty chodzi, ale mi najbardziej chodizlo o tego torcika i sto lat...echhhh moze w tym roku sie uda :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 lis 2007, 10:39

WITAM W TEN MROZNY PORANEK
LULUnie martw sie na zapas kochana jak nie bedziesz zle myslec tylko sie nastawisz pozytywnie i na luzaku podejdziesz dos prawy to wszystko pojdzie gładko zobaczysz ;). ja zawsze przed kazdą klasowka w szkole podstawowej sie bardzo stresowałam ale to dlatego ze nacisk rodzicow mialam duzy i zawsze sie bałam a jak poszłam do liceum było podobnie do czasu az swojego meza nie poznałam obecnego hi hi hi. To on mnie nauczył większego luzu i lekkiego podejscia do sprawy. Pozniej klasowki wypadały mi lepiej bo sie mniej stresowałam . A w policealnej to juz na mega luzie zdawałąm i pisemne i ustne co dla mnie było męką zdawać ustne naprawdę. Ja na maturze mialam z Jezyka polskiego cos tam o ksiązce"dżuma" no i bardzo dokladnie ją przeczytałm kilka razy bo mi sie podobała praktycznie wiedziałm co jest na jakiej stronce a na maturze buum czarna dziura i z nerwow nic nie pamietałam az nauczycielka i dyrektorka sie mi zapytały czy ty dziecko oby napewno ta lekturę przeczytałaś? hi hi hihi no to mnie taki szął ogarnał bo oczywiscie przeczytałam ją nie raz tylko chyba ze 3 więc momentlanie mi sie wszystko przypomniało i zaczęłam nawet im tam sypać cytatami jak z rekawa mi sie sypały hahahahahahahahaha. Jakąs blokade mam przed ustnymi i przez to moja maturka nie wypadła najlepiej ale wazne ze zdana ufff
Tak więc mowie ci nie stresuj sie podejdz do tego tak: no co jak nie zdasz to swiat sie nie zawali to sobie podejdziesz jeszcze raz i tyle ;) od tego juz nie zalezy twoje zycie az tak ze np. jak sie nie zdało do szkoły to byłby problem a teraz to juz wiesz, naprawdę podejdz na luzie co ma byc to bedzie ja tak uwazam :)
KAJUNIA25 ale numer z tą czapeczka faktycznie hi hi hi. No widzisz ja tez mialm isc do H&M ale ze wczoraj mi sie ta spodobała to juz nie ide. I tez były takie jak mowisz z dwoma pomponikami i ta aplikacja była z boczku bardziej ale własnie tamta była Melci za duza i tą wybrałam. I takie cykinki są swiecące troche na tym kwiatku co nie?
Sliczne nasze gwiazdki maja czapusie choc jeszcze twojej nie widziałam ale juz wiem o jakiej mowisz bo było ich faktycznie sporo ;)
ANIA0807 wiesz co ja ci powiem ze kolezanek dzieci np. długo miały luzne kupki chyba z 3 miesiące nawet na zielono je robiły i dopiero po 3 miesiącach im sie ząbki przepiły. takze nic im nie było były zdowe i jak ząbek wyszedł wszystko wróciło do normy. Takze cie pocieszam ze to faktycznie moze byc od ząbkow choc zanim on wyjdzie to moze jeszcze potrawac hi hi hi. Amelka np. zauwazyłam ze jak zabkuje teraz to jej sie slinka ostrzejsza zrobiła i ma strasznie obszczypana brudkę, bo wczesniej tez sie slinila ale nie miała nic na brodce a teraz dolina ma brzydka taka szorstką tą bródke ale to nic wiem ze zejdzie to bo jak pierwszy ząbek sie przebił to zeszło pozniej hi hi hi ;) takze zycze cierpliwosci kochaniutka.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 lis 2007, 10:39

MamciaKochana, mam nadzieje ze nie myslisz ze ja tam na piechote byłam :ico_olaboga: ja wtedy sie ubierałam tak wiecej jak metalówa i nigdy nie nisiłam takich ubranek :ico_szoking: Siedze sobie kulturalnie na koniu i jestem w bryczesach! A my Ci na pewno torcika postawimy! :ico_tort:

lulus trzymam kciuki! Nie zakładaj ze nie zdasz podejdz do tego z wiekszym dystansem! A jaki miałas temat pracy?

[ Dodano: 2007-11-21, 09:40 ]
Karolas wysłałysmy posta dokładnie w tym samym czasie! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 10:04 ]
Eva gdzies Ty? Odwiedziłam Wasze blogaski i mi sie przypomniało ze miałas robic te zdjecia do reklamy! I co robiłas?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

21 lis 2007, 11:08

Witamy! Rówznież u nas zimno, wprost mroźno, na dworze - 4st
lulu dasz radę, zobaczysz to tylko stres, trzymam za ciebie kciuki :-)
Ja też często gęsto dostaję doliny, nie wiem przeważnie wieczorami jak już mi sił brakuje, a jestem sama w domu i tak sobie myśle, że rodzice w pracy, mąż w pracy lub u teściów i ci to mają dobrze...hyh :ico_puknij: głupek ze mnie, ale czasami im zazdroszczę takiej no wiecie "wolności". na szczęście po krótkiej chwili znowu ciesze sie "macierzyństwem" :ico_haha_02:
karolas no właśnie ja też myśle aby Agatke zaszczepić, te szczepionki są chyba drogie prawda? Ale coraz więcej umiera dzieci, ponoć wszystko zaczyna się od zapalenia krtani, niewyleczona powoduje sepse... Leszno to maisto które często odwiedzam, leży z 25km ode mnie, no itrafił tam chłopczyk trzy letni z objawami grypy, okazało się że to sepsa....no i dyrektor dla bezpieczeństwa postanowił zamnkąć oddział dziecięcy... wczoraj słyszałam, że gdzieś ktoś zmarł na sepsę, normalnie ciarki mi przechodzą...jak o tym myślę.
Ja Ci dam znać o której wpadnę, chyba masz wolny poniedziałek? Bo to raczej będzie w poniedziałek, chociaz nie obiecuje, lepiej potwierdzę jeszcze dzień przed :-)
mamcia a podasz mi link, no wiesz do tej strony co nam przed wyjazdem pokazywałaś ten hotel.. :ico_oczko: Wybacz ze tak cię bombarduję ciągle newsami o tym moim wyjeździe, ale wiesz jak to jest hyh zwłaszcza jak siedze teraz ciągle w domu, oszaleć można...

Dziewczyny jak mi krzyż nawala, czasami mam wrażenie że jak ukucne lub chwytam Agatkę na ręcę to albo nie wstanę albo nie dam rady jej podnieść.... uff masażu!!!!

[ Dodano: 2007-11-21, 10:14 ]
no nic trochę posprzątać, a potem no nie wiem mam nadzieję, że Agatka dłużej podrzemie to zdąże :ico_prasowanko: i :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

21 lis 2007, 11:27

Lulu nie mysl tak masz sobie mówic cały czas ze sie obronisz to pomaga .Co do byłego męża to współczuje.U nas tez zaczyna sie dziac nie fajnie a najgorsze jest to ze znamy sie 7 lat i dopiero po slubie sie tak zmienił (zreszta jego rodzina tez sie zmieniła )Czas pokaze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości