Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lis 2007, 14:01

Madziorka dziekuje w imieniu mijej Kasi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Kurczella fajnie macie w tej Anglii,non stop cos sie dzieje ,widac ,że rutyna Was tam nie zabija :-D :-D :-D Zdjecie Leosia piekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To u Was jest taka ładna jesień???????? U mnie w Stalowej pomalutku snieg zaczyna topnieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: z czego moja Kasia baaardzo niezadowolona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Prawdopodobnie w niedziele ma być juz ponad 11 stopni :-D :-D
Madziorka ,ale jak Ty przyjedziesz do Polski ,to kto tak będzie tutaj pisał ?! :ico_placzek: :ico_placzek:
Monika ,puk,puk-odezwij się ! :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 14:14

dora ja mam w polsce necik.. napewno bede zagladac
no tak u nas jeszcze jesien... hihi

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lis 2007, 14:23

jestem jestem... podczytuje was troche, ale u mnie bez nowosci...w piatek ide z wiktorkiem do takiego jakby przedszkola... po niedzieli przyjezdza do nas tesc... jest szansa ze juz na swieta sie przeprowadzimy... zmykam teraz troche na dwor, bo wreszcie nie pada( deszcz) i nawet sloneczko wyjrzalo... musze troche wymeczyc wiktorka, bo chce go po poludniu polozyc spac... to i ja troche poleze bo jestem dzisiaj do d... :ico_oczko:
dookola dzieci znajomych chore... tylko u nas na razie spokoj :ico_oczko: i cale szczescie :ico_sorki: zycze milego dnia :)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lis 2007, 09:17

Madziorka ,gwarantuję ,że raczej cięzko Ci bedzie zaglądnąć ,bo Ci nie dadzą :-D :-D Jakos wytrzymamy ten miesiąc bez Ciebie.Najwazniejsze ,żebyś Ty z rodzinką dobrze sie bawiła i dobrze wykorzystała ten czas na rozpieszczanie Leosia przez ciotki ,bacie ,dziadków i wujków :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
Monika to zdrówka ,zdrówka Wam zyczę.Chociaż ciąża to taki stan ,że sie nic nie chce :ico_noniewiem: .Ja pamietam jak byłam z Bartoszem w ciąży ,cały dzień i noc bym tylko spała i nic nie robiła....i jadła... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Monika ,a co to za przedszkola?Kurcze czego u nas w Polsce takich nie ma...?!!!Mysleliście juz nad imionami?Wiktor jak i Leoś -piękne imiona :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lis 2007, 09:46

:-) witajcie
Dora, dzieki za zyczonka...zdrowko w miare ok, tylko cierpliwosci mi potrzeba do mojego lobuziaka :ico_oczko:
co do tego spania, to masz racje...caly czas jestem spiaca ( nic mi sie nie chce)...ale na szczescie nie mam ogromnej ochoty na jedzenie :ico_sorki: ( chociaz dzisiaj w nocy obudzilam sie glodna :ico_szoking: , lezalam tak z pol godziny, dopoki mi nie przeszlo... ale nie poszlam palaszowac lodowki :-D )-musze sie troche pilnowac... jak urodzilam wiktorka to prawie dwa lata dochodzilam do siebie :ico_szoking:
a "przedszkole"... to take miejsce, gdzie przychodza mamusie z dzieciaczkami... niestety tylko 2-3 razy w miesiacu ... na duzej sali sa fotele...mamusie zostaja, patrza jak dzieci sie bawia, rozmawiaja... sa dwie panie prowadzace spotkania... ja wybralam takie centrum, bo wiktorek jest za maly na zwykle przedszkole... hmm... za maly... po prostu urodzil sie w styczniu 2005r ... jakby byl z grudnia 2004 nawet z konca... to zalapalby sie do normalnego przedzkola :ico_zly: ... od wrzesnia moj niunius idzie juz "legalnie" do szkoly :-D chce uniknac placzu i lametowania dlatego chodze z nim do tej placowki...sa jeszcze inne miejsca gdzie moglabym go teraz zapisac...takie gdzie dziecko sie zostawia na kilka godzin, kiedy ci pasuje, ale niestety w poblizu ich nie ma a z rosnacym brzuszkiem :ico_ciezarowka: troche mi ciezko sie przemieszczac :ico_oczko:

co do imion, dla dziewczynki mamy Alicja... a dla chlopczyka...jeszcze nie :ico_placzek: ciezko nam cokolwiek wybrac, bo maz ma duza rodzine i wszystkie ciekawe imiona sa juz pozajmowane :-D a szulamy takiego imienia, co bedzie brzmiec tak samo w obu jezykach

licze na wasza pomoc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

22 lis 2007, 20:28

oj,rozkręciło się ;) Stalowa ruszyła,ale ja już nie mieszkam w Stalowej;/ szkoda,tęsknię :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lis 2007, 23:25

Lia a gdzie cie wywialo?? hihi

tu nie tylko stalowa wola pisze. ja jestem z jaroslawia, a mieszkam w anglii

dora zapewniam cie ze bede zagladac hehe
nalog to nalog
a poza tym bede miala czas rano po wstaniu jak zawsze badz poznym wieczorem
takze tak latwo sie mnie nie pozbedziecie

a dzis jakas padnieta sie czuje
co [rawda kilkugodzinne lazenie po sklepach to dla mnie norma
ale wzielam prysznic i sennosc mnie jakas ogarnela
hehe
mam juz prezenty dla wszystkich dzieciakow do polski
a jest ich niemalo...
takze jestem happy
jeszcze pare rzeczy i wszystko gotowe
oj ciezko bedzie adasiowi zabrac to wszsytko autem.. ale wyjscia nie ma hehe

do jutra kochane papa

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

22 lis 2007, 23:35

wywiało mnie do Tarnowa,a jak to w nowym miejscu bywa gdy sie nie zna nikogo...;/ech.,
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 00:21

Lia powoli poznasz ludzi
moze poszukaj na jakims forum mam z dzieciaczkami
my tez niedlugo planujemy przeprowadzke do innego miasta i juz dzialam na tamtejszym forum i zapoznaje mamusie hehe

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 08:33

Lia witaj ponownie i pisz ,pisz jak najwięcej i najczęściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale Tarnów niedaleko Stalowej Woli :-) A dlaczego Cie ,aż tam wywiało,tam poznałaś męża?
Oczywiście jak będziesz tutaj to zapraszam do mnie na kawusię :-) :-) Śliczne masz dzieci ,a w jakim wieku?Widzę ,że 2 dziewczynki i chłopczyk :-) :-)
Oj Madziorka ,maniaczko zakupów :588: :ico_oczko: A gdzie się wyprowadzacie ,a le też chyba w Anglii?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość