lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lis 2007, 16:21

Fela dzieki pocieszylas mnie z ta butelka :-D dalam mu o 12 i wypil :ico_brawa_01: moze nie bedzie tak zle :ico_oczko: ja sie czuje tak sobie,ale nie ma innego wyjscia :ico_noniewiem:

Jasnie Pania czemu czerwcowkom nie wkleisz? fajne zdjatka ,pochwal sie :-D

[ Dodano: 2007-11-21, 15:21 ]
dla Gabi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Urszula34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2007, 14:37

21 lis 2007, 16:24

fela pisze:mialam szukac pracy jak on w zlobku albo jakis kurs zrobic ale jak on nie jest zadowolony to jakos tak nie moge ze go na sile tam wypycham,moze powinnien jeszcze troche dorosnac.jak myslicie???

Fela a ile ty juz go tam wysylasz? Podobno 2 tyg to jest taki czas na oswojenie. A ty chyba juz masz ponad. A nie mozesz chodzic na takie spotkania co Maggie i Julie chodzily? Matki z dzieckiem? Bo jak on ciagle placze to chyba nie ma co go tak zrazac moze za rok sprobujesz.

[ Dodano: 2007-11-21 ]
Gabi :ico_tort: :ico_tort: przede wszystkim duzo zdrowka ci zycze

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

21 lis 2007, 16:41

martuchafrost franio na tych zdjeciach to sama slodycz ,naprawde uroczy! :ico_brawa_01:
jasnie pani luska przesliczna prawdziwa mala ksiezniczka! :ico_brawa_01:
jaszcze raz buziaki dla gabi :ico_buziaczki_big: z okazji jej miesiecznicy

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 lis 2007, 17:30

gosia my chodzimy na play group dwa razy w tygodniu.
a do zlobka juz chodzi z 3 tydz tylko konrad chodzi na dwa dni po pol dnia od 1 do 6.moze jakby czesciej chodzil to by sie szybciej przyzwyczail.... opiekunka mi dzisiaj powiedziala ze konrad juz lepiej ze widac poprawe,wiesz ja go nie widze jak on tam sie zachowuje.ale dzisiaj cala droge powtarzala ze mama tez ma byc z nimi i juz na sali lzy w oczach i trzymal mnie za reke kurczowo i caly czas pilnowal.jak juz troche sie oswoil, zabawil to wyszlam jak mnie widzial i nie wiem czy plakal bo sie spieszylam bo pod domem czekal na mnie facet do sofy. oj nie jest latwo

lucy no widzisz :ico_brawa_01: dla olivierka.ja to nie zalowalam jak odstawialam od piersi bo mnie to meczylo.mialam taka chwilke zamyslu ale szybko przeszlo :ico_oczko: :ico_wstydzioch: wyrodna matka ,co

gabi kochana duzo zdrowka i duzo pomyslow do psot :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

dziewczyny czekam na wasze opinie ta temat tego dywanu ,fajny czy kiepski??

http://www.therugseller.co.uk/matrix-ru ... 0-25-546-0
chce kupic jakis dywan i nie moge sie zdecydowac,sposrod wszystkich ten jakos tak wpadl mi w oko.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 21:51

heja mamuski

fela
sorki. przeczytalam twoja wiadomosc. ale zapomnialam o tych fotkach, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: te ktore zalaczylam na stronke mozesz sobie sciganac a reszte wysle mailem ok?
rozmiar na fotosiku jest oryg... ale zeby taki zachowac, musisz najpierw otworzyc fotke w maxymalnym wymiarze i wtedy dopiero zapisac. sorki jesli o tym wiesz. ale pisze w razie potrzeby hehe
a dywan mnie sie tez podoba. oryginalny i ladne kolorki hehe

marta no podejrzewalam ze franuc juz dawno nosi tem rozmiar hihi od poczatku byl wiekszy od leosia hehe

mialam byc dzis tylko w tesco.. ale po drodze oczywiscie musialam zahaczyc o kilka sklepow hehe ale na szczescie nic nie kupilam hehe
za to w tesco polazilam sobie jak lubie.. wszedzie
poszlam tam z mysla o ciuszkach
tylko tam moglam kupic kolorowe ladne bodziaki hihi i bluze polarkowata. super jest
o dziwo w nexcie, bootsie nic mnie tak nie ujelo
chcialam ciepla bluze dla leoska i juz i znalazlam hehe
koszule widzialam ladna w nexcie i bootsie i jedna z nich zakupie
na koniec adas po nas przyjechal bo juz ciemna noc nastala hehe
codziennie mnie tak odbiera z roznych shoppingowych punktow w watford
jutro tk max i drugi koniec miasta hehe

marta a ty w jakim stylu ubierasz franka na chrzest i na jaki kolor?

dziewczyny mam pytanko.. czy ktoras z was miala stycznosc z foot spa?
chcemy mamom kupic takie urzadzonko hihi i nie wiemy czy to dziala?


adas wlasnie wykapal leoska.. ja koncze swoja porcje obiadowa-szpinakowa hihi i zmykam na karmienie
a adam do kumpli na mecz hihi
chcial zabrac leosia ale szkoda naszego dzieciaczka na wloczenie po nocacch
niech maly spi sobie , naszym pilkarzon i tam juz nie pomoze. skoro juz swoje wygrali w sobote hihi

fela a ja mysle, ze z czasem kondziu sie przyzwyczai. widac ze jest bardzo z ztoba zzyty i nie odstepuje cie na krok.. ale kazde dziecko jest inne.. sa takie jak kondzio ktore potrzebuja wiecej czasu , albo takie jak oskar ktory przychodzi do przedszkola mowi mamie bye i juz go nie ma. hehe
ja mialam stycznosc z takim jak kondziu i naprawde bylo ciezko. zachowywal sie podobnie. i powiem ci ze po 2 tyg dopiero do mnie podszedl... :ico_szoking:
a zostal sam ze mna jeszcze pozniej
i bawilam go przez 3 lata a i tak mial takie dni ze mama i juz...

ale jak tam teraz porownuje to kondziu jest duzzo smielszy od niego
piotrus o ktorym mowa... nie bawil sie tak od razu z rowiesnikami
a kondziu tak szalal z oskarkiem. ladnie sie razem bawili

musisz dac mu troche czasu
ja bym na twoim miejscu wytrwala
ale pamietaj ze ja nie mam doswiadczenia jako matka
choc wiem ze napewno ci ciezko

powodzenia

i dla ciebie lucy rowniez w butelkowaniu. oby oli szybko zalapal hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 lis 2007, 22:04

Witam z wieczorka :ico_oczko:
Dzieki za komplementa w imieniu Lunetki :-D
Jaka mloda byla dzisiaj grzeczna :ico_olaboga: normalnie Aniołek! swieta sie zrobila po chrzcinach hehe :-D juz sobie lula :ico_oczko:

Marta Frankowe zdjecia superkowe :ico_brawa_01: Luska tez tak latac lubi :-D
fela, zarąbisty ten dywan, mi sie strasznie kolorki spodobaly :ico_oczko:
Dla Gabi :ico_buziaczki_big:
A Zubelek sie pakuje?

fela pisze:jasnie pani a ty masz nowa fryzurke???nie poznalam cie na tym zdjeciu z lusia,myslalam ze to jakas ciotka podobna do ciebie,ale przyjzalam sie i patrze a to dominika.i kolor zmienilas,jaki to???fajnie wygladasz

hehe, ten kolor sie "Matka Natura" nazywa :ico_oczko: ja farbowalam na rudo, ale takimi zmywalnymi saszetkami (bo od normalnych farb mi strasznie wypadaja wlosy)i teraz nie mialam jakos czasu poprawic i wszystko zeszlo :ico_oczko:

madziorka hihi pisze:no nie badz taka.. nie skap czerwcowkom luski -princessy hihi

lucy23 pisze:Jasnie Pania czemu czerwcowkom nie wkleisz?

Od pewniego czasu zauwazylam, ze nie ma najmniejszego sensu udzielac sie na tamtym watku, bo prawie kazdy tam tylko czubek wlasnego nosa widzi. Nawet jak zadasz jakies pytanie, albo problem rzucisz, to nikt ci nie odpowiada, tylko wszystkie o sobie naokraglo. Jak wczoraj napisalam, ze Luska bedzie miala chrzciny to kto to zauwazyl??? Tylko Madziorka :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec myslicie, ze ktos tam sie przejmie brakiem zdjec z chrzcin?

[ Dodano: 2007-11-21, 21:22 ]
Madziorka powinnas zakupic dla Leona-kibica
http://www.allegro.pl/item271910978_bod ... zm_80.html

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lis 2007, 22:24

Fela jaka wyrodna mama ? :ico_puknij: nie kazdy lubi karmic piersia i to jest normalne.ja akurat lubie ,a gdybym nie lubila to by mi bylo teraz o wiele latwiej ....a maly znow zrobil protest,ale ja sie nie poddaje...od wczoraj tyle butelek wylalam,a zjadl 2 he he ale lepsze to ,niz nic...z czasem sie przekona :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 lis 2007, 22:27

dzieki dziewczyny za opinie,juz jestem przekonana do konca i go biore :ico_haha_01: wczoraj pokazalam mamie i bratowej.mama powiedziala ze moze byc :ico_noniewiem: i ze najwazniejsze aby mi sie podobal,bratowa mowi ze ma inny gust i zwatpilam.no ale na was moge zawsze liczyc :-D ale tez czekam na opinie pozostalych dziewczyn.

madzia ty najlepiej z dziewczyn z tt wiesz jak konrad jest zzyty ze mna,bo nas widzialas nie za dlugo ale wystarczylo zeby zauwazyc jak moj synek mocno mnie kocha :ico_oczko: ....tak wiec sama rozumiesz.ale dzisiaj juz sama zauwazylam postep,ze jak przyszlam go odebrac to juz nie mial kwasnej miny z wyzutami czemu mnie zostawilas, tylko normalnie zadowolony podlecial do mnie gotowy do wyjscia.opiekunki mowily ze bylo kilka lez ale juz niby lepiej.najgorsze jest zostawianie,bo potem to juz sie zabawia....jak narzie sie nie poddaje,dzisiejszy dzien dodal mi wiary ze bedzie ok i przywyknie :ico_oczko: :-D

jasnie pani ja to sie tylko na poloni udzielam :ico_oczko: jak tak czujesz ze one tylko o sobie to pewnie po co nadwyrezac sie i wklejac foty.

[ Dodano: 2007-11-21, 21:33 ]
lucyja tez troche mleka zmarnowalam jak przestawialam kondzia,ale wiesz to nowy smak dla niego i musi przyzwyczaic niebieskie podniebienie :ico_oczko: najwazniejsze ze zalapal juz jak ssac z butelki,rob mu mniejsze porcje bo szkoda mleka a jak zacznie zblizac sie koncowi to miej nastepna w pogotwiu gotowa do zlania ciepla woda,bedzie ok.a jak twoje piersi?jak balony pewnie :ico_oczko: :ico_haha_01:
konrad jak mial ponad rok i zmienilam mu mleko z proszkowego na te gotowe w butelce od 1 do 3 lat to tez na poczatku nie bardzo pil ale teraz przywykl i zyc bez mleczka nie moze :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 22:58

jasnie pani nie wydaje mi sie zeby czerwcowki pisaly tylko o sobie... ja tak tego nie odbieram..
wiesz sama nawijam o glupotach i tych swoich nudziarskich zakupach.. i tez niejedna moze nudzic... hihi ale lubie czercowki hihi
uwielbiam czytac posty juli hihi
nie zostawiaj czerwcowek .. pamietaj ze one sa bardziej zaganiane niz polonia.. bo wszystkie maja malutkie dzieci.. a teraz ciezki czas nastal- zabkowanie hehe

fela zobaczysz ze bedzie lepiej.. kondziu powoli pokocha zlobek hehe moze nie tak bardzo jak mame... ale choc na te kilka godzin dziennie hehe

[ Dodano: 2007-11-21, 21:59 ]
jasnie pani a tego bodziaka juz widzialam na allegro. leos napewno bedzie go mial
tatus nie odpusci hehe
juz chce go brac na mistrzoswta
wariat hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lis 2007, 23:06

dzieki Fela.teraz bede robic mniejsze porcje...piersi bolaly,ze ho ho ...i w koncu mu dalam...bede go powoli odstawiac,tak bedzie najlapiej :ico_oczko: troszke cycka i mleczka,az sie przyzwyczaji :ico_oczko: co do dywanu,to bardzo fajny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 22:09 ]
Jasnie Pani zgadzam sie z Madziorka...wszystkie na biegu cos pisza ....takze sie nie przejmuj :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość