Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

21 lis 2007, 15:42

heloł babeczki
Ula ty jak sie juz rozpiszzzzeszzzzz to hooo hoooooo :ico_brawa_01:

co do pieluch to ja uzywam Bella Happy rozm 1 (5-9 kg)

Viola bylam dzis u innej pedaitry i ta kazala mi zrobic badania kału:
posiew na rotawirusy
posiew na adenowirusy
ogolny posiew kału na bakterie
calosc bedzie mniem kosztowac ok 50 zl ale i tak warto
bo te śluzowe kupki a nawet śluzowe ulewanie nie moze tak czesto wystepowac
i pytala sie mnie czy ja nie miewam czasem sensacji żołądkowych (a miewam), bo moglo ona to zlapac ode mnie :ico_placzek:
wiec bede teraz lapac kupsztala do pojemnika i czekac na wyniki :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lis 2007, 15:46

Basiu dużo zdrówka dla TADZIA :ico_buziaczki_big:

może masz w domku tetrisal?, spray bez konserwantów nawilża śluzówkę...
jest wygodniejszy w użyciu niż sól fizjologiczna...a praktycznie to to samo.....

Ula, tak przy zupkach, deserkach....kupki już są takie "normalne" :-D

mnie czeka zakup nowej szafy...właśnie z przesuwanymi drzwiami....
stare szyny -prowadnice przy starej szafie...coś już nie bardzo.... :ico_olaboga:

u mnie dziś słonecznie...wystawiłam dziś Milenę na balkon no i troszkę pospała....
oczywiście od czasu do czas trzeba było bujnąć wózkiem.... :-D

[ Dodano: 2007-11-21, 14:52 ]
Sosim, Milena już nie robi śluzowatych kupek....wczoraj przed kąpielą zrobiła jedną, ale już w miarę "normalną" bez żadnego śluzu...daję jej lakcidofil 2 razy dziennie...
dziś jeszcze wcale nie robiła...

ale masz rację dobrze, że poszłaś do innego pediatry...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 lis 2007, 17:17

WITAM.
Basiu zyczymy duzo zdrowka dla Tadzia i zeby obylo sie bez antybiotyku.
A dla Zosi dobrych wynikow badan :-)
I buziaki dla Kubusia z okazji 4 miesiaca

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 lis 2007, 19:12

hej dziewczynki !!

Zdrowka dla Tadzia !!! !!!! :ico_tort: 100 lat :ico_tort: u nas wszystko dobrze..kubus sie okropnie slini normalnie co raz bluzeczka mokra..raczki hehe cale piesci w buzi ciagle.. a slina to mu na litry leci.. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 18:15 ]
:ico_brawa_01: Ula wypracowanie na 6 z plusem :-) hehe ja takich do szkoly nie robie hihi.. :-D :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 lis 2007, 19:16

Hej hej
Dla Kubusia duza buzka z okazji 4 m-ca
ObrazekObrazek

I duzo zdrowka dla Tadzia :ico_haha_02:
Ula to bardzo milo z Twojej strony chetnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

21 lis 2007, 21:14

Dziewczynki dziekujemy za buzki i zyczonka :-D i zyczymy milej nocki nie przerywanej budzeniami na mleczko :-D po prostu wyspaaaaaaaaaaaaaneeeeeeeeeej nocki :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 lis 2007, 21:34

HELLO laseczki a mój maluch tez ma katarek :ico_placzek: wiec dzisiejsza nocka tez nie przespana pewnie bedzie :ico_noniewiem: na razie ma katarek ale prysłam mu woda morska i oczyszczam nosek apiratorkiem, niby gorączki nie ma ale dałam mu naszelki wypadek inbrufoen w syropku, powinnam sie martwic lub iśc do lekarza czy na razie nie ma takiej potrzeby???????????????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 lis 2007, 22:13

Te katarki moga byc od tych paskudnych kaloryferow :ico_zly: Moja to dzisiaj tez miala pelen nosek.Ula poczekaj do jutra i zobaczysz czy jest lepiej czy gorzej.
A moja za to dostala cos z oczkiem.Chyba je zatarla i jutro mam termin do lekarza bo oczko cale czerwone. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-21, 21:15 ]
Ja tez uciekam i zycze przespanej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 lis 2007, 22:19

no wlasnie moj tez ma całe oczka czerwone, ale to chyba przez ten katarek bo ciagle trze nosek i oczka, a wogóle psikałąm mu do noska solą morka to moze mu tez podrazniło, wiec jak jutro rano nie bedzie poprawy to się melduje u lekarza lepiej dmuchac na zimno, chociaż przed chwila czytałam ze katar moze byc tz objawem ząbkowania a ostatnio strasznie się ślini i wszystko gryzie, no nic czeka nas ciezka noc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

21 lis 2007, 23:02

ULA_TOMEK, Natala miała tydzień temu w niedzielę atak kataru. Zadzwoniłam do mojego pediatry, kazał kupić Nasivin bo świetnie nawilża i leczy katarek. Do tego Calcium w płynie i Cevikap, czyli wit. c. Jak to wszystko dałam Natali to w poniedziałek było po katarze. Nasivin dawałam jej jeszcze przez 2 dni a wit. nadal daje.
Co do kupek to Natala od dwoch dni je Szpinaczek z ziemniaczkami i kupki mamy w pięknym odcieniu zieleni :-D :-D
Wszystkim maluchum życzę zdrówka, a mamom spokojnej nocki. Papatki słoneczka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości