Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

21 lis 2007, 11:08

No dziewczyny, piszcie co gin !!!!!
A to aluminium w buzi to ja czuję już od 2 tygodni non-stop-cos ochydnego, ale to chyba bardzo typowe, bo jak zaczęłąm mówic o tym gin, to sama za mnie dokończyła, że tak jakby metalowa łyżeczkę w buzi się trzymało, więc pewnie nie pierwszy raz słyszała takie zwierzenia ciężarnych :ico_oczko: Dziś w nocy nie mogłam spac tak mi było niedobrze, piłam wodę i się męczyłąm a teraz padam na twarz z niewyspania :ico_olaboga:
Ja dziś USG dopiero o 15 a potem do teściów po synka ale postaram się wieczorkiem wpaśc na TT i napisac co i jak u mnie :ico_oczko: Dobrze, że W. mnie zawierzie samochodem, bo nie wyobrażam sobie jazdy zatłoczonym tramwajem, bleeeee

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 lis 2007, 16:28

mam zle wiesci....wlasciwie nie wiem co i jak mam napisac
jutro juz nie bede w ciąży..bede miala zabieg :ico_placzek: :ico_placzek:

wczoraj bylam u gina...badanie ok..w ciązy jestem ..pozniej usg i okazalo sie ze owszem..jest ciąża ale pusta..bez dzieciątka....jak to lekarze mówią bez zarodka
nie wiem jak to mozliwe...czemu tak sie stalo.....jedna szansa ze ciąża jest niska i moze jeszcze dzidzi nie widac

dostalam skierowanie do szpitala..dzis bylam....usg kolejne i konsultacje...i nie ma dziecka
zrobili mi badania..mialam zostac na noc w szpitalu ale wyprosilam przepustke..jutro mam sie zglosic na oddzial o 8 rano..jeszcze raz badania i zabieg..boze..wierzyc mi sie nie chce :ico_placzek:
nie wierze w to..to niemozliwe

trzymam za was kciuki lipcóweczki i bede do was zagladac!!!

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

21 lis 2007, 17:29

Iza - bardzo Ci współczuję i rozumiem Cię bo i u mnie nie ma dobrych wieści. Macica pusta, BetaHCG wskazuje na ciąże pozamaciczną - ale nic nie widać nigdzie. A wszelkie objawy, test z moczu, beta wskazują na ciążę. Dzisiaj miałam różne badania, jutro wyniki i ostateczna diagnoza.

Wczoraj nie spałam całą noc. Jeśli Bóg istnieje to wczoraj udzielił mi najtrudniejszej lekcji życia. odebrał coś czym się cieszyłam, a okazało się że tego być może wcale nie było...

beatko, wykreśl mnie proszę z listy lipcówek.

Ściskam Was wszystkie. Ja tu już raczej nie zajrzę. Za bardzo to boli. :ico_placzek:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lis 2007, 18:27

iza, hormiga bardzo Wam współczuje! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

21 lis 2007, 19:48

rany dziewczyny ale wieści....
U mnie też średnio ale chyba większa nadzieja niż u was :ico_placzek: :ico_placzek:

No więc jest tylko pęcherzyk ciążowy i małe ciałko żółtkowe i nic więcej...nie widac zarodka -ciąża wygląda na tydzień młodszą niż wynika z wyliczeń i za tydzień mam znów USG, żeby sprawdzic czy rośnie..........
Mam nadzieję, że wszystko jest OK, tylko owulacja była później, ale.....domyślacie się, że czarne myśli mnie też dopadają.....oby dotrwac jakoś do przyszłej środy :ico_sorki:
mam zdjęcie pęcherzyka-20 mm z małą kropeczką w środku i to wszystko..
Zmykam, bo musze robic masłemuu kolację
do jutra

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 lis 2007, 21:00

hormiga,iza po prostu nie wiem,co napisać, serducho mi płacze razem z Wami :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jasma będzie dobrze,moja dzidzia też jest tydzień młodsza,jeśli lekarz stwierdził,że u Ciebie tak jest,to jestes w 5 tc,a wtedy na USG niewiele widać!Trzymam kciuki za kolejne USG!

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

21 lis 2007, 21:16

Boże Dziewczyny dopiero doczytałam i aż się boję mojej poniedziałkowej wizyty. Współczuję Wam bardzo i nie umiem nawet dobrać słów. Jest mi po prostu baardzo przykro................

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lis 2007, 21:46

iza,hormiga kochane trzymajcie sie bardzo mi przykro :ico_placzek:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 lis 2007, 21:47

Aż się wierzyć nie chce..........................

[ Dodano: 2007-11-21 ]
iza, odezwij się po powrocie ze szpitala :ico_sorki:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

21 lis 2007, 22:13

laupina
nie denerwuj się bo tylko zaszkodzisz sobie i dzidzi
U Ciebie będzie wszystko dobrze, zobaczysz.
Ja coś czułam, bo ta moja Beta nie była taka jak powinna a poza tym nie miałam prawie w ogóle mdłości - tylko raz czy dwa. Chociaż to zaden wyznacznik, moja siostra ani razu w ciąży nie miała mdłości, a urodziła pięknego zdrowego synka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość