justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 lis 2007, 23:20

Ula duzo zdrowia dla Pawelka :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny znalazlam sukienke z bucikami i opaska. chyba jej kupie na swieta.
A to link http://shop.hm.com/shop/do?action=views ... RN_BAB_OVE

[ Dodano: 2007-11-21, 22:23 ]
albo ta http://shop.hm.com/shop/do?action=views ... RN_BAB_OVE

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 lis 2007, 23:27

oj, to te ciężkie noce teraz widzę w modzie
ja też pewnie będę miała taką, bo Wiki dostała dziś po południu temperaturę (jako jedyna z całego domu) i pojawił jej się katar
oj mam nadzieję, że się nie zaraziła od Tadzia i dziadka, bo wczoraj oblizywała łyżeczkę Tadzia po syropku (choć jej nie pozwalałam, ale jak to dziecko nie zawsze słucha)
zobaczymy co nocka przyniesie
życzę wam dużo odpoczynku i dobrej przespanej nocki i dziękuję w imieniu Tadzia za życzonka zdrowia (przydadzą się bardzo)
ula mam nadzieję, że u Pawełka na katarze się skończy
violu akurat mam w domku sól fizjologiczną sterimar i marimar (chyba taka nazwa), więc nie ma problemu z zakupem, te zresztą już wypróbowałam na sobie kiedyś
w każdym razie Tadziowi nie podobał się ani syrop, ani sól, ani gruszka do odsysania
mam nadzieję, że szybko mu przejdzie
co zrobić taki teraz okres przeziębieniowy, podobno strasznie dużo osób choruje aktualnie
lecę spać - dobrej nocki

[ Dodano: 2007-11-21, 22:30 ]
justynko wybierając ten link niestety nie można zobaczyć sukieneczek jakie wybrałaś

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 lis 2007, 23:46

jak klikniecie na ta czarna dziewczynke w srebnej sukience to sie pokaze bo inaczej niemoge tego wkleic

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 lis 2007, 09:04

No hello, nocke jakoś przezyliśmy ale chyba tylko dlatego ze Pawełęk spał z nami w łózeczku, dobrze że mamy duze to się tata nie musiał eksmitować :-D
budził sie tylko dwa razy ale dałam mu smoka i spał dalej ale przez pól nocy trzymał mnie za palca, chyba jakies braki w miłosci ma :-D

ale tak na wszelki wypadek to pojdziemy z nim do lekarza, moze da cos na katarek :ico_noniewiem:

Basiu mój maluch toleruje jeszcze sól do noska ale pózniej zamiast gruszki uzywam takie aspiratorka do noska i z tym juz gorzej, ale po kazdym zabiegu bije brawo i on sie wtedy strasznie cieszy :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 lis 2007, 09:57

Hej dziewczyny
Ula dobrze ze tak lagodnie przeszla Ci nocka :ico_sorki:
Justyna ale mi tez sie nic nie pojawia :ico_noniewiem:
U nas noc tez spokojna jedno budzenie,ale juli jeszcze spi i nie wiem jak jej oczko bo wczoraj na wieczor bylo juz ok.No do 11 mam czas.A pogoda pod zdechlym azorem ale to juz norma o tej porze roku.Dzis mam zaproszenie na swieto dziekczynienia ciekawe czy Juli pozwoli posiedziec :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-22, 09:00 ]
Wszystkiego dobrego dla Pawelka z okazji 5 m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 lis 2007, 10:36

cześć mamusie....

u nas nocka też ok.

a przed chwilą była położna z przychodni....(do Mileny- u nas tak przychodzą, żeby zobaczyć jak maluszek sie rozwija)...
no i Milena dała popis...połozyłam ją na brzuszku...a ona myk na plecki sie przewróciła...pierwszy raz!!! :-D

Ula buziaki dla Pawełka... :ico_buziaczki_big:
Obrazek

u nas dziś słonecznie....

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 lis 2007, 12:08

witamy.
To brawa dla Milenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my wlasnie wrocilysmy z przychodni i Veronika wazy juz 8070 i 66 dluga :ico_szoking: ,wasze dzieci tez sa takie ciezkie.
A we wtorek idziemy na spotkanie z mamami i dzieciaczkami ktore sa organizowane w przychodni, bardzo fajnie bo ja poznam nowe mamy a Veronika nowych kolegow i kolezanki :ico_oczko: bo na widok dzieci to sie czesie :-D

no i wielki buziak dla Pawelka z okazji 5 m-ca :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-22, 12:03 ]
Dziewczyny macie w telewizji kanal BABYTV bo moja mala jest zafascynowana oglada i smieje sie w glos i gada :-D a to kanal specjalny dla niemowlakow, polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

22 lis 2007, 13:10

heloł babeczki

Brawa dla Juli[b/b] za taka super wage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a to dla [b]Pawełka
z okazji 5 miesiecy - JAKO PIERWSZY :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:[/b]

[ Dodano: 2007-11-22, 12:12 ]
oczywiscie calusy dla Veronisi za super extra wage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 lis 2007, 13:16

HELLO u nas na razie ok katarek mniejszy a lekarz jak narazie ma wyłaczony telefon wiec czekamy :ico_noniewiem: ale moze wszytsko bedzie oki

Dzieki w imieniu Pawełka za zyczonka :-D

justyna30 pisze: my wlasnie wrocilysmy z przychodni i Veronika wazy juz 8070 i 66 dluga ,wasze dzieci tez sa takie ciezkie.

no Justynko mój maluszek troszke mniejszy bo 7000 wazy a długi na 67 i na mleku modyfikowanym, ale chyba sie w chrzestnych wdał bo obydwoje dłudzy a chudzi :-D
a tej telewizji niestety nie mamy, a to polska stacja jest, czy jakaś zagraniczna???

Violu to brawa dla Milenki za pokaz :ico_brawa_01: mój kiedyś włsnie sie ciagle z brzuszka na plecki obracał a teraz znowu nauczył sie z plecków na brzuszek tylko już spowrotem mu coś nie wychodzi :-D

Joasiu to przynieś kawałek indyczka dla nas :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 lis 2007, 14:14

No my jestesmy Juli dostala antybiotyk do oczka.
Justyna no to macie co nosic :ico_oczko: Nasza wazy okolo 7 kg
A to dla Milenki za akrobacje :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-22, 13:15 ]
Ula masz jak w banku tego indyczka i ciasto z dyni :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości