Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 lis 2007, 09:25

Witam Wszystkich!

Misia, brzusio super!! :ico_brawa_01:

dziewczyny męczy mnie ten bolący mięsień-nie wiem co to kurde może być, ale dokucza mi bardzo


Justyna, moze lepiej idz z tym do lekarza!!

Ja na razie budze sie w pracy poranna kawa :ico_kawa: Troche "popracuje" a potem do gina na 10.30! U nas dzisiaj sloneczko tak jak wczoraj, od razu czlowiek inaczej funkcjonuje jak jest slonce :-)

Zycze milego dzionka!

Buziaczki!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

22 lis 2007, 09:38

Witajcie Kobitki.

Ja wpadam tylko na chwilkę sie zameldowac i spadam sprzata szafki w sypialni.

Goonia własnie wyczytałam że za trzy tygodnie możesz już miec swojego maluszka przy sobie :ico_brawa_01: Jednak trzymam kciuki żeby dzieciatko poczekało do stycznia.

Misia fajny brzusio i chyba nie za duzy (w porównaniu z moim kolosem :ico_wstydzioch: ) :ico_haha_02:

A no i oczywiście czekam na same pomyslne wieści z Waszych dzisiejszych zbiorowych wizyt :-D

Lecę sprzątac :-)

Kurcze zapomniałabym, że obiecałam wkleic fotkę :ico_puknij:
Obrazek

i jeszcze jedno z zawartością
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 lis 2007, 09:45

Kasiu,

No widze, ze juz wszytsko gotowe.... komoda fajna i sporo masz w niej tych ciuszkow!! :-), ale jeszcze troche miejsca jest!

Milego sprzatania!

Buzka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 lis 2007, 10:35

cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj taki mróz, że nie mam ochoty wychodzić do sklepu :ico_szoking: wszystko takie obmrożone brrrr
jeszcze na dodatek tu gdzie mieszkam jest jeden bankomat pko-często bywa nieczynny, ale chociaż na ekranie jest informacja, a teraz od ponad tygodnia po prostu martwy, czarny ekran i nie wiadomo o co chodzi, strasznie mnie to wkurza, bo muszę iść do innego bankomatu i płacić prowizje-bank powinien to zwracać, co za ustrojstwo, żeby w 21 wieku nie można było z bankomatu skorzystać :ico_zly: jest tam w okolicy jeden sklep w którym można płacić kartą-na szczęście, w ogóle to chyba jedyny sklep w promieniu wielu kilometrów w którym można płacić kartą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 lis 2007, 10:46

Hej Kobietki!!!!
Właśnie zwklekłam się z łóżeczka...obudziłam się o 7:30, ale jakoś nie miałam inicjatywy do wyjścia. Biorę się dziś za pranie dziecięcych rzeczy. Zakupy robimy jutro i w sobotę :-D Tak w razie czego, bo mnie wystraszyła tym przyspieszeniem ginekolożka :ico_szoking: Dobrze, że mam wszystko upatrzone.
Misia fajny Brzuszek!
Gosia daj znać po wizycie!
kaska28 pisze:Jednak trzymam kciuki żeby dzieciatko poczekało do stycznia.
no ja bym bardzo chciała tak, może nie będzie ten mój Słonik tak rósł....
Kasia zrobiłaś kawał dobrej roboty :-D No i ta komoda bardzo pojemna. Ja się zabieram chyba zaraz:)
Buziaki dla całej paki!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 12:03

No witam miłe Panie, oczywiście czekamy na relacje z wizyt :-)

Kasia widzę że naprawdę wszystko już gotowe żeby maluszek był z Tobą z tej strony :ico_ciezarowka:

A mi się tak super dzisiaj spało, pierwszy raz chyba od dwóch czy trzech tygodni :-D bo mój męzuś wkońcu poszedł do pracy (układa kostkę i jak było bardzo mroźno to nie miał jak) i dzisaj spałam do... 10 :ico_szoking: i to jeszcze mnie telefon obudził.

madziarka mi właśnie też lekarz na ostaniej wizycie kazał się bardzo oszczędzać, zabronił seksu i mówił żebym chociaż do następnej wizyty dotrzymała (czyli do 36tc) no to nic nie robię tylko mężulek bo on też się przestraszył nie na żarty, ale jak Ty donosiłaś do 42tygodnia to ja już niewiem nic :ico_noniewiem:
jeszcze w niedzielę się raz przestraszyłam że chyba czop mi wyleciał ale nie jestem na 100% pewna (wiem że może nawet dwa tygodnie przed porodem wypaść) i teraz to już całkiem plackiem leżę, ewentualnie do kompa zajrzę i tyle, nudzi mi się przeokropnie że nic nie mogę zrobić


A i zapomniałam dodać że przepisał mi jeszcze no-spę (forte!!) bo powiedział że jak tylko by się skurcze zaczną to szyjka szybko puści, normalnie paranoja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 13:00

mary pisze:Mąż mi wkręca że 6 tygodni przed porodem nie powinniśmy się kochać Czy to prawda?


jeżeli nie masz żadnego zagrożenia przedwczesnym porodem i lekarz nie zabronił to czemu nie? oczywiście że można

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 lis 2007, 13:23

..No niektorzy to sie dlugo wyleguja w lozeczkach... :-)

Relacja nr 1:

Wlasnie wrocialm od gina! Wszystko jest w najlepszym porzadku, usg nie mialam, wiec nie wiem ile wazy moj Pawelek, ale chyba sporo, skoro mamusi przybylo 3,1 kg przez miesiac :ico_haha_01:
Co do porodu, to jak na razie nic nie wskazuje na to, zeby moj Lokator chcial wyjsc wczesniej w przytulnego gniazdka.... i z tego sie ciesze najbardziej!! :-)

Mary,

Renia ma racje, jesli ciaza jest bezproblemowa i nie ma zadnego zagrozenia tzn. zakazu od lekarza, to seks jak najbardziej... oczywiscie rozsadnie dawkowany i nie w kazdej pozycji :ico_haha_01:
Mnie to nawet pomaga musze powiedziec.... :ico_oczko:

Gosiu,

Masz racje lepiej dmuchac na zimne i na wszelki wypadek sie przygotuj, ale wcale nie musi tak byc, ze urodzisz wczesniej, to tylko prognozy, tego niestety nie jest w stanie nikt przewidziec, ale Ty bedziesz sie czula pewniej, jak juz bedziesz miec wszytsko gotowe....

[ Dodano: 2007-11-22, 12:32 ]
Ja jeszcze z praniem czekam, az juz wreszcie skonczy nam sie remont, mysle ze gdzies za ok. tydzien..., ale juz przynajmniej wiem gdzie postawimy lozeczko, to juz jest cos..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 lis 2007, 13:36

Z tym seksem dziewczyny :ico_noniewiem: mój Kuba nie chce się ze mną kochać, bo mówi, że nie może-ma opory, bo "tam nasza córeczka przecież jest w środku!" :ico_haha_01: odkąd tylko brzuszek widać, to Kuba tylko sie przytula i broń boże cokolwiek więcej... początkowo miałam wielką ochotę się z nim kochać i mnie to denerwowało, a teraz jakoś mi to już nie przeszkadza-najdłuższa nieprzymusowa abstynencja od lat :ico_haha_01: najbardziej mnie dziwi, że on tak z własnej woli rezygnuje-nigdy bym nie pomyślała, że może wytrzymać tyle miesięcy bez seksu :ico_oczko: a przecież po porodzie też jeszcze będzie musiał poczekać-ale to jego decyzja w końcu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 13:44

Gosia cieszę się że z maluszkiem wszystko ok :-) niech tam jeszcze siedzi i się zdrowo rozwija :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość