Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 mar 2007, 22:30

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , mam dośc tego forum, pisałam juz dwukrotnie długiego posta i mi go skasowało, nie mam tyle cierpliwości, idę spać, Buziaczki i spokojnej nocki.

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

19 mar 2007, 22:40

Hmm ... co Wy tak narzekacie na to forum?
Ja nie mam żadnych problemów :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2007, 08:37

szczęściara z ciebie :ico_oczko: , ja nie mam tyle szczęścia :ico_zly: .

u nas nocka rewelacyjna, mały przespał całą noc od 20.00 do 6 rano, zaraz wybieramy się na szczepienie. Zobaczymy ile waży moja pociecha bo 6 tyg temu to było 8 kg :-D .

[ Dodano: 2007-03-20 ]
zastanawiam się czy mi go zaszczepią bo jes przeziębiony, chociaż w ulotce pisze, że tylko przy gorączce nie szczepią a infekcje nie są przeciwskazaniem. :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Gosiaczku dużo zdrówka dla Hubercika :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 mar 2007, 09:06

witam ja mam dzis wolne ... nathanek poszedl spac o 20- jak zwykle zreszta i dopiero co sie obudzil i szaleje ze swoimi zabawkami :ico_haha_01:
maju ja tez wprzyszlym tyg vwybieram sie zwazyc malego po 1,5 miesiaca temu bylo 7400g :-D ten bauncer strasznie dobrze malemu robi odkad cwiczy na nim podskoki zaczal tez bezproblemowo przekrecac sie w obie strony jakby to byla najnormalniejsza rzecz na swiecie siadac oczywiscie jak sie zlapie za cos np lozeczko no i smiechu tyle co nie miara... tylko ze moje dziecko dziwnie sie smieje raczej piszczy jak juz bardzo jest podekscytowany a zadko smieje sie w glos.. hiihihih jakis powazny czlowiek mi rosnie :ico_noniewiem:
lemonii co do tego jak nathan znosi moja nieobecnosc- normalnie nawet nie zauwazaze mnie nie ma za to ja wracam to juz chce tylko ze mna byc ale zadnych placzow zadnych marudzen nie bylo...

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

20 mar 2007, 09:09

maua pisze:U nas już tak ładnie było z nocami, że budziła się raz, góra dwa.
Teraz budzi się 3-4 razy i przez godzinę muszę Ją usypiać ponownie, bleee ...
Znowu chodzę jak na rzęsach.

A mieliśmy niedługo przenosić Ją do osobnego pokoju. Chyba się trzeba będzie jeszcze trochę wstrzymać :ico_puknij: :ico_noniewiem:


Ja też się noszę z zamiarem przeniesienia młodej do jej pokoju. Teraz kiedy tylko w jej obecności zaczniemy rozmawiać z miejsca się budzi, więc kiedy zbliża się pora snu jesteśmy "wygnani" z własnego pokoju :/. Liczę na to, że jak już będzie u siebie i będzie tam miała ciszę wróci do twardego, spokojnego snu.
Najpierw muszę jednak zakupić jakiś kojec żeby w ciągu dnia mogła być ze mną w dużym pokoju.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

20 mar 2007, 10:49

czesc dziewczyny,cos ostatnio nie mam czasu zeby do was zagladac bo Olcia marudna i z rąk mi nie schodzi a to wszystko przez te zeby ale juz jeden prawie sie przebil mysle ze w tym tyg powinien wybic sie do konca.J dzis dostalam @ i umieram z bólu,ide sie troche polozyc puki mala spi,milego dzionka pa,pa.

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

20 mar 2007, 11:08

hej kochane,
no u nas nocki od jakiegos czasu,sa ok,ale nie zapeszam,bo zawsze jak sie pochwale,to zaraz jest cyrk! Mala chodzi dzien w dzien spac o tej samej porze,o 20.00 bo tak sobie uregulowala,dzisiaj obudzila sie o 4.00 i zjadla butle i spala do 8.00,jak narazie budzi sie tylko raz! a w dzien spi z 4 razy po pol godziny,takze nie jest zle!

od wczoraj zaczelam jej dawac mieszanke jablka i banana,wcina rowno,rosnie,ze hej,
ma 4,5 miesiaca i wage 7800,takze maly wielkoludzik,ale jak na wielka wage przy urodzeniu,lekarka mowi,ze sa duzo wieksze dzieci,a ona jest w sam raz

dzisiaj mamy ladne hiszpanskie sloneczko,wiec idziemy na spacerek,milego dnia dziewuszki :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2007, 11:21

My już wróciliśmy od lekarza, niestety nie zaszczepili go bo przeziębiony ale za to zważyli i znowu kg więcej. Zteraz mój Aduś wazy 8950 :ico_szoking: , mam co nosić :-D , także nicolusia masz rację sa większe dzieci i mój mały jest tego przykładem.

Co do spania w spólnym pokoju to u nas nie ma wyjścia bo mamy tylko 2 pokoje z czego 1 zajmuje córcia a drugi my, ale małego nie wybudza ani telewizor ani głosne rozmowy, jak ma spać to śpi i oby tak dalej. Miłego dzionka

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

20 mar 2007, 18:13

My mamy 3 pokoje, w tym jeden to gabinet mojego Męża, więc Sabinka swój pokój ma. Na razie jest nieużywany i na Nią czeka :ico_oczko: Tylko znowu się ochłodziło znacznie, więc z przenosinami się wstrzymamy, bo tamten pokój jest od północy i jest najzimniejszy w całym mieszkaniu.

Kurczę, Dziewczyny, zazdroszczę Wam tych przespanych nocy. Ale pocieszam się tym, że inni mają jeszcze gorzej - czytałam gdzieś na jakimś wątku, że są dzieci 9-10miesięczne, które wciąż budzą się co godzinę :ico_szoking:

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

20 mar 2007, 19:26

no u nas tez sa 3 pokoje,1 dla Nicolki,ale narazie zostanie u nas w pokoju,bo tak jest wygodniej,poza tym pokoj jest wielki,Nicolka ma swoj kacik i wlasciwie w niczym nie przeszkadza,przesypia prawie cala noc,wiec nie ma problemu,poza tym dopiero sie odzwyczailam od przenoszenia jej do nas w srodku do nocy,wiec ze spaniem w 2 pokoju narazie nie ma mowy,ale kto wie moze niedlugo ja przeniesiemy :-)

poki co dzisiaj mialam wene tworcza do sprzatania i bycia prawdziwa pania domu i ogarnelam cale mieszkanie,chociaz bylo tego duzo

od niedawna Mala ma swoje krzeselko z lezaczkiem,wiec jest duzo prosciej,nie musze jej nosic wszedzie ze soba,naprawde duza wygoda,no i przyda sie na kilka lat,
buzka dziewczynki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość