Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lis 2007, 17:09

Wszystkiego najlepszego dla Lenusi i Patryczka :ico_prezent:

Dziewczyny, obroniłam się, g:P :509: :520: :521: :524: :523: :528: :526: :527: :529: :528: :531: :530: :580: hihi, chyba w ciągu 10 minut, promotor jaki fajny się zrobił, powiedział ze najlepsza moja praca na roku i jest dumny, hihi. No i ksiądz-rektor jeszcze był.
Ale dawno się znamy , to go się nie bałam. Jeszcze miała być jedna profesorka, ale jechała na pogrzeb i wpadła przed obroną podpisać, ja tak sobie myślę, kurde przecież już podpisała to i tak zaliczą, hihi. No i wchodzę , dostaje pytania na które nie znam odpowiedzi, masakra. Myślałam już po mnie. Ale promotor słowo po słowu wyciągnął ze mnie coś. No powiedzieli żebym wyszłam , one się naradzą, no i później zawołali i mówią że piątki nie postawią, (ja się modliłam chociaż na trojkę), bo do dyplomu wstawią 4 , bo słaba średnia wychodzi. No i na początku grudnia po dyplom. :-D

Iwona, dziękuję na linki, fajne, ja to cierpliwości jakoś niemam siedzieć na allegro, bo można oszaleć, ale Ty przyszłaś z pomocą.
Ale naprawdę spryciarz z Patryka, ale chyba i tak trzeba uważać, zwłaszcza ze tak szybko się przemieszcza, hihi

Aga, gratulujemy pierwszego ząbka

Asiam, właśnie coś malutko zaglądasz, ale życzę Ci dłuższej doby, hihi

Magdzinka, no nie mogę, hahahah, jaki charakterek już u Joasi.
Fillipek jak zauważy kable to zaczyna pełzać do nich, ja wołam nie wolno, to on taki pisk i bardzo szybko zaczyna zasuwać do mety, hihi. A jaki zazdrośnik, nie pozwala Weronisi albo Ani do mnie się przytulać, jeżeli już to później zaczyna bić ich po twarzy. Jeszcze umie straszyć, tak niby ryczy, wtedy się niby boje i się chowam, mu taka zabawa się podoba.
Jejku, ale się wychwalam. :ico_wstydzioch:

Sesila, bardzo się cieszę ze Patrycji już lepiej
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 lis 2007, 17:22

lulu81, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesteś wielka brawooo!

Zauważyłam że Nina jak jej nie chcę dać czegoś to się wścieka ale jak np udaję że nie mogę czegoś dosięgnąć albo że mi wypada to traci zainteresowaniwe - nie będzie się bawić z taka nizgułą!!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 lis 2007, 17:44

lulu81, GRATULUJĘ OBRONY !!!!! SUPER OCENA!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 lis 2007, 18:39

lulu81, gartulacjie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Wiem ze nie wolno ale Mirelka w chodziku dziennie jest bardzo krótko okolo 20 minut czy któraś z was tez używa chodzika
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lis 2007, 20:14

Iza@, my chodzika nie używamy właśnie dlatego że nie zalecają ortopedzi.

lulu81 GRATUUUUUUUUUUUULUJEEEEEEEEEEEE! Woedziałam, że się obronisz. To było pewne. Ale pewnie kamień z serca, co?

Prezenty gwiazdkowe polecam wam zrobić dla członków rodziny kalendarze ze zdjęciami dzieci. Ja taki zrobiłam na 40. rocznice ślubu moim rodzicom (impra w niedziele) 13 stron format A3. Super sprawa. I w przyszłym tygodniu robie takie dla teściów.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 lis 2007, 20:33

LULU gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny dzieki za zyczenia

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 lis 2007, 20:58

olala, jak będziesz miała chwilkę czasu napisz proszę jak robi sie taki kalendarz tez bym zrobiła taki prezent gwiazdkowy.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 lis 2007, 21:49

olala, z tymi kalendarzami to dobry pomysł też myślałam o tym. A gdzie robisz ? Ja chyba widziałam taką ofertę w foterii - raz tam wywoływałam zdjęcia i byłam zadowolona.
Iza@, Nina w chodziku to nie lubi za bardzo być bo mi się od razu nanodze wiesza - woli jak ją prowadzam za rączki. Ale czasem jak juzmusze coś zrobić np w kuchni to ją wkładam. Przynajmniej sobie nie robi krzywdy jak w łóżeczku gdzie wstaje i czasem się uderza w szczebelki jak upadnie. Napisz co się u Was działo - jak chcesz oczywiście!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 lis 2007, 22:26

Hejka!!

Po pierwsze lulu:
OGROMNE GRATULACJE Z OKAZJI OBRONY:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Obrazek

aga
GRATULACJE Z OKAZJI PRZEBICIA SIĘ SYNCIOWI PIERWSZEGO ZĄBKA:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

asia_m
Cudeńka te domki i mebelki z drewienka dla lalek :ico_haha_02:
p.s. skąd Ty te cudne torciki czerpiesz??

Iza@
Ja Milenkę już jakiś czas temu daję do chodzika oczywiście nie na długi czas tylko właśnie jak coś muszę zrobić i wydaje mi się że żadna krzywda jej się nie dzieje tym bardziej że już ładnie całe stópki kładzie a nie jak wcześniej tak zginała. Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia :ico_haha_01:

Prezenty świąteczne
Ciągle się zastanawiamy co kupić małej ale chyba mamy pomysł: jak raczkuje na podłodze to usilnie dobiera się do listew mocujących panele (drewniane) i normalnie odczepia te drewniane elementy i potrafi 10 minut się tym bawić więc wpadłam na pomysł że kupimy jej chyba zestaw drewnianych klocków :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-22, 21:33 ]
Kalendarz z podobizną dzidzi: na allegro można zamówić.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 lis 2007, 22:44

my też w tym roku na gwiazdkę damy dziadkom takie kalendarze z fotkami Joasi - na allegro jest dużo takich ofert :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości