Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lis 2007, 10:01

Oj Kochane ,ale i tam mam cykora ,bo ja kucharka strasznie marna ,wstyd się przyznac ,ale niestety taka prawda. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale bardzo bym chciała ,żebyśmy wreszcie we czwórkę ,sami ,spędzili ten dzień :-) :-) :-) :-)
Ana u mnie jest to samo.Bartosz jeszcze nie rozumie ,ale Kasia co zobaczy reklamę ,to chce to mieć.Teraz spodobał sie jej konik z reklamy ,który sam chodzi...Tylko ciekawe ile on kosztuję :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Barbapuppa ,a może chcecie mojego kotka ,oddam za darmo.Odrobaczony ,wykastrowany ,zaszczepiony ,kot zdrowy :-D :-D :-D Bo namówili mnie na kota 4 lata temu ,ale robic przy nim ja robię :ico_zly: :ico_zly: Mój mąż z Kasią umyli ręcę....Itylko go pieszczą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly:
Zdrówka dla Tadzia :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 22:17

dora dzięki za propozycję dotyczącą kotka, ale przy naszym piesku ten zwierzak byłby żywy tylko tak długo dopóki byłby w stanie uciekać
my mieliśmy już cukrówki pożyczone (na szczęście) i po chwilowym entuzjazmie niestety mnie przypadły zasługi sprzątania, więc po 2 tygodniach ptaszek wrócił do właściciela
a reklamowane rzeczy są niestety bardzo drogie
ja już ten odkurzacz przepatrzyłam i na pewno go nie kupimy, po pierwsze jest drogi, a po drugie to buzerka, a po trzecie więcej gratów nam nie potrzeba, jeśli już to może kupimy jej mały którym rzeczywiście będzie mogła coś wciągać, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na ten pomysł, więc zobaczymy
w każdym razie kaskę trzeba przyszykować :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-22, 21:21 ]
aha, dora najważniejsze są chęci i dobra atmosfera, a z pomocą twoich bliskich na pewno przyszykujecie pyszności

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

22 lis 2007, 22:42

Witajcie-no te zastrzyki rzeczywiscie stawiają mnie na nogi.Jutro z Weroniką jedziemy na zdjęcie szwów-oj boję się ,że troszkę może popłakać.A w poniedziałek pójdzie już do przedszkola.
A wracając do tych prezentów świątecznych-to oglądałam dzisiaj ofertę Carrefoura i tam były te zwierzaczki mówiące.Ceny,że az głowa bolinp.ten kot przypominajacy prawdziwego kosztuje 180 zł.Musiałabym upaść na głowę,żeby jej to kupić.5 minut zabawy i koniec.Poszukamy czegoś tańszego i też fajnego.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lis 2007, 23:03

180zł to jeszcze nie najdrożej, ja widziałam w Zakopanem takiego kota-zabawkę za prawie 300zł :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 13:26

barbapuppa pisze:180zł to jeszcze nie najdrożej, ja widziałam w Zakopanem takiego kota-zabawkę za prawie 300zł :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ojej to ja sie przyznam ,że zabawki za 300 zł bym nie kupiła ,za 180 zł też nie :ico_noniewiem: Dla mnie jak i dla mojej kieszeni jest to o wiele za drogo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zreszta znając moją Kasie pobawiłaby się 2-3 dni i rzuciła w kąt.Zresztą wydaje mi się ,że ona i tak już pomału wyrasta z zabawek :ico_placzek:
Barbapuppa ,a jak Tadziu,lepiej? :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 lis 2007, 20:43

dziękuję dora, na szczęście już znacznie lepiej i obyło się bez antybiotyku
niestety i Wiki podłapała przeziębienie, tyle że ona z katarem i gorączką
na szczęście już jesteśmy na prostej, jeszcze kilka dni z syropkami i będzie super

co do drogich zabawek, to niektóre ceny wydają się być nierozsądne, takie kwoty za buble, którymi dziecko będzie się bawić 1 dzień, a potem rzuci w kąt, to czyste zdzierstwo
choć jestem za przydatnym droższym prezentem na jakąś okazję na zasadzie składkowego, bo lepsze to niż milion pluszków

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lis 2007, 08:56

barbapuppa pisze:
co do drogich zabawek, to niektóre ceny wydają się być nierozsądne, takie kwoty za buble, którymi dziecko będzie się bawić 1 dzień, a potem rzuci w kąt, to czyste zdzierstwo
choć jestem za przydatnym droższym prezentem na jakąś okazję na zasadzie składkowego, bo lepsze to niż milion pluszków
Barbapuppa z tym się zgodze w 100 %.Bo masz racje ,jezeli już wydać pieniądze i to duzo ,to na cos konkretnego i cos co dziecku bedzie słuzyc przez parę lat :-) :-) :-)
Cieszę się ,że dzieci zdrowieją :-) :-) :-) [/b]

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

26 lis 2007, 19:33

hej laski ja od 4grudnia ide do nowej pracy troche stres mam trzymajcie kciuki zeby było wszystko oki :ico_haha_02: pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

26 lis 2007, 19:37

witam :-D

mam nadzieje ,ze mnie jeszcze ktoś tu pamięta , zawsze zapominam o tym wątku , objecuje poprawe i bede zaglądać częściej co złego to nie ja :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 lis 2007, 23:01

julitko to akurat w moje imieniny, więc mam nadzieję, że przyniesie ci ten dzień szczęście, oczywiście ściskamy piąsteczki
beatris zaglądaj częściej
pochwal się nam, czy masz już upatrzone prezenty dla swoich dzieciaków? może coś nam podpowiesz?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość