basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

20 mar 2007, 20:08

O Matko! Ale pusto! Dziewczyny, no co Wy, imprezka krótka była :ico_haha_01:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 mar 2007, 20:13

Dobry wieczór. A ja dopiero teraz się do kompika dokopałam :ico_olaboga: I to na pięć minut, bo zaraz skomputeryzowany przyszły dziadek wróci i już sobie nie posiedzę :ico_noniewiem:
Znowu miałam dużo do nadrobienia, bo piszecie dziewczynki a piszecie! Ale to dobrze...oby tak dalej! :ico_buziaczki_big:

joasiu, to macie prawdziwy komfort, zapewne zarówno fizyczny, jak i psychiczny :ico_brawa_01:

Zmykam poleżakować troszeczkę, bo przez cały dzień byłam tak zabiegana, że nie miałam czasu się położyć. A przydałoby się troszkę drzemnąć, bo wstałam już o ósmej i wystrzeliłam do kibelka, jak z procy :ico_wstydzioch: Oczywiście więcej nie usnęłam, bo Mały się obudził i spać mi już nie dał tymi swoimi kopniakami :ico_wstydzioch: :ico_spanko:

ann83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2007, 20:10

20 mar 2007, 20:13

Hejka dziewczyny.... Moj termin 7.07.07... czekam na córcie... :-) Pozdr. :-)

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 mar 2007, 20:14

basik, no właśnie zauważyłam, że pustki, dlatego tym bardziej zmykam pod kocyk, bo co tu będę sama robić :ico_wstydzioch:
ann, witaj! miło, że do Nas dołączyłaś i mam nadzieję, że już tu pozostaniesz! :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Miłego wieczorku! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 mar 2007, 20:45

witajcie słoneczka
:ico_zakochani:
kurde nie wiem o czym miałam pisać to przez ten nadmiar czytania waszych postów.
Moja córa kopie w rożne miejsca i o różnych porach, ale najbardziej upodobała sobie 22 i 23 bo wtedy mamusia już w łóżeczku leży. Nocki przesypiamy w całości a rano ok. 7.30 pobutka i bum w brzuch.... :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek
Sandra wklej ten link w profilu swoim jako podpis.
wtedy pojawi się jako suwaczek po każdym poście od ciebie. :ico_brawa_01:
Tylko najpierw sie zarejestruj w pełni żebyś nie była gościem
Acha i witaj!!!!!!! :-D :-D :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
jeszcze dwa tygodnie i ja tez będę świętować studnióweczkę :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
acha jeszcze w sprawie moczu....... :ico_szoking:
Moja położna mi wytłumaczyła że część winy za coś nie tak w wynikach moczu leży w tym że nie zawsze wszyscy wiedzą jak się ten mocz powinno prawidłowo pobrac. No i wytłumaczyła mi, że:
1. podmyć się
2. wsadzić tampon
3. znów sie podmyć
i teraz dopiero siusiać.......... :ico_szoking: :ico_szoking:
wtedy nie ma problemu z zanieczyszczeniem moczu wydzieliną z pochwy....
I co wy na to??

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 mar 2007, 21:06

witaj ann83 miło nam, że do nas dołączyłaś, serdecznie zapraszamy do pisania
sandra16 tak jak pisała abegano najpierw rejestracja, a wtedy będziesz mogła sobie suwaczek zrobić do podpisu, jak bedziesz mieć problem, to ci pomożemy, ale najpierw rejestracja obowiązkowa, bo inaczej nici z tego suwaczka

abegano ja pierwsze słyszę o tych tamponach, mam do czynienia ze służbą zdrowia od lat i z tego co zawsze mówili, to bywają tego typu problemy z nieumiejętnym badaniem, ale ja znam inne prawidło:
wieczorkiem prysznic lub kąpiel, rano podmyć się tylko wodą (bez mydła), pierwszy strumień i ostatni do sedesu (są zanieczyszczone), a środkowy łapiemy do wyjałowionego (koniecznie!) pojemniczka, wtedy powinno wyjść prawidłowo
ale co kraj to pewnie obyczaj

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 mar 2007, 21:10

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Pierwsze slysze! No podmyc to sie trzeba, ale z tym tamponem to lekka przesada!
Asiu, ja tez za granica siedze! Za Francuza za maz wyszlam i tu juz 14rok jestem! Za kazdym razem tu rodzilam i tez wszystko jest za darmo, lub prawie (czasem czesc sie placi, ale nieduzo)! Obecnie mieszkam 60km na polnoc od Paryza, ale przeprowadzilismy sie juz 7razy i teraz 8 sie szykuje! Tym razem na poludnie Francji, troche powyzej Marsylii! Bedzie 2godziny jazdynam morze! Super i wkoncu troche slonca, bo tutaj to caly czas deszcz pada! :-D :-D :-D
Witajcie nowe ciezaroweczki! Jupi jest nas coraz wiecej!!! :520: :523: :526: :525: :528: :532: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 mar 2007, 21:13

witaj anulaf, no to teraz dzieciaki będą miały super bliziutko na wakacje, a i na weekendy też fajnie nad morze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 mar 2007, 21:13

też się zdziwiłam jak mi to powiedziała....
I szczerze powiedziawszy robię tak jak pisze Basia.... :ico_noniewiem:
i wyniki mam dobre :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 mar 2007, 21:16

czyli jak wychodzi dobrze, to nie masz się czym przejmować, a jakieś dziwne metody położnej może lepiej odłożyć na półeczkę z bajeczkami :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
dziewczyny czy wy też lubicie zdjęcia robione przez Anne? Ja je uwielbiam
http://www.annegeddes.com

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość