kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lis 2007, 00:07

no i weróciłam od lekarza na razie napiszę tylko tyle ze jednak jest chory.... może tym razem szpitalem sie nie zakończy, jutro wszystko opiszę a teraz spać bo od 5 jestem na nogach

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 lis 2007, 01:04

Maya przesyla buziaki Matowi....lecz nam go lecz droga Kate!!!!!

Zborra...mezusio w domciu wiec i tak fajnie juz masz....a powiedz czy wyjazd sie oplacil jak liczylas?no i czy kupisz sobie cos nowego?

rodzina mowi za Maya to cala ja tylko wloski jasniejsze...mam jeszcze zdjecia jako niemowlak ale moj A. musi zeskanowac.....

musze sie pochwalic...Maya siedzi juz sama bez oparcia.....i sesje walimy i filmiki ale czasu nie mam zeby zgrac i przerobic.....mysle ze od poniedzialku znajde go odpowiednio duuuzo :ico_oczko:

jak nie siedze tu nabiezaco to trudniej cos napisac bo do kazdej bym chciala a zapominam o czym bylo :ico_wstydzioch: :ico_zly:

Lady....sliczniutka fota w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co za lolitka z naszej Mili :ico_haha_02:
i Alicja superaancka....a Wiktorek wyjdzie z tego...a ja tez bez tych tablet....zobaczymy-przy naszym zyciu w celibacie to nic wielkiego przeciez :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 lis 2007, 08:45

dziendoberek :)

znowu mam kontuzje... tym razem prawy bark... normalnie nie moge samej reki podniesc, a co dopiero Kingi... ach szkoda gadac...

agasia75
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2007, 12:32

23 lis 2007, 09:01

Dzieńdoberek !!!!!
:ico_spanko: ale bym jeszcze pospała a tu do pracy trzeba było przyjść :ico_haha_01:
Przeczytałam sobie do kawy wszystkie nieczytane post macie przepiekne dzieciaki poprostu nic tylko zjeść :ico_haha_01:
Dziś idem na zakupy i juz na poczatku listy widnieją baterie do aparatu musze nacykac nowych fotek bo nie mam nic aktualnego a Szymon już taki sam nie bedzie wiec zrobimy weekendową sesje
Jagódka 24 pozeracz nóżek boski :ico_brawa_01: mój Szymon tez zajada nogi chociaz ostanio jakby mniej ale za to odkrył SWOJE KLEJNOTY :ico_haha_01: i jak tylko szykuje go do kąpania mietosi je okrutnie czasami mam wrażenie że je sobie wyrwie :ico_haha_01:
doris, przykro mi z powodu kontuzji a co wpływa na Twoją kontuzyjność ?
Pozdrawiam wszystkich i wracam do pracy

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 lis 2007, 09:09

Dzień dobry!!!!
Wczoraj wieczorem nie zajrzałam tu, ale całe szczęście wczoraj nie miałyście chęci na długie pogaduchy więc szybko przeczytałam :-D
U nas pogoda nadal piękna. Spacer murowany!!!!
A w nidzielę będę miała gości, przyjedzie moja najlepsza koleżanka ze swoimi córciami, jedna jest pół roku starsza od Kacpra, a druga dwa miesiące młodsza. Już się nie mogę doczekać, kocham ich jak najbliższą rodzinę :-D Muszę coś dobrego przyszykować więc w weekend pewnie będzie mnie bardzo mało.
A tymczasem życzę miłego dnia wszystkim.

kate będzie dobrze, zobaczysz, już niedługo zapomnisz, że Mati był chory :ico_pocieszyciel:

GosiaA oj faktycznie Ty to masz coś w sobie, chyba z tego cyborga :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-23, 08:11 ]
Miłej pracy agasia75, !!!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 lis 2007, 09:16

i ja dzień dobry wszystkim!!! :-D
u nas noc okropna.... wstawała, z 50 razy ..jak nie moje dziecko ..i był krzyk przy budzeniu :ico_noniewiem: dlaczego??? nie wiem ..... łeb mi peka ... jakis koszmar ...
a co do szkoleń to jestem :ico_zly: na maksa...przeciez swieta ida..i kiedy ja cos zrobie ???????????????? 1 tydzień w Wa-wie ..2 w Płocku - juz ustaliłam ze będę dojezdzac i ten 3 w Zakopanym .... nieweiem ...
jagodka współczuje ... jednak 2 tygodnie pod rzad .... bedziesz sama ...
nosz kur... 3 tygodnie... i kiedy ja cos zrobie??? jakies zakupy?? cokolwiek ..eeee
zborra - dla Hanuli za nocniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: doczytałam :ico_wstydzioch:
Mateuszek - kuruj sie nam
kamizela - powaznie od tabletek ?? mmmm
sikorka - no no no..ja pod wrazeniem jestem..moj ma za ciezki tyłyek i ledwo go podnosi ... :-D

kulka - chuda ..nononono :-D :ico_brawa_01:
i wiecej nie pamietam ..spałam dzis ze 2 albo 3 godziny ..łeb mi peka ..pije kawe i jade do pracy ....

[ Dodano: 2007-11-23, 08:17 ]
Sikorka, ..to gdzie ty mieszkasz??? :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 lis 2007, 09:42

Hej czołem :ico_haha_01:

Ja wstawałam dziś co 2,5 godziny :ico_olaboga: Budził się z płaczem, dawałam cyca i odkładałam - milion razy :ico_olaboga:

Dzwoniłam przed chwilą do endokrynologa-wynik małego jest w górnej granicy normy. I tabletek nie muszę odstawiać.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lis 2007, 10:10

tal jak obiecałam opiszę Wam moją wczorajszą u lekarza, ten facet wcześniej pracowal w szpitalu uniwersyteckim na Prokocimiu, i tak pierwsze moje wrażenie facet ostry bo przy mnie opieprzył jakiego tatę ze nie toleruje spóźnalskich i nie zyczy sobie spóźnień na przyszłość, i tak wchodzę do gabinetu i seria pytań, co się dzieje dlaczego do niego przyszłam i skąd go znalazłam dlaczego nie u siebie w przychodni chodzę a ja mu na to że szukam dobrego specjalisty i że u siebie jestem delikatnie mówiąc ignorowana... osłuchał Mateusza, opukał go to osłuchwanie nawte długo trwało zważył 7200 zaglądnął do ucha pierwszy raz Mat miał zaglądane do ucha... prostował, zginał nózki przyciągnął główkę do klatki zbadał wątrobę i śledzionę przy okazji się dowiedziałam że powiększona śledziona zwiastuje poważne zakażenie bakteryjne, i stwierdził że osłuchowo Mat jest czysty czyli z osłuchania nie stwierdza zapalenia oskrzeli czy płuc ale po kaszlu oskrzelowo-płucnym stwierdza ze może ten jego kaszel może prowadzić do zapalenia oskrzeli bądź płuc dla niego diagnoza jest taka że jest to wstępne zapalenie oskrzeli bo tak jak się wyraził że słuchawki to jeszce nie wszystko i wprawny pediatra po kaszlu potrafi rozróżnić co dolega, przepisał antybiotyk summamed, syrop ketotifen- ten jest stosowany w zapobieganiu astmy oskrzelowej, probiotyki enterol i lacidofil, flegaminę i spirytus do smarowania, ja chciałam go wcześniej wysmarować vickiem ale jak się dowiedziałam to nie wolno stosować zadnych takich rozgrzewających substancji zapachowych bo może to prowadzić do skurczu oskrzeli i napadu duszności, kazał odstawić witaminy i kaszki w ogóle to mam nie podawać żadnych owoców tylko jabłko gotowane z kleikiem ryżowym i mleko też z kleikiem. no i co najlepsze to uświadomiłam sobie ze ta moje pediatra jest do du... przepisała mi syrop prawoślazowy a on powiedział nie do mnie ale do jakiegoś tam praktykanta że stosowanie właśnie takiego syropu bąź mukosolwany prowadzni do biegunek... i teraz już wiem skąd te jego kupy wodniste... jak tak dalej będzie ze ciągle po lekarzach się będę włóczyć to nim upłynie rok to ja już będę specjalistą od lekarstw...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lis 2007, 10:13

Witam wszystkie mamusie i rozrabiaki
zaraz zabieram się za karmienie..
Gosia A, Sikorka mieszka w KOzienicach, ale w płocku mieszka nasza majowo - kwietniowa koleżanka Mordeczka

[ Dodano: 2007-11-23, 09:16 ]
kate_k82, dobrze że sie wszysto wyjaśniło. żyyczymy Mateuszkowi szybkiego powrotu do zdrowia

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 lis 2007, 10:32

Gosia A, ja tak jak Ewcik pisze jestem z Kozienic, podawałam Ci adres. A Ty do Płocka jedziesz??? To nie w tym kierunku :ico_olaboga: Ale ja i tak czekam na Ciebie, adres dokładny jeszcze na GG Ci podam, tylko uprzedź kiedy, żebym w gaciach nie chodziła, tak jak teraz :ico_wstydzioch:

kate dobry lekarz to najważniejsze, trzymajcie się i wracajcie szybko do zdrówka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość